Na czym polega fenomen kolagenu? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Na czym polega fenomen kolagenu?

20 marca 2024, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

12 MARCA 2024 DZIENNIKARZE Z NAJWAŻNIEJSZYCH MAGAZYNÓW PORADNIKOWYCH, LUKSUSOWYCH I BRANŻOWYCH, A TAKŻE PRZEDSTAWICIELE POPULARNYCH PORTALI INTERNETOWYCH ORAZ INFLUENCERZY MOGLI WZIĄĆ UDZIAŁ W PANELU DYSKUSYJNYM, KTÓREGO GŁÓWNYM BOHATEREM BYŁ… KOLAGEN. SWOJE SPOSOBY NA DBANIE O SIEBIE ZDRADZIŁA TEŻ AKTORKA MARIETA ŻUKOWSKA, AMBASADORKA MARKI.

We wtorkowe popołudnie 12.03 marka Remé zaprosiła do urokliwego warszawskiego hotelu Verte przedstawicieli mediów i influencerów do rozmowy i wymiany doświadczeń na temat pielęgnacji i holistycznego dbania o siebie. Spotkanie poprowadziła prezenterka Agnieszka Borysiuk. Zaproszeni eksperci: Marta Bem  – kosmetolog z wieloletnim stażem, pasjonatka i znawczyni Ajurwedy oraz ambasadorka holistycznego podejścia do piękna podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat pielęgnacji, a Krzysztof Czerwiński – Doradca Medyczny USP Zdrowie tłumaczył, na czym polega fenomen kolagenu, jak wybrać skuteczny suplement i czy… kolagen działa, rozwiewając część mitów na temat tego popularnego składnika. Zaproszeni eksperci odpowiadali też na wnikliwe pytania zaproszonych gości.

Wiele emocji wzbudziła obecność Mariety Żukowskiej, jednej z najbardziej utalentowanych aktorek filmowych i teatralnych młodego pokolenia, która od początku istnienia Remé z wdziękiem pełni rolę ambasadorki marki. Aktorka podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat suplementu – w końcu od wielu miesięcy jest jego wierną użytkowniczką.

W ramach wydarzenia dla gości przygotowano stację kolagenową, w której można było spróbować różnych smaków Kolagenowej Formuły Piękna Remé. Chętni mogli też skorzystać z profesjonalnego badania skóry przy użyciu nowoczesnego urządzenia Lumiscan, które przeprowadzali doświadczeni kosmetolodzy. Kuluarowe rozmowy umilał koncert fortepianowy, pyszne jedzenie, a toast wznoszono niczym innym, jak Kolagenową Formułą Piękna Remé.

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Na czym polega fenomen kolagenu?

  1. avatar Iwona Maziarz pisze:

    Kolagen pomaga kontrolować ciśnienie krwi, rozluźnia naczynia krwionośne, rozszerza tętnice oraz pozwala na oczyszczanie ich ścian z tłuszczu. W ten sposób przyczynia się do poprawy krążenia.Kolagen spowalnia starzenie się skóry, zmniejsza zmarszczki, poprawia nawilżenie i elastyczność skóry.

Dodaj komentarz