URODA I ZDROWIE

Oryginalne globusy dla dzieci

4 kwietnia 2013, dodał: Redakcja

Czy Twoje dziecko to mały odkrywca? Poszukiwacz ciekawy świata? :) Jeśli tak, mamy dla Twojej córki lub syna WYZWANIE! Zaprezentujemy poniżej kilka edukacyjnych zabawek, dzięki którym maluchy mogę jednocześnie uczyć się i bawić.

Globus zoologiczny to ciekawa propozycja dla małych miłośników zwierząt. Na  globusie pokazane są zwierzęta w miejscach ich występowania. Dodatkowo dołączona jest książeczka ze zdjęciami i opisami wszystkich pokazanych na globusie zwierząt!

01 Zoologiczny

Globus Konturowy Podświetlany to bardzo ciekawe rozwiązanie dla dzieci lubiących rysować. Na kuli globusa zaznaczone są tylko kontury państw. Po globusie można rysować dołączonymi flamastrami. Każdy rysunek można wielokrotnie ścierać i rysować od nowa, jak na szkolnej tablicy sucho-ścieralnej! Natomiast po podświetleniu kuli, mapa zmienia się na klasyczną kolorową mapę polityczną.

02 Konturowy Podświetlany

Dla małych podróżników oraz historyków mamy Globus Trasami Odkrywców. Globus przedstawia informacje o wyprawach i odkrywcach, m.in. takich jak: Marco Polo, Ferdynand Magellan, Sir Francis Drake, Krzysztof Kolumb, Vasco da Gama, Bartolomeo Diaz, Amerigo Vespucci, Polinejczycy i inni. Dzięki globusowi „Trasami Odkrywców” można łączyć naukę geografii i historii.

03 Trasami Odkrywców

A może Twoje dziecko fascynuje się niebem, gwiazdami? Polecamy Globus Nieba – na globusie uwidoczniono gwiazdozbiory. Zaznaczono klasyfikację widmową gwiazd, ich typy, wielkość, znaki zodiaku i inne niż gwiazdy obiekty astronomiczne (skupiska gwiazd, galaktyki, mgławice itp.). Do globusa dołączona jest też broszurka z objaśnieniem symboli naniesionych na mapę.

04 Niebo

A może szukasz oryginalnego pomysłu na prezent upamiętniający Pierwszą Komunię Świętą? Nic prostszego. Globus Pielgrzymki Jana Pawła II to wspomnienie Polskiego Papieża. Na mapie zaznaczone są pielgrzymki Papieża, a dodatkowo dołączona jest książeczka z opisem pielgrzymek polskich i zagranicznych.

05 Pielgrzymki

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą globusów w sklepie www.anglobe.pl

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gabinet lekarski
Jeśli chodzi o profesjonalnie wyposażone gabinety ginekologiczne, to polecam Centrum Medyczne Babka Medica...
Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Sama już przestałam przejmować się wirusem, bo jak zawsze jesienią mam zwykłą infekcję,...
Inicjatywa w stworzeniu trwałego zw…
Żyjemy w czasach, gdzie relacje stały się przejściowe, ludzie są rozpieszczeni i zamiast...
Sklepy dziecięce
Fajne rzeczy dziecięce i w niskich cenach są ostatnio w marketach, warto tam...