URODA I ZDROWIE

Moda ciążowa – porady, trendy 2013

22 września 2013, dodał: happybelly

 

Aby dokonywać zakupów odzieży ciążowej w sposób prawidłowy – czyli cieszyć się pięknym wyglądem i uniknąć rozczarowań, należy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Kierowanie się poniższymi wytycznymi pozwoli Paniom cieszyć się z zakupów i eksponować ciążowy brzuszek w kobiecy i elegancki sposób.

foto 1Zasadą podstawową jest, aby nie kupować ubrań w za dużym rozmiarze, z tzw. „zapasem”.

Ubrania dla kobiet w ciąży to produkt specjalistyczny, wykonany z odpowiednio dobranych surowców, które dostosowują się do zmieniającej się w ciąży sylwetki. Miękkie i elastyczne tkaniny nie uciskają brzuszka, który może swobodnie nabierać coraz to pełniejszych kształtów. W miejscach szczególnego przyrostu ciała ubrania ciążowe posiadają komfortowy zapas materiału, który „rośnie” razem z brzuszkiem dzięki zastosowaniu specjalnych zaszewek lub wstawek z elastyczną gumką. Wszystkie ubrania ciążowe zaprojektowane są tak, aby pomieściły rosnący brzuszek na każdym etapie ciąży, zarówno w pierwszych jej miesiącach, jak i w wysoko zaawansowanym stanie.

              foto 2

Nie ma zatem potrzeby, aby z zamysłem kupować ubrania w większym rozmiarze – w efekcie odzież, która ma pozwolić Przyszłej Mamie czuć się kobieco i atrakcyjnie, nie prezentuje się dobrze na ciele, co może być powodem złego samopoczucia, a także zbędnego zamieszania i dodatkowych kosztów podczas wymiany towaru na odpowiedni do sylwetki. A zatem, Drogie Panie, pamiętajcie – kupowanie ciuszków o rozmiar czy dwa większy od tego, jaki do tej pory nosiłyście nie ma najmniejszego sensu. Owszem, nasze ciało podczas ciąży zmienia się i nabiera więcej krągłości, a brzuszek powiększa się do imponujących wręcz rozmiarów, mieszcząc w środku Małego Człowieka, jednak producenci odzieży ciążowej pomyśleli o tym wszystkim znacznie wcześniej!foto 3

 Drugim najczęściej popełnianym błędem jest kupowanie odzieży stricte ciążowej już na samym początku odmiennego stanu. Należy pamiętać o tym, że brzuszek Przyszłej Mamy zaczyna się widocznie zaokrąglać dopiero od około 4. m-ca ciąży i dopiero wówczas rodzi się potrzeba noszenia ubrań ciążowych o szczególnym kroju. We wcześniejszym okresie te specjalistycznie zaprojektowane ubrania są często zwyczajnie za duże i nie są w stanie wyeksponować piękna kobiecego ciała, a wręcz przeciwnie – są zbyt obszerne, przez co prezentują się niekorzystnie.

foto 4

Na sam koniec pragniemy przypomnieć o tym, że niemal wszyscy producenci odzieży ciążowej stosują tzw. tabele rozmiarów, w których umieszczone są wartości liczbowe określające obwód biustu i bioder dla produktów danej marki. Ułatwia to znacznie wszystkim życie, zwłaszcza Klientkom sklepów internetowych, które mogą przed zakupem dokładnie się obmierzyć i wybrać najbardziej odpowiedni rozmiar.

Każdorazowo odsyłamy więc do tabelek rozmiarów, które powinny się znaleźć również na stronie z Waszym ulubionym sklepem internetowym. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto również skontaktować się z obsługą sklepu, która służy radą i fachową wiedzą o produktach.

foto 5

Powyższe wskazówki z pewnością przyczynią się do udanych zakupów, czego i Paniom i sobie życzymy  :-)

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu na www.happybelly.pl 

 

zobacz również:

  1. Modne ubrania ciążowe sklep
  2. Dieta karmiącej mamy
  3. Badania w ciąży
  4. Biustonosze do karmienia – sklep

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Co najlepiej dac w prezencie ślubny…
Jak dla mnie najlepszą opcją jest przedstawienie zaświadczenia dla nowożeńców https://giftmall.pl/on/karta-podarunkowa-dla-nowozencow Mogą ten certyfikat...
Z kim najchętniej poszłybyście do ł…
Ja to najchętniej chodzę do łóżka sama :D Chyba całkowicie już straciłam zainteresowanie tymi sprawami...
Jeździcie autostopem?
Jak miałam 16-19 lat to jeździłam bardzo chętnie :) Poznałam w ten sposób trochę...
niechciane prezenty...
Mi jest zawsze smutno, kiedy dostanę coś nietrafionego. Na szczęście dzieje się to bardzo...