URODA I ZDROWIE

Odzież ciążowa – dlaczego warto w nią zainwestować?

1 lipca 2013, dodał: Redakcja

Ciąża to szczególny stan w życiu każdej kobiety, w którym jej sylwetka ulega ogromnej przemianie. Ciało Przyszłej Mamy zmienia się, co rodzi pewne dodatkowe wymagania wobec Jej garderoby – tak jak zawsze ma ona zapewnić kobiecy i atrakcyjny wygląd, ale również komfort noszenia ubrań. Biorąc pod uwagę troskę o zdrowie noszonego pod sercem dziecka jest to argument podstawowy. Nie można zatem dopuścić do jakichkolwiek ucisków i uczucia dyskomfortu w okolicy rosnącego brzuszka.

art. 1 foto 1_

art. 1 foto 2_

Specjalistyczna odzież dla kobiet w ciąży, w przeciwieństwie do własnoręcznych przeróbek czy ubrań z tzw. „drugiej ręki”, jest gotowa sprostać każdemu z powyższych zadań. Są to ubrania modne, kolorowe i na każdą okazję, a dzięki specjalnej linii kroju i nowoczesnym rozwiązaniom, pozwalają one przez cały okres ciąży nosić odzież podkreślającą atuty kobiecej figury oraz eksponować rosnący brzuszek w sposób bezpieczny dla zdrowia dziecka i komfortowy dla Przyszłej Mamy. Dodatkowo ubrania ciążowe wykonane są z najwyższej jakości naturalnych materiałów, co przekłada się na komfort ich noszenia.

art. 1 foto 3_

art. 1 foto 4_

Warto zatem poświęcić nieco czasu, aby skompletować w swojej szafie odpowiednio dobraną do sylwetki odzież ciążową. Są to ubrania nie tylko na okres ciąży. Bardzo często są one przystosowane również do okresu karmienia piersią. Należy również pamiętać o tym, iż powrót do sylwetki sprzed okresu ciąży jest procesem długotrwałym, dlatego raz zakupione w okresie ciąży ubrania posłużą jeszcze długo po narodzinach Maleństwa.

art. 1 foto 5_

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.happybelly.pl, w ofercie którego znajdziecie odzież ciążową i dodatki w przystępnych cenach :-)

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Co najlepiej dac w prezencie ślubny…
Jak dla mnie najlepszą opcją jest przedstawienie zaświadczenia dla nowożeńców https://giftmall.pl/on/karta-podarunkowa-dla-nowozencow Mogą ten certyfikat...
Z kim najchętniej poszłybyście do ł…
Ja to najchętniej chodzę do łóżka sama :D Chyba całkowicie już straciłam zainteresowanie tymi sprawami...
Jeździcie autostopem?
Jak miałam 16-19 lat to jeździłam bardzo chętnie :) Poznałam w ten sposób trochę...
niechciane prezenty...
Mi jest zawsze smutno, kiedy dostanę coś nietrafionego. Na szczęście dzieje się to bardzo...