Nowość w Lidl Polska – YOPE ze zrównoważoną serią kosmetyków dla rodziny Familove

25 sierpnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Polska marka YOPE stworzyła całkiem nową, rodzinną serię kosmetyków, zgodnych z ideą społecznej odpowiedzialności. Familove to wegańskie produkty dla rodzin, dostępne w stałej ofercie na wyłączność w sklepach Lidl Polska. Część dochodu ze sprzedaży kosmetyków trafia do Fundacji Happy Kids.

Jak stworzyć kosmetyki, które będą odpowiednie dla całej rodziny, a jednocześnie przygotowane z dbałością o planetę, ludzi i zwierzęta? Odpowiedź na to pytanie zna YOPE i Lidl Polska, które właśnie wprowadziły do sprzedaży serię Familove. W sklepach sieci Lidl Polska można znaleźć trzy nowe produkty, przeznaczone dla całej rodziny, odpowiednie zarówno dla maluszków od 3 roku życia, jak i dorosłych. Wszystkie zawierają w składzie 98% naturalnych składników, a ich opakowania wykonane są z plastiku pochodzącego z recyklingu oraz nadają się do ponownego przetworzenia. Dodatkowo, produkty Familove od YOPE są wegańskie, a ich wytworzenie nie naraziło zwierząt na cierpienie, co potwierdza certyfikat fundacji Viva! Kolejnym krokiem w kierunku społecznej odpowiedzialności jest fakt, że część dochodu ze sprzedaży sieci Familove w Lidl Polska, zostanie przeznaczona na wsparcie fundacji Happy Kids, której celem jest tworzenie i prowadzenie rodzinnych domów dziecka. Aktualnie opieką organizacji objętych zostało ponad 200 dzieci.

W sklepach sieci Lidl Polska dostępne są trzy niezwykle rodzinne produkty, każdy w opakowaniu o pojemności 750 ml w cenie 21,99 zł. Klienci mają do wyboru: naturalny żel pod prysznic i płyn do kąpieli, naturalny szampon do włosów oraz naturalne mydło w płynie – wszystkie o zapachu kwitnącej bergamotki. Kosmetyki są zalecane dla dzieci powyżej 3 roku życia i zostały zaprojektowane tak, aby być możliwie jak najbardziej wydajne. Duże opakowania sprawiają, że produkty Familove starczają na dłużej.

 
Naturalne mydło w płynie Familove,
21,99 zł/ 750 ml 

 

Naturalny żel pod prysznic i płyn do kąpieli Familove,

21,99 zł/ 750 ml

 

Naturalny szampon do włosów Familove,

21,99 zł/ 750 ml

 

Strona www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

YouTube: https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Filmowanie wesela z powietrza
Też nie podoba mi się ten pomysł, to jest dobre na festynach.
Jak rozwiązać problem z prasowaniem…
Ja nie prasuję, po prostu po upraniu rozciągam tkaninę i formuję tak, żeby...
Gdańsk
Czasem jestem w Gdańsku i faktycznie można tam coś taniej upolować np. na olx
Co zamiast paneli na podłogę?
A może prawdziwe drewno, deski o niezbyt szerokim rozmiarze?