Modelowanie owalu twarzy z nowymi kremami NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Modelowanie owalu twarzy z nowymi kremami NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

1 grudnia 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Z upływem czasu skóra twarzy traci naturalne pokłady kolagenu, przez co staje się mniej napięta, traci swą objętość, a kontur twarzy rozmywa się. Jednak jak potwierdzają dowody naukowe, aktywność komórek skóry może być ponownie pobudzona. Z pomocą przychodzą dwa nowe przeciwzmarszczkowe kremy na dzień i na noc z kultowej linii NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER, która odpowiada na wszystkie potrzeby dojrzałej skóry. Nowość zawiera połączenie dwóch składników aktywujących komórki skóry: kwasu hialuronowego oraz opatentowanego przez NIVEA kompleksu BIOXILIFT.

nivea

Młodo wyglądająca skóra jest odzwierciedleniem aktywności komórek w głębszych jej warstwach. Warto jednak pamiętać, że z wiekiem produkuje mniej kwasu hialuronowego i kolagenu – składników, które zapewniają efekt napiętej i gładkiej skóry. Naukowcy NIVEA od lat rozwijają produkty, które wyjątkowo skutecznie wspierają biologię skóry, dlatego do linii NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER wprowadzają dwa nowe przeciwzmarszczkowe kremy na dzień i na noc NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER MODELOWANIE OWALU, łącząc silnie nawilżający kwas hialuronowy i opatentowany przez NIVEA kompleks BIOXILIFT. Formuła BIOXILIFT, w 100% z naturalnego ekstraktu z anyżu, bogata w proteiny z aktywnymi molekułami – oligopeptydami – wspomaga odbudowę skóry dzięki produkcji własnego kolagenu. Efekt to długo utrzymująca się poprawa konturu twarzy.
Krem na dzień NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER MODELOWANIE OWALU, z systemem filtrów UVA/UVB (SPF 15), wypełnia zmarszczki i zwiększa objętość skóry na nowo definiując owal i kontur twarzy oraz zapewnia uczucie liftingu. Krem na noc NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER MODELOWANIE OWALU przyspiesza proces odnowy komórek, który w nocy jest jeszcze bardziej intensywny. Co ważne, jest delikatny nawet dla wrażliwej skóry, skutecznie o nią dbając, dzięki czemu rano skóra wygląda na wypoczętą i odmłodzoną.

W linii NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER dostępne są również kremy na dzień i na noc, krem pod oczy oraz 7-dniowa kuracja NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER WIDOCZNE UJĘDRNIENIE. Ich formuła zawiera połączenie Kwasu Hialuronowego i Boostera Kolagenu, składników aktywujących komórki skóry, dzięki czemu pobudza skórę do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu, usprawnia proces odnowy komórek i przyspiesza naturalną regenerację skóry. Produkty z linii NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER WIDOCZNE UJĘDRNIENIE zauważalnie i niemal natychmiastowo pobudzają odnowę komórek o 33% w zaledwie 24 godziny i zwiększają produkcję kolagenu, który stanowi nawet 80% skóry właściwej – o 24% w ciągu zaledwie 7 dni. Efekt to jędrna, napięta i młodziej wyglądająca skóra.
Zachowaj młodość na dłużej dzięki NIVEA!

Zapytaj eksperta
Dr n. med. Magdalena Łuczkowska
dermatolog i ekspert NIVEA

Czym jest opatentowany przez NIVEA kompleks BIOXILIFT i jak oddziałuje na skórę?

BIOXILIFT to opatentowany przez NIVEA kompleks, który zawiera specjalne łańcuchy białkowe (oligopeptydy) pochodzące ze specjalnej odmiany anyżu.
Wieloletnie badania naukowców z Działu Badań i Rozwoju Beiersdorf, mające na celu odkrycie składników naturalnie aktywujących nasze komórki skóry, doprowadziły do ich pozyskania z anyżu. Po wnikliwych analizach okazało się, że roślina ta zawiera odpowiednie białka, które w wyraźny sposób, udowodniony w badaniach in vivo i in vitro, stymuluje komórki skóry do większej produkcji kolagenu i odnowy. Ze względu na duży rozmiar całej cząsteczki białka, nie byłaby możliwa jej penetracja do głębszych warstw skóry, stąd naukowcy R&D musieli poszukać najważniejszych jego fragmentów, tzw. oligopeptydów. Dzięki zaawansowanym technikom dzisiejszej biotechnologii udało się odnaleźć najbardziej cenne i efektywne łańcuchy, a następnie stworzyć taką formułę, która wyraźnie wpływa na aktywność komórek skóry.

Odkryj linię NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER
stworzoną, by skutecznie walczyć z oznakami starzenia się skóry

HYALURON CELLULAR FILLER MODELOWANIE OWALU
KREM NA DZIEŃ
Formuła kremu to połączenie składników aktywujących komórki skóry: Kwasu Hialuronowego i Boostera Kolagenu, dzięki czemu aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu, usprawnia proces odnowy komórek i przyspiesza naturalną regenerację skóry.
• Formuła z Kwasem hialuronowym i Bioxilift
• Aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu
• Wypełnia zmarszczki i zwiększa objętość skóry
• Zapewnia uczucie liftingu i na nowo definiuje owal twarzy
51,99 zł / 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna

HYALURON CELLULAR FILLER
MODELOWANIE OWALU
KREM NA NOC
Przeciwzmarszczkowy krem na noc aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kolagenu i kwasu hialuronowego oraz modeluje owal twarzy.

• Aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu
• Wypełnia zmarszczki i zwiększa objętość skóry
• Na nowo definiuje owal i kontur twarzy
• Zapewnia uczucie liftingu i napiętej skóry
51,99 zł / 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna

HYALURON CELLULAR FILLER WIDOCZNE UJĘDRNIENIE
KREM NA DZIEŃ
Formuła Nivea Hyaluron Cellular Filler Widoczne Ujędrnienie zawiera połączenie składników aktywujących komórki skóry: Kwasu Hialuronowego i Boostera Kolagenu.
• Wypełnia zmarszczki i widocznie poprawia jędrność skóry
• Przyspiesza proces odnowy komórek
• System filtrów UVA/UVB (SPF 15) pomaga chronić skórę przed fotostarzeniem, uszkodzeniem komórek i przebarwieniami wywołanymi przez promieniowanie UV
• Dzięki jedwabistej, rozpieszczającej teksturze, szybko się wchłania i delikatnie wtapia w skórę
51,99 zł / 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna

HYALURON CELLULAR FILLER
WIDOCZNE UJĘDRNIENIE
KREM NA NOC
Formuła Nivea Hyaluron Cellular Filler Widoczne Ujędrnienie zawiera połączenie składników aktywujących komórki skóry: Kwasu Hialuronowego i Boostera Kolagenu.

• Wypełnia zmarszczki i widocznie poprawia jędrność skóry
• Przyspiesza proces odnowy komórek
• Intensywnie nawilża wspomagając proces regeneracji skóry
• Sprawia, że skóra jest jedwabiście gładka w dotyku
51,99 zł / 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna

HYALURON CELLULAR FILLER WIDOCZNE UJĘDRNIENIE
KREM POD OCZY
Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy aktywujący komórki Hyaluron Cellular Filler. Poprawia elastyczność skóry i pobudza komórki do produkcji własnego kolagenu i kwasu hialuronowego.
• Wypełnia zmarszczki i drobne linie wokół oczu
• Poprawia jędrność skóry
• Przyspiesza proces odnowy komórek
• Intensywnie nawilża skórę wokół oczu
51,99 zł / 15 ml
Rekomendowana cena detaliczna

7-DNIOWA SKONCENTROWANA KURACJA PRZECIWZMARSZCZKOWA
Kosmetyk doskonale sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju cery, skutecznie wygładza, napina i nawilża skórę.

• Skóra jest intensywnie wypełniona hialuronowym nawilżeniem
• Zmarszczki widocznie zredukowane
• Udowodniona poprawa jędrności skóry
• Zapewnia uczucie wygładzonej skóry
• Wspomaga działanie kremu na dzień

21,99 zł / 5 ml
Rekomendowana cena detaliczna

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Cera bez zmarszczek
Ja bardzo uważam na skład bo mam dosyć wrażliwą cerę i dużo kremów sprawiało,...
Sztućce
Ja na swoich chcę zrobić grawer, ciekawe ile kosztuje taka usługa. ...
Platoniczna miłość to strata czasu…
Nie w tych czasach...Teraz to raczej niedostępna kobieta budzi niechęć....
Nie umiem z nim zerwać..
Empatia często kobiety gubi.....