Niania elektroniczna z kamerą

28 marca 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Wysokiej klasy niania elektroniczna z kamerą to urządzenie, które umożliwia obserwowanie dziecka z dużej odległości. Czy niania elektroniczna to niezawodna pomoc dla rodziców, którzy chcą pogodzić codziennie obowiązki z najlepszą opieką nad maluszkiem? Sprawdźmy.

elektroniczna niania z kamerą

Czy warto kupić elektroniczną nianię?

Opinie rodziców potwierdzają, że niania elektroniczna to nieoceniona pomoc w sprawowaniu opieki nad dzieckiem. Urządzenie sprawdza się nie tylko w domach, w których dzieci od najmłodszych lat śpią we własnych sypialniach. Działanie urządzenia doceniają także rodzice, którzy chcą swobodnie spędzać czas po zaśnięciu dziecka w innym pomieszczeniu lub w przydomowym ogrodzie. Niania elektroniczna z kamerą pozwala na stworzenie stałego połączenia pomiędzy opiekunem a maluchem. To urządzenie jest niezastąpione wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba monitorowania aktywności maluszka i zapewnienia mu doskonałej, nieprzerwanej opieki.

Jak działa niania elektroniczna?

Niania elektroniczna jest poręcznym urządzeniem, które zostało wyposażone w system niezawodnych kamer i mikrofonów. Dzięki ich działaniu rodzic ma możliwość stałego monitorowania aktywności dziecka i tego, co aktualnie dzieje się w jego otoczeniu. Dzięki niani elektronicznej opiekunowie maluszka mogą swobodnie przemieszczać się po domu, bez obaw o to, czy dziecko się nie obudziło, nie płacze, lub nie znajduje się w sytuacji zagrożenia. Urządzenie składa się z nadajnika, który umieszcza się w pokoju dziecka oraz z przenośnego, poręcznego odbiornika, który rodzic zabiera ze sobą. Urządzenie przesyła zarówno obraz, jak i dźwięk.

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie niani elektronicznej?

Istnieją różne rodzaje niań elektronicznych. W wersji podstawowej urządzenie służy wyłącznie do przekazywania dźwięku. W obecnych czasach poleca się wybieranie niani elektronicznej z kamerą. Producenci prześcigają się w nowoczesnych rozwiązaniach, dlatego bez problemu na rynku znajdziemy nianie elektroniczne, które pozwalają na monitorowanie oddechu dziecka, temperatury pomieszczenia, odtwarzanie kołysanek, czy emitowanie światła. Jak wybrać dobrą nianię elektroniczną z kamerą? Podczas wybierania urządzenia, które ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo maluszka, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów.

Kluczowym aspektem jest zasięg urządzenia. Ten parametr decyduje o tym, na jaką odległość działa urządzenie. Warto dobrać zasięg niani elektronicznej do powierzchni domu, w którym będzie używana.

Warto przyjrzeć się także rodzajowi kamery, ponieważ to właśnie je specyfikacja ma wpływ na jakość przesyłanego obrazu. Minimalną wartością, która zapewnia czytelny obraz, jest rozdzielczość na poziomie 1280 × 720 pikseli. Nie bez znaczenia pozostaje także obecność kamery umożliwiającej przesyłanie obrazu w trybie nocnym.

Dla niezakłóconego działania niani elektronicznej istotna pozostaje częstotliwość przesyłania sygnału. Nianie elektroniczne renomowanych marek działają w częstotliwości 1,88-2,4 GHz.

Ciekawą cechą niani elektronicznej z kamerą jest także aktywacja ruchem. Nianie wyposażone w tę możliwość włączają przesyłanie obrazu, kiedy dziecko się porusza. Brak obrazu świadczy o tym, że maluch śpi.

Niania elektroniczna z kamerą Neno

Neno to przewodni producent niań elektronicznych na polskim rynku. Produkty Neno zdobyły uznanie wielu rodziców dzięki swojej niezawodności, nowoczesności i pełnej funkcjonalności. Jaki model niani elektronicznej z kamerą Neno wybrać?

Bezprzewodowa wideo-niania Neno Gato 2

Bezprzewodowa wideo-niania Neno Gato 2

Neno Gato 2 to zoptymalizowana wersja popularnego bestsellera. W skład urządzenia wchodzi kamera oraz przenośny odbiornik. Design urządzenia nawiązuje do słodkiego kotka. Urządzenie zapewnia dwustronną komunikację. Dzięki niani elektronicznej Neno Gato 2 nie tylko usłyszysz płacz dziecka, ale również możesz odezwać się do niego. Urządzenie wyróżnia się imponującym zasięgiem- 50 m w pomieszczeniu i 260 m na zewnątrz. Wysokiej jakości kamera działa także w trybie nocnym. Neno Gato 2 ma wbudowany czujnik temperatury oraz tryb kołysanek. Dzięki trybowi czuwania Vox możesz czuwać nad bezpieczeństwem swojego dziecka i działać na korzyść planety. Działanie trybu polega na uśpieniu urządzenia, które wybudza się po zarejestrowaniu hałasu w otoczeniu dziecka, dzięki czemu wydłuża czas pracy baterii.

Bezprzewodowa wideo-niania Neno Vera

Bezprzewodowa wideo-niania Neno Vera

Neno Vera to niania elektroniczna z kamerą Neno, która składa się z kamery, którą umieszcza się w monitorowanym pomieszczeniu i przenośnego odbiornika, który można mieć zawsze przy sobie. Zasięg działania urządzenia to 50 m w pomieszczeniu oraz 260 m na zewnątrz. Urządzenie wyróżnia się dużym 3,2-calowym wyświetlaczem. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, urządzenie działa przez kilka godzin po naładowaniu. Warto przy tym pamiętać, że używania kamery wymaga podłączenia do źródła zasilania. Niania z kamerą to nie tylko podgląd na żywo, ale także dwustronna komunikacja. Doskonała widoczność w trybie nocnym, czujnik temperatury oraz wbudowane kołysanki pozwalają na zapewnienie najlepszej opieki dla maluszka. Niania sprawdza się także podczas opieki nad osobami niepełnosprawnymi i starszymi.

Neno Berkano – bezprzewodowa, obrotowa wideo-niania

bezprzewodowa, obrotowa wideo-niania

Nowoczesna, ulepszona niania z kamerą Neno Berkano została wyposażona w ruchomą głowicę. Dzięki tej funkcji możesz obserwować swoją pociechę jeszcze dokładniej- 300 stopni w poziomie i 50 stopni w pionie. Za sprawą wbudowanych czujników kamera podąża za każdym krokiem maleństwa, dzięki czemu możesz czuwać nad pociechą podczas wykonywania codziennych obowiązków. Niania elektroniczna posiada duży, czytelny wyświetlacz, ekologiczny tryb czuwania, wbudowany czujnik temperatury oraz tryb kołysanek. Urządzenie zapewnia wygodną, dwustronną komunikację. Przydatną funkcją okazuje się także wbudowany alarm, który obudzi Cię o określonej porze. Okazuje się to przydatne w sytuacjach, gdy dziecko musi przyjąć pokarm lub leki o określonej porze.

Nadal nie wiesz, na jaką nianię elektroniczną Neno się zdecydować? Skorzystaj z wygodnej porównywarki i wybierz model, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Wszystkie nianie elektroniczne Neno zostały stworzone po to, aby zapewnić Twojemu maleństwu pełnię bezpieczeństwa.

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Korektor tuszujący siwe włosy Mytou…
Ja tego używam tylko w podbramkowych sytuacjach...
Balsam do golenia?
Gilette to jednak taka klasyka dla większości facetów.
Wynajmowanie mieszkania czy kredyt …
Jak się jest nastawionym bardziej na karierę niż przesiadywanie w jednym miejscu to raczej...
Manicure w Poznaniu
Używam zwykłych lakierów, więc zmiana koloru to nie problem, kiedy tylko sobie zamarzę...