URODA I ZDROWIE

Organek gościnnie na płycie „Placówka ’44”!

27 lipca 2015, dodał: sylmos

W ramach obchodów 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, na zaproszenie Muzeum Powstania Warszawskiego, zespół Voo Voo nagrał album zatytułowany „Placówka’44”. Tematem, wokół którego zespół zbudował koncepcję muzyczną albumu, jest konkurs poetycki Placówka ’44, który został ogłoszony podczas Powstania Warszawskiego, w sierpniu 1944 roku na Pradze.

image003


Wśród artystów młodego pokolenia zaproszonych do współpracy przez zespół Voo Voo, znalazł się Tomasz Organek, który wykonał utwór „Palec na cynglu”. Piosenka, którą skomponowali wspólnie Michał Bryndal oraz Tomasz Organek, jest singlem promującym album „Placówka’44”.

24 lipca 2015 roku o godz. 21.00, w ramach cyklu Pamiętamy’44 obędzie się koncert plenerowy zespołu Voo Voo promujący album „Placówka’44” z gościnnym udziałem m.in. Tomasza Organka. Tego samego dnia ukaże się płyta, która powstała specjalnie na 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

148.251.88.211

Niezależnie od prac nad utworem „Palec na cynglu” Tomasz Organek z zespołem przygotowuje się do jesiennej trasy koncertowej grupy. Trwają również prace nad materiałem na nowy album zespołu, którego wydanie planowane jest na wiosnę 2016 roku.

Utwór poleca wydawnictwo Mystic.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Prostowanie u fryzjera
Byłam, ale tak jak dziewczyny radzę - lepiej kupić sobie porządną, dobrze wyprofilowaną prostownicę,...
Ulubione marki
Moją ulubioną jest Cross Jeans, lubię ich ciuchy ze wzg.na dobrą jakość towaru....
Rockowy styl - lubicie?
Ja nie wiążę tego jak się ubieram z tym, co słucham. Rocka raczej...
Gdzie kupić torebko-plecak?
Nie mam pojęcia, czy jest coś takiego jak torebko-plecak jest do kupienia gdziekolwiek....