Nauka w bajkowym wydaniu – akcja promocyjna AMEET

17 sierpnia 2021, dodał: pinkmause

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Dzieci powinny mieć kontakt z książkami już od najmłodszych lat. Dobre książeczki dla dzieci bywają atrakcyjniejsze niż zabawki. Warto już w małych dzieciach wzbudzać i pielęgnować miłość do książek tym bardziej, że walory edukacyjne książek dla dzieci mają znaczenie ogromne. Polecamy i prezentujemy serię książeczek edukacyjnych Disney Wydawnictwa AMEET. Obecnie w Empiku trwa akcja promocyjna Nauka w bajkowym wydaniu (Back To School). Zapraszamy do zapoznania się z tytułami i na zakupy.

Promocja w salonach Empik trwa !!!

Ceny większości tytułów z czołowych serii Wydawnictwa AMEET

Disney Uczy i Disney Maluch spadają o minimum 25% !!!

 

 

Książki dla dzieci to publikacje niezwykłe. Korzyści z oglądania i czytania jest wiele – w każdym wieku dziecka. Czytając dajemy dzieciom poczucie więzi, czułości i bliskości. Książeczki dla dzieci pełnią wiele funkcji: uczą, bawią, wspierają rozwój i rozbudzają miłość do książek, uczą wielu czynności, pozwalają poznawać świat i słownictwo, rozwijają mózg, wyobraźnię i wrażliwość. Sympatię do książek można mieć wrodzoną, ale także nabytą. Aby zachęcić dziecko do książek, co w przyszłości zaowocuje bujną wyobraźnią i kreatywnością, warto proponować mu coraz to nowsze tytuły, które zwrócą jego uwagę. Dobra książka dla dziecka to taka, która nie tylko jest atrakcyjna i wzbudza ciekawość, ale i potrafi skupić uwagę i zająć czas. Rynek książek dla dzieci jest ogromny. Cieszy fakt, że Wydawnictwa pamiętają o najmłodszych dzieciach, które nie tylko nie potrafią czytać, ale nawet nie umieją często trzymać takiej książeczki i przewracać jej stron. Dlatego w przypadku książeczek dla najmłodszych dzieci, niezbędna jest współpraca z rodzicem, który przeczyta, objaśni, opowie, zainteresuje, a także przytrzyma, a czasami pomoże.

 

Jak pokazać dziecku niezwykłą różnorodność świata? Najlepiej poprzez książeczki. W tej edukacyjnej kategorii brawa należą się serii książeczek Disney Uczy i Disney Maluch Wydawnictwa AMEET. Książeczki dla najmłodszych z serii Disney (np. Rysujemy szlaczki), niezwykła seria Elementarza Disney Uczy (np. Elementarz z ćwiczeniami, Elementarz Przyrodniczy, Elementarz 2-latka, Elementarz 3-latka, Elementarz zwierząt) oraz fantastyczna seria książeczek Przygoda z czytaniem oraz gry i zabawy edukacyjne Disney Uczy (np. Na zakupach, Elemele Słówka, Zwierzaki Zabawy), a także książeczki z zadaniami i łamigłówkami Disney Uczy to najlepsze książeczki na deszczowe lub nudne popołudnie czy do czytania na dobranoc, takie, które niosą za sobą naukę, mają sympatycznych i znanych bohaterów Disneya i ciekawe wierszowane historyjki. Można je także zabrać w podróż lub czytać, gdy maluch się nudzi. Kolorowe, radosne obrazki, znani bohaterowie kreskówek i filmów Disneya, krótkie i proste zdania oraz objaśnienie codziennych sytuacji i świata sprawiają, że dzieci szybko wciągają się w niezwykły świat książek.

 

Czytanie i liczenie to jedna z najprzydatniejszych umiejętności w życiu człowieka. Ważne, aby już na samym początku nie zniechęcić dziecka, a wręcz przeciwnie – pokazać mu, że czynność ta może być prawdziwą przyjemnością. Książki przeznaczone do nauki czytania i liczenia powinny być łatwe do zrozumienia dla malucha, a zarazem pobudzające i rozwijające jego wyobraźnię. Jeśli nasza pociecha nie jest w ogóle zainteresowana czytaniem, można spróbować ją delikatnie zachęcić pokazując książeczki z ulubionymi bohaterami z bajek. Codzienne wspólne czytanie bajek też znakomicie wpływa na rozbudzenie zainteresowania dziecka światem liter. Książeczki z serii Disney Uczy Elementarz Wydawnictwa AMEET to idealne książki dla najmłodszych dzieci, które chcą nauczyć się czytać. Metoda sylabowa jest uznawana za najskuteczniejszą i najszybszą, która pozwala na bezproblemową naukę. Umożliwia uniknięcie długotrwałego literowania wyrazów i czytania bez zrozumienia. Nauczyciele podkreślają, że obecnie jest to najprostsza, najskuteczniejsza, najszybsza i najbardziej efektywna metoda nauki czytania. Rozwija funkcje poznawcze, przynosi szybkie efekty, co jest dodatkowym bodźcem motywacyjnym. Świetnie sprawdza się jako alternatywna nauka czytania dla uczniów, ale i jest bardzo dobrze odbierana przez małe dzieci. Proste i zabawne, a także bogato ilustrowane teksty książeczek z serii Disney Uczy Wydawnictwa AMEET pomogą nie tylko w nauce liter i czytania, ale będą też wspaniałą rozrywką dla dzieci. Z kolei Elementarz matematyczny Wydawnictwa AMEET to wprowadzenie w świat cyfr, pierwszych działań, ułamków, poznawania czasu, mierzenia i poznawania świata poprzez cyfry. To wspaniała zabawa, a jednocześnie nauka w towarzystwie ulubionych bohaterów kreskówek Disneya.

 

Dla młodszych dzieci Wydawnictwo AMEET proponuje fantastyczną serię książeczek Disney Uczy Elementarz Przedszkolaka przeznaczone dla dzieci od 3 do 6 lat. To nauka w towarzystwie ulubionych bohaterów Disneya i fantastyczna przygoda dla każdego przedszkolaka. Elementarz uczy na wesoło i przybliża dziecku odpowiednie do jego wieku zagadnienia: ciało, kolory, kształty i liczby. Starannie dobrane ćwiczenia wspierają rozwój dziecka i zapewniają satysfakcję z wykonanych zadań. Warto sięgać po książeczki z ćwiczeniami matematycznymi oraz różnego typu zabawy z literkami i cyframi, szlaczki, zadania do zmazywania, plansze, karty i akcesoria edukacyjne Disney Uczy Wydawnictwa AMEET, które pomogą dziecku rozwinąć różne ważne umiejętności. Znajomość cyfr, sylab i liter na wczesnym etapie życia ułatwia komunikację i poszerza perspektywę dziecka, co korzystnie wpływa na jego dalszy rozwój. Rekomendujemy, wszystkim przedszkolakom.

 

Wydawnictwo AMEET wydaje książeczki dla dzieci w różnym wieku, w tym także dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Seria Disney Uczy Zadania do zmazywania to doskonała zabawa, podczas której przedszkolak ma okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi, odpowiednimi dla swojego wieku. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak sprawiają, że dziecko może wielokrotnie rozwiązywać ulubione zadania, dzięki czemu ma możliwość doskonalenia sprawności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Rysując szlaczki dziecko przygotowuje się do nauki pisania, a jednocześnie rozwija spostrzegawczość i uczy się logicznego myślenia. Wykorzystanie ich jako jednego z elementów zabaw edukacyjnych może ułatwić późniejsze pisanie literek, choćby dzięki oswojeniu z samym rysowaniem po śladzie. Rysowanie szlaczków ma wpływ nie tylko na płynność ruchu i dynamikę pisania, ale również na koordynację wzrokowo-ruchową (ręka-oko), odwzorowywanie oraz mieszczenie się w wyznaczonych granicach (liniach). Szlaczki to dla dzieci forma kreatywnej zabawy.

 

Także przedszkolakom dedykowana jest seria książeczek Disney Rysujemy szlaczki, dzięki której dzieci w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów mogą ćwiczyć kreślenie szlaczków i rysowanie różnorodnych kształtów. To jednocześnie wspaniała zabawa, jak też doskonały trening umiejętności manualnych przygotowujący do nauki pisania liter i cyfr. Dzięki specjalnym stronom i ścieralnemu mazakowi w każdej chwili dzieci mogą zacząć przygodę ze szlaczkami od nowa. Dodatkową atrakcją są wesołe rymowanki na temat lubianych postaci. Książeczki warto dobierać do wieku dziecka oraz tak, by były dla malucha interesujące. Kluczem do nauki małych dzieci, są częste i krótkie treningi. Ćwiczymy, gdy dziecko jest wypoczęte, najedzone, w dobrym humorze. Proste i zabawne, a także bogato ilustrowane książeczki Wydawnictwa AMEET pomogą nie tylko w nauce czytania i pisania, ale będą też wspaniałą rozrywką dla dzieci.

Seria Disney Uczy i Disney Maluch może być fantastyczną pomocą naukową, zabawą i jednocześnie ciekawym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Dziecko także powinno mieć możliwość wyboru interesujących go książek, w tym ulubionych bohaterów. Niczego nie możemy mu narzucać, bo w ten sposób możemy je do nauki jedynie zrazić. AMEET to jednak książki, w których można się zakochać, a seria Disney jest po prostu fantastyczna.

 

Do czytania, oglądania, poznawania świata i wspólnej zabawy

– polecamy książeczki z serii Disney Maluch i Disney Uczy Wydawnictwa AMEET.

 

Promocja w salonach Empik: www.empik.com

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nieszczęśliwi w związkach
Jestem mamą trójki dzieci mam 27 lat i partnera z którym myślałam ułożyć...
Usuwanie rozstępów laserem Alma Har…
A jaka jest gwarancja że skóra będzie w przyszłości odporna na rozstępy po takim zabiegu...?
Obrusy haftowane
To są rzeczy na specjalne okazje. Na co dzień jednak wolę nowoczesne obrusy czy bieżniki.
Opryszczka
Właśnie mam i przysuszam to octem jabłkowym, o działa przeciwwirusowo...