URODA I ZDROWIE

Międzynarodowe Targi Mody 2015 – 3 edycja w Ptak Fashion City

28 sierpnia 2015, dodał: Aleksandra Szymańska
Dziś wystartowała III edycja Międzynarodowych Targów Mody, jednego z największych cyklicznych wydarzeń modowych, odbywającego się w Ptak Fashion City jedynym w Europie Mieście Mody. Zarówno I jak i II edycja Międzynarodowych Targów Mody zakończyła się ogromnym sukcesem biznesowym, marketingowym i medialnym, zdobywając uznanie najlepszych polskich i zagranicznych producentów, a także handlowców oraz modowych specjalistów. Już od 28 sierpnia 2015 roku Ptak Fashion City zaprasza na Międzynarodowe Targi Mody imprezę o ugruntowanej renomie, gromadzącą każdorazowo tysiące kupców i wystawców z całego świata! Targi trwać będą 3 dni i zakończą się 30 sierpnia 2015.
baner_expo_PLMiędzynarodowe Targi Mody to nie tylko prezentacja najnowszych kolekcji i inauguracja sprzedaży, ale również przestrzeń wymiany branżowego know how oraz możliwość dokonania kontraktacji.
Na powierzchni 250000 m2 będzie można obejrzeć kolekcje odzieży ponad 3000 wystawców z kraju i zagranicy–producentów, importerów i dystrybutorów odzieży, obuwia i akcesoriów.
Ekspozycji towarzyszyć będą liczne pokazy i programy uzupełniające oraz prognoza trendów na nadchodzący rok.
Organizatorzy przygotowali również panel edukacyjny, podczas szeregu wykładów możliwe będzie zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży mody. Nie zabraknie również kluczowej imprezy towarzyszącej Fashion Week Poland podczas, której odbywać się będą ekskluzywne pokazy mody znanych jak i początkujących projektantów oraz wiodących polskich producentów odzieży.
Rangi imprezie nadają znamienici goście. Dotychczasowe edycje odwiedziły takie osobistości jak m.in. Kenzo Takada, Patrizia Gucci czy Anna Fendi. Najlepsze kolekcje wystawców mogą liczyć na wyjątkowe nagrody – Złote Manekiny, specjalne wyróżnienia w kategoriach: „Najlepsza Marka”, „Najlepszy Produkt”, „Najlepszy Producent”, „Odkrycie roku”.
Polscy i zagraniczni przedsiębiorcy podczas minionych edycji przekonali się, że Międzynarodowe Targi Mody stanowią jedyną w swoim rodzaju przestrzeń do prezentacji wyrobów i promocji marki na arenie międzynarodowej oraz ugruntowania pozycji na europejskim, a nawet światowym rynku mody.

Już 28–30 sierpnia 2015 roku Ptak Fashion City zaprasza na Międzynarodowe Targi Mody. Nie możesz tego przegapić!

Zobacz również:

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

pozycjonowanie
Co do marketingu internetowego to warto rozpocząć współpracę z naprawdę godną uznania agencją reklamową...
Umiecie udzielić pierwszej pomocy w…
Kiedyś umiałam, ale pozapominało mi się szczegółów, muszę tą wiedzę odświeżyć...
Auto na minuty
Ja częściej wypożyczam na kilka godzin, więc na minuty byłoby chyba drożej?
Kosmetyki do makijażu twarzy
Stonowany, jednak w pracy trzeba wyglądać profesjonalnie, a nie krzykliwie:) Żadnego smoky eyes ani...