URODA I ZDROWIE

Moda ciążowa – porady, trendy 2013

22 września 2013, dodał: happybelly

 

Aby dokonywać zakupów odzieży ciążowej w sposób prawidłowy – czyli cieszyć się pięknym wyglądem i uniknąć rozczarowań, należy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Kierowanie się poniższymi wytycznymi pozwoli Paniom cieszyć się z zakupów i eksponować ciążowy brzuszek w kobiecy i elegancki sposób.

foto 1Zasadą podstawową jest, aby nie kupować ubrań w za dużym rozmiarze, z tzw. „zapasem”.

Ubrania dla kobiet w ciąży to produkt specjalistyczny, wykonany z odpowiednio dobranych surowców, które dostosowują się do zmieniającej się w ciąży sylwetki. Miękkie i elastyczne tkaniny nie uciskają brzuszka, który może swobodnie nabierać coraz to pełniejszych kształtów. W miejscach szczególnego przyrostu ciała ubrania ciążowe posiadają komfortowy zapas materiału, który „rośnie” razem z brzuszkiem dzięki zastosowaniu specjalnych zaszewek lub wstawek z elastyczną gumką. Wszystkie ubrania ciążowe zaprojektowane są tak, aby pomieściły rosnący brzuszek na każdym etapie ciąży, zarówno w pierwszych jej miesiącach, jak i w wysoko zaawansowanym stanie.

              foto 2

Nie ma zatem potrzeby, aby z zamysłem kupować ubrania w większym rozmiarze – w efekcie odzież, która ma pozwolić Przyszłej Mamie czuć się kobieco i atrakcyjnie, nie prezentuje się dobrze na ciele, co może być powodem złego samopoczucia, a także zbędnego zamieszania i dodatkowych kosztów podczas wymiany towaru na odpowiedni do sylwetki. A zatem, Drogie Panie, pamiętajcie – kupowanie ciuszków o rozmiar czy dwa większy od tego, jaki do tej pory nosiłyście nie ma najmniejszego sensu. Owszem, nasze ciało podczas ciąży zmienia się i nabiera więcej krągłości, a brzuszek powiększa się do imponujących wręcz rozmiarów, mieszcząc w środku Małego Człowieka, jednak producenci odzieży ciążowej pomyśleli o tym wszystkim znacznie wcześniej!foto 3

 Drugim najczęściej popełnianym błędem jest kupowanie odzieży stricte ciążowej już na samym początku odmiennego stanu. Należy pamiętać o tym, że brzuszek Przyszłej Mamy zaczyna się widocznie zaokrąglać dopiero od około 4. m-ca ciąży i dopiero wówczas rodzi się potrzeba noszenia ubrań ciążowych o szczególnym kroju. We wcześniejszym okresie te specjalistycznie zaprojektowane ubrania są często zwyczajnie za duże i nie są w stanie wyeksponować piękna kobiecego ciała, a wręcz przeciwnie – są zbyt obszerne, przez co prezentują się niekorzystnie.

foto 4

Na sam koniec pragniemy przypomnieć o tym, że niemal wszyscy producenci odzieży ciążowej stosują tzw. tabele rozmiarów, w których umieszczone są wartości liczbowe określające obwód biustu i bioder dla produktów danej marki. Ułatwia to znacznie wszystkim życie, zwłaszcza Klientkom sklepów internetowych, które mogą przed zakupem dokładnie się obmierzyć i wybrać najbardziej odpowiedni rozmiar.

Każdorazowo odsyłamy więc do tabelek rozmiarów, które powinny się znaleźć również na stronie z Waszym ulubionym sklepem internetowym. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto również skontaktować się z obsługą sklepu, która służy radą i fachową wiedzą o produktach.

foto 5

Powyższe wskazówki z pewnością przyczynią się do udanych zakupów, czego i Paniom i sobie życzymy  :-)

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu na www.happybelly.pl 

 

zobacz również:

  1. Modne ubrania ciążowe sklep
  2. Dieta karmiącej mamy
  3. Badania w ciąży
  4. Biustonosze do karmienia – sklep

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

pozycjonowanie
Co do marketingu internetowego to warto rozpocząć współpracę z naprawdę godną uznania agencją reklamową...
Umiecie udzielić pierwszej pomocy w…
Kiedyś umiałam, ale pozapominało mi się szczegółów, muszę tą wiedzę odświeżyć...
Auto na minuty
Ja częściej wypożyczam na kilka godzin, więc na minuty byłoby chyba drożej?
Kosmetyki do makijażu twarzy
Stonowany, jednak w pracy trzeba wyglądać profesjonalnie, a nie krzykliwie:) Żadnego smoky eyes ani...