Namiętne historie na wiosnę – nowe powieści Agnieszki Janiszewskiej

16 maja 2022, dodał: press
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Wiosna tego roku przyniesie prawdziwą burzę emocji! Rozkwitające na kartach powieści uczucia i przejmujące losy bohaterów powieści wydanych przez Novae Res nie pozwolą Czytelniczkom ochłonąć jeszcze długo po zamknięciu ostatniej strony. Wydawnictwo przygotowało świetne powieści z nurtu New Adult, których autorką jest Agnieszka Lingas-Łoniewska  – wrocławska pisarka, znana jako „dilerka emocji”. Będzie bardzo, bardzo gorrrąco!

 

Ogniste serca

Osiemnastoletnia Anna czuje się wyobcowana i trudno jej odnaleźć samą siebie. Rodzice nie mają dla niej czasu, a rówieśnicy traktują z dystansem przez to, że jest córką burmistrza. Całe jej młode życie odmieni jedna chwila i jeden człowiek – Jax. Zbuntowany harleyowiec, który pod maską twardziela skrywa romantyczną duszę, jednak nie każdy może z niego tę wrażliwość wydobyć. Przystojny, niedostępny, skrywający wiele tajemnic Jax jest obiektem zainteresowania wszystkich, ale jego uwaga skupi się tylko na niej. To historia pełna namiętności, które nie pozwolą oderwać się od lektury. Między Anną i Jaxem wydarzy się coś, co pochłonie ich bez reszty, ale droga do wspólnego szczęścia nie będzie łatwa. Nie każdy ich relację zaakceptuje. Czy wystarczy im sił, by o siebie walczyć?
Pochłaniająca, pełna napięcia i niesamowitej energii opowieść.

Książkę poleca Wydawnictwo NovaeRes

 

Skazani na ból

Amelia jest wrażliwą dziewczyną po traumatycznych przejściach, które zmieniły jej życie. Ostrożna, poukładana, ale silna, umocniona doświadczeniem i zdolna do walki. Aleks należy do subkultury skinheadów. Dla niego przynależność do grupy i wyznawanie określonej ideologii stało się sposobem na wyjście z pogubienia, odrzucenie przez rodziców i budowanie własnej siły. Los sprawi, że tych dwoje spotka się w okolicznościach, które zainicjują w ich życiu wielką przemianę. Dwa różne światy, totalnie różne poglądy i osobowości, ale połączy ich uczucie, które ma moc dokonywania cudów. Cud jednak nie wydarzy się sam z siebie, a przeciwności na ich drodze będą się piętrzyć. To książka, która będzie targać emocjami, burzyć, budować, wzruszać, niepokoić, aż do samego finału.

Książkę poleca Wydawnictwo NovaeRes

 

Do emocjonującej lektury zapraszamy nie tylko młodzież!

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklep a jego reklama ?
To przecież ważne kwestie. Jeśli o to nie zadbacie, to efekt może być...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
Tkwienie w nieszczęśliwym związku…
Człowiek nie chce być sam, dla wielu odejście w pustkę bywa bardziej przerażające niż...