URODA I ZDROWIE

Neutralizator spalenizny

8 marca 2013, dodał: Redakcja

Znane powiedzenie głosi, że wystarczy jedna iskra, by wywołać pożar. Każdy, kto przeżył to straszne wydarzenie doskonale wie, że przysłowie nie jest ani trochę przesadzone: sekunda nieuwagi, nieszczelne przewody, pozostawiony zbyt długo na kuchence garnek – to wystarczy, by żywioł pochłonął nasz dobytek. Nieważne, czy zniszczeniu uległo całe pomieszczenie, czy też spaliło się zaledwie kilka sprzętów – po pożarze zawsze pozostaje nie tylko wzmożona ostrożność i strach przed ogniem, ale także drażniący zapach spalenizny.

Ostra woń unosi się w powietrzu jeszcze przez długi czas, przypominając domownikom o pożarze. Jednak smród spalenizny nie musi wiązać się z tak traumatycznym przeżyciem jak pożar: tę ostrą i szczypiącą w oczy woń może wywołać także przypalony kotlet czy pozostawione na zbyt długi czas w piekarniku ciasto.

slider2

Neutralizacja zapachu spalenizny, niezależnie od jego źródła, nie należy do prostych zadań. Ta drażniąca woń należy do zapachów, które ciężko jest usunąć, zwłaszcza przy pomocy tradycyjnych metod. Mycie podłóg i ścian po pożarze czy szorowanie przypalonej patelni najczęściej nie przynosi pożądanego efektu, podobnie jak intensywne wietrzenie. Ostry zapach spalenizny wgryza się w meble i firanki, przez co jeszcze długo po pożarze czy nieudanym kulinarnym eksperymencie można wyczuć w powietrzu jego pozostałości. Nieskuteczne okazują się także klasyczne odświeżacze powietrza, które drażniący zapach tylko maskują, a ich wkłady denerwująco szybko się wyczerpują, narażając nas na ponowny kontakt z ostrym zapachem spalenizny.

slider3

Skuteczną neutralizację smrodu spalenizny zapewnią natomiast neutralizatory zapachu firmy Ona. Ich podstawową zaletą jest to, że nie kamuflują nieprzyjemnej woni, zamiast tego całkowicie ją usuwając. Produkty firmy Ona skutecznie usuną każdy smród, nawet tak intensywny i charakterystyczny jak woń spalenizny. Dodatkowo cechuje je wysoka wydajność, dzięki czemu jedno opakowanie neutralizatora wystarczy na długo, ratując nas nie tylko przed swądem spalenizny, ale także przed papierosowym dymem czy zapachem stęchlizny, wydobywającym się z szafy. Jeśli chcemy pozbyć się drażniącego zapachu po pożarze, warto wykorzystać neutralizator spalenizny Ona Płyn. Ten koncentrat jest wyjątkowo skuteczny w zwalczaniu wszelkich drażniących woni, a po rozcieńczeniu w wodzie nadaje się zarówno do prania przesiąkniętych swądem spalenizny ubrań i firanek, jak i do mycia podłóg czy mebli. Przy pomocy koncentratu Ona Płyn można również prać dywany czy tapicerowane meble, które również mają tendencje do wchłaniania nieprzyjemnych woni. By usunąć swąd spalenizny z powietrza, na przykład po nieudanym kuchennym eksperymencie, można natomiast zastosować Ona Żel. Wystarczy pozostawić odkręcony pojemnik neutralizatora w pobliżu wentylatora, by ostra, szczypiąca w oczy woń szybko została zastąpiona subtelnym zapachem kryształu, lnu czy lekką przemysłową wonią PRO.

Usuwanie smrodu spalenizny staje się proste dzięki profesjonalnym neutralizatorom zapachu firmy Ona. Neutralizatory spalenizny pomogą nam szybciej zlikwidować zapachowe pozostałości zarówno po pożarze, jak i po przypalonym obiedzie, przywracając w pomieszczeniach przyjemny zapach.

Zapraszamy do sklepu www.neutralizatoryzapachu.pl

ekobanner_1


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

5 komentarzy do Neutralizator spalenizny

 1. avatar hfast pisze:

  Moja żona choć piękna kobieta, była w toalecie(miesiąc temu) Jednak smród jest taki że szczypie do dziś w oczy.Teraz wychodzę częściej z psem. Co zrobić by przestała jeść surowe mięso z czosnkiem?.

 2. avatar Aras pisze:

  Ozonowanie NIE DZIALA szkoda kasy a ona plyn ku mojemu zaskoczeniu dziala idealnie – to najskuteczniejszy neutralizator jaki mialem POLECAM

 3. avatar Maciek pisze:

  Potwierdzam super spray, mogę palić papierosy w mojej taxi a klienci nic nie czują – polecam

 4. avatar Edek pisze:

  Najlepiej działa ozonowanie. Ja polecam airozone.pl

 5. avatar Ola pisze:

  Faktycznie działa, polecam bo sprawdziłam

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Brak ochoty na seks u faceta
Ostatnie badania wskazują, że stres obniża popęd u facetów, a dodatkowo hamuje...
Jak się ubrać na narty
Trzeba ubrać się ciepło - żeby nie przewiało nas na stoku... Ale...
Nieinwazyjne metody wyszczuplania
Ćwiczenia są zdrowe i nieinwazyjne, więc nie bójmy się tak wysiłku dziewczyny :)
Niebanalny podryw - eksperyment
W necie trudno spodziewać się finezji, raczej na żywo facet będzie się starał,...