Nigdy nie wstydź się siebie – Joanna Godecka, Alina Adamowicz

18 maja 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares
Ile razy z czegoś zrezygnowałaś z powodu wstydu? Ile razy nie założyłaś ulubionej sukienki, bo byłaś przerażona, że inni zaczną oceniać Twoje ciało? Nie poprosiłaś o podwyżkę, bo panicznie bałaś się, że Twoja prośba zostanie odrzucona? Wstyd działa destrukcyjnie na poczucie własnej wartości i blokuje nas przed lepszym życiem. Istnieją jednak skuteczne metody, aby uwolnić się od ograniczeń i rozwinąć skrzydła. Znajdziesz je w książce  „Nigdy nie wstydź się siebie” autorstwa Joanny Godeckiej i Aliny Adamowicz. W księgarniach 18 maja.
Nigdy nie wstydź się siebie książka
Autorki popularnego poradnika „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie” prezentują  kolejną książkę pomagającą wejść na drogę pozytywnej zmiany. We współczesnym świecie dążymy do „idealnego” wyglądu, bogactwa, szczęścia za wszelką cenę. To może powodować frustrację, że nie jesteśmy wystarczające, a tym samym prowadzić do poczucia wstydu, czucia się gorszą i mniej szczęśliwą.
Jeśli chociaż na jedną z poniższych kwestii odpowiesz twierdząco, oznacza to, że ta książka jest właśnie dla Ciebie:
•  Nie chodzę na plażę, bo boję się, jak inni postrzegać będą moje ciało,
•  Nie odzywam się publicznie, bo nie mam wykształcenia,
•  Nie jadę na zjazd szkolny, bo się nie dorobiłam,
•  Nie nawiązuję kontaktów, bo wstydzę się mówić o sobie,
•  Nie przyznaję się, ile mam lat, bo czuję się wtedy stara,
•  Ukrywam depresję, bo ludzie pomyślą, że sobie nie radzę.
W książce znajdziesz testy i ćwiczenia, które nauczą Cię samoakceptacji, radzenia sobie z poczuciem wstydu i zwiększą pewność siebie. Nigdy nie wstydź się siebie, odważ się być sobą! Oto prawdziwe przesłanie tej książki.
Alina Adamowicz – terapeutka i mentorka kobiet, doświadczona menedżerka i wykładowczyni akademicka, autorka książek Pozytywki, Dziennik inspiracji, współautorka Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie oraz Superzwiązek. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, która się nie rozpadnie.
Joanna Godecka – psychoterapeutka, ekspertka w zarządzaniu emocjami, komentatorka wielu zagadnień związanych z psychologią, autorka Bądź pewna siebie, Nie odkładaj życia na później, Szczęście w miłości, Przestań się zamartwiać, współautorka Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie.

Polecamy Wam ten wartościowy poradnik wraz z Wydawnictwem MUZA

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

1% podatku
ja oddaję na fundację opiekującą się zwierzętami
Moodo
Ostatnio fajną ramoneskę tam kupiłam w promocji - 40%!
Torebka duża czy mała?
Mam kilka małych i jedną dużą
Co zrobić ?
Ludzie są roztargnieni, wiecznie w biegu i chwila nieuwagi może spowodować nieszczęście. mnie prawie...