Nowy zapach AVon – Life Kenzo Takada

14 września 2016, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Avon_1

Żyj Pięknie z nowym zapachem

AVON Life autorstwa Kenzo Takady

 

Światowej sławy projektant mody i perfum Kenzo Takada wspólnie z marką AVON zaprojektował luksusowe zapachy – AVON Life. Kolekcja odzwierciedla niesamowitą kreatywność projektanta, który pragnie wzbogacać świat swoją wyobraźnią, w myśl filozofii Żyj pięknie. Zapachy inspirują, do tego aby cieszyć się każdym dniem – jego kolorami, energią i urokiem i odnajdywać piękno w każdym, nawet najmniejszym elemencie codzienności.

 

Kenzo Takada jest projektantem mody i perfum, który w ciągu czterech dekad odniósł spektakularne sukcesy. Od początku swojej twórczości wyznaje zasadę, że każda rzecz, którą zaprojektuje musi być pięknym elementem wzbogacającym nasze codzienne życie. Nowe zapachy AVON Life to unikalne kompozycje, które mają sprawić, że noszące je osoby będą emanować energią, a ich wrażliwość na piękno w otaczających ich osobach, miejscach i przedmiotach wzrośnie.

 

 „Największą radość sprawia mi szkicowanie piękna, które dostrzegam wokół siebie i przekuwanie go w rzeczywisty projekt. Dzięki współpracy z marką AVON mogłem wcielić w życie motto, które towarzyszy mi każdego dnia: Live Life Beautifully. Żyj pięknie. Zapachy podkreślają optymistyczny stosunek do życia, a ich flakony przykuwają wzrok swoim oryginalnym wykończeniem i staną się dekoracją naszego domu” – powiedział Kenzo Takada.

Woda perfumowana AVON Life dla Niej

AVON Life dla Niej to zapach dla kobiet kochających piękne życie, czerpiących radość z każdej chwili. To kompozycja wyzwalająca energię, a zarazem – eliksir podkreślający delikatną stronę kobiecości. Otwiera go intrygująca świeżość lilii wodnej oraz nuta białej herbaty. Nuta serca – tutaj pierwsze skrzypce gra zmysłowy fiołek, w otoczeniu esencji wiśniowego drzewa. Nutę bazową stanowią głębokie wonie piżma, kwiatów irysa oraz paczuli.

Woda perfumowana AVON Life

Pojemność: 50ml, cena regularna 129 zł.

Zapach dostępny jest od 29.09.2016 r.

 

Męską odsłoną kolekcji jest AVON Life dla Niego. To zapach dla osób, które potrafią docenić najdrobniejsze elementy codzienności, cieszą się każdą piękną chwilą i emocjami. Intensywna kompozycja jest mariażem różnorodnych przypraw i aromatycznych olejków. Od nut owoców jałowca, poprzez najważniejszy aromat liści fiołka, podkreślony obecnością geranium oraz anyżu. Nuty zamykające kompozycję oscylują wokół drzewa cedrowego, piżma oraz kłączy irysa.

Woda toaletowa AVON Life

Pojemność 75ml, cena regularna 105 zł.

Zapach dostępny jest od 29.09.2016 r.

Woda toaletowa AVON Life dla Niego

Zapachy AVON Life zostały zamknięte w niezwykłych flakonach, zaprojektowanych również przez samego Kenzo Takadę. Kształt zamknięcia damskiego flakonu nawiązuje do najważniejszej nuty zapachowy kompozycji – korony kwiatu fiołka. Natomiast kształt butelki męskich perfum nawiązuje swoją surowością oraz kolorystyką do aromatycznych kompozycji drzewa cedrowegoi intensywnych przypraw.

Zapachy AVON można zamówić u Konsultantek Avon lub w sklepie internetowym na avon.pl, a także kupić w AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

Avon_2

W ostatni piątek odbyła się premiera najnowszego zapachu AVON Life zaprojektowanego przez światowej sławy projektanta Kenzo Takadę. Gościem specjalnym był sam projektant, a na scenie towarzyszyły mu rodzime gwiazdy – Marcin Prokop, Dorota Wellman i Marta Żmuda Trzebiatowska. Myślą przewodnią premiery było hasło „Pięknie Żyj”, będące kluczowym elementem filozofii nowych perfum.

 Avon_premiera1

Podczas premiery przenieśliśmy się w magiczny świat wyobraźni Kenzo Takady, który opowiedział o tym, czym inspirował się przy współpracy z marką AVON, co czuje, gdy przygląda się osobom używającym jego perfum oraz co było inspiracją przy tworzeniu flakonu zapachu AVON Life.

Razem z Kenzo Takadą, premierę świętowały polskie gwiazdy. Prowadzący Marcin Prokop szukał wśród nich odpowiedzi na pytanie czym dla każdego z nas jest piękne życie. O wyznawanych wartościach i osobistej filozofii wypowiedziały się znana fotografka i polska modelka Lidia Popiel, aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska i dziennikarka Dorota Wellman. Centralnym punktem wydarzenia była wielobarwna, kwiatowa ścianka, na której goście wpisywali własne przemyślenia na temat idei pięknego życia, pięknych wartości.

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nadmierne wydzielanie sebum
Latem upały to wzmagają, warto stosować tonik ściągający lub hydrolat
Kamizelki
Ktoś to jeszcze nosi w ogóle..? Ja nie widzę na ulicach:)
Wędkowanie
Ostatnio ciągle słyszę o zaginionych wędkarzach - może też usnęli i wpadli do wody?
Niska samoocena - ktoś wie jak sobi…
Pewność siebie można wyćwiczyć, sama widzę po sobie