Odżywczy rytuał SPA z linii Planet Spa Blissfully Nourishing

4 sierpnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zainspirowana plemienną, południowoafrykańską tradycją linia Planet SPA z masłem shea od Avon to wyjątkowe kosmetyki, które podziałają nie tylko na Twoje ciało, ale także ducha i wszystkie zmysły. Nowe nawilżające mydło do rąk razem z parafinową maską do rąk i stóp tworzą perfekcyjny pielęgnacyjno-odżywczy duet, którzy zregeneruje nawet najbardziej szorstką i przesuszoną skórę. To Twój zestaw „must have” na lato!

Złoto Afryki

W kulturze afrykańskiej drzewo shea zajmuje wyjątkowe miejsce, a przez rdzennych mieszkańców jest uznawane za święte ze względu na swoją długowieczność. Jego wszechstronne właściwości sprawiają, że cieszy się niesłabnącą popularnością w branży kosmetycznej. Masło shea, dzięki swojemu regenerującemu
i odżywczemu działaniu, głęboko nawilża suchą skórę, poprawia jej kondycję i zapobiega utracie wody z naskórka. To idealny składnik kosmetyków do pielęgnacji stóp i dłoni, bo skutecznie redukuje szorstkość skóry, wygładza ją i nadaje jej pełną miękkość.

Masło shea jest składnikiem także nowego produktu z linii Planet Spa Blissfully Nourishing, czyli nawilżająceg­­o mydła do rąk. Odpowiednio zadba ono o skórę dłoni, która wymaga teraz szczególnej pielęgnacji, zwłaszcza po częstym stosowaniu płynów antybakteryjnych czy dezynfekujących. Razem z odświeżoną wersją maski parafinowej do rąk i stóp z tej samej linii tworzą pielęgnacyjny rytuał, który idealnie zregeneruje który idealnie zregeneruje przesuszoną skórę, intensywnie ją nawilży oraz ochroni przed wysuszeniem.

Rytuały w domowym zaciszu

Lato to czas, kiedy nasza skóra wymaga szczególnej pielęgnacji, dlatego warto sięgać po kosmetyki o bogatym składzie i dogłębnym, kompleksowym działaniu. W skład całej serii Planet SPA z afrykańskim masłem shea wchodzą: maska do dłoni i stóp (teraz w nowym opakowaniu), masło do ciała, peeling do rąk i stóp oraz uniwersalny krem do rąk, stóp i łokci, który głęboko nawilża spierzchniętą skórę i skutecznie zabezpiecza ją przed utratą wilgoci. To absolutny bestseller w ofercie Planet SPA. Dzięki całej gamie produktów od Avon możesz pozwolić sobie we własnym domu na prawdziwy rytuał pielęgnacyjny, który nie tylko zadziała na całe ciało, ale także na Twoje samopoczucie za sprawą pięknego, lekko orzechowego zapachu. Podaruj sobie chwilę relaksu i daj się przenieść na chwilę do rozgrzanej słońcem Afryki!

Nawilżające mydło do rąk dostępne będzie w katalogu Avon 08/2021 w cenie 8,99 zł

Odżywcza maska do dłoni i stóp będzie dostępna w katalogu Avon 08/2021 w cenie 8,99 zł.

Odżywcze masło do ciała będzie dostępne w katalogu Avon 08/2021 w cenie 29,99 zł.

Odżywczy peeling do rąk i stóp będzie dostępny w katalogu Avon 08/2021 w cenie 7,99 zł.

Odżywczy krem do rąk, stóp i łokci będzie dostępny w katalogu Avon 08/2021 w cenie 8,99 zł.

Wszystkie produkty zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.

Informacje o Avon Products Inc.

Misją Avon od blisko 135 lat jest tworzenie lepszego świata dla kobiet. Firma pomaga im wyrażać siebie, mówić odważnie o swoich marzeniach oraz spełniać się zawodowo, dając im możliwość pracy na własnych zasadach. Avon troszczy się również o ich zdrowie i bezpieczeństwo, działając w ramach programów Avon Kontra Rak Piersi i Avon Kontra Przemoc. Tylko od 2019 roku dofinansował ponad 13 000 badań USG piersi w Polsce. Firma wspiera także 4 linie pomocowe dla kobiet, które doświadczają przemocy. Ponadto wspólnie z Fundacją Feminoteka uruchomił pierwszą przeciwprzemocową aplikację Avon Alert, która pozwala sięgać po pomoc w bezpieczny sposób. Avon dba również o naszą planetę – m.in. walczy ze zmianami klimatycznymi, dba o zwierzęta oraz stara się wykorzystywać opakowania wykonane z surowców pozyskanych w zrównoważony sposób.

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz