Metody powiększania ust

15 kwietnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł sponsorowany

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Bardzo dużo kobiet chce coś zmienić w swoim wyglądzie i mają one do tego prawo. Życie z kompleksami jest trudne i dopóki same sobie nie szkodzimy – powinniśmy mieć możliwość decydowania o tym, co chcemy poprawić i możliwość robienia tego bez krytyki ze strony społeczeństwa. Może to dotyczyć chociażby powiększania sobie ust.

powiększone usta pomalowane szminką

Dla kobiety usta to bardzo ważny element wyglądu i jeżeli od początku nie jesteśmy zadowolone z ich wielkości – raczej ta opinia nam nie minie. Warto oczywiście nie decydować się od razu na bolesne i kosztowne zabiegi – dużą różnicę mogą nam zapewnić kosmetyki. Eksperymentujmy z konturówką, różnymi szminkami – w Internecie dostępne jest bardzo wiele porad i być może coś z tego sprawdzi się u nas idealnie. Jeżeli jednak w dalszym ciągu nie będziemy zadowolone z efektów – dopiero wtedy powinniśmy decydować się na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej.  

Jakie mamy opcje?

Na szczęście mamy do wyboru sporo różnych rozwiązań – powiększanie ust to jedna z najczęściej poruszanych kwestii w gabinetach medycyny estetycznej i w najbliższym czasie raczej się to nie zmieni. Kobiety decydują się na to, ponieważ taki zabieg jest stosunkowo bezpieczny i gwarantuje szybkie efekty – jeżeli oczywiście sprawdzimy wcześniej ten konkretny gabinet i upewnimy się, że pracują tam profesjonaliści. 

W celu powiększenia ust możemy skorzystać z wypełniaczy, które są najbardziej popularne. Taki zabieg polega na wstrzyknięciu w nasze usta specjalnych substancji, które umieszcza się tam przy pomocy igły. Substancje te są naturalne, więc po pewnym czasie po prostu wchłaniają się i nie musimy ich usuwać – jest to jednak również wada takiego rozwiązania, ponieważ zabieg wymaga powtórzenia po okresie około jednego roku. Bardzo ważne jest to, aby uzgodnić ze specjalistą wielkość ust, jaką chcemy osiągnąć – użycie zbyt dużej dawki substancji nada nam nienaturalny wygląd. 

Z czego jeszcze możemy skorzystać? 

Kolejną opcją jest skorzystanie z naszej własnej tkanki tłuszczowej, która może zostać przeszczepiona do ust. Na taką metodę najczęściej decydują się jednak te osoby, u których faktycznie mamy do czynienia z bardzo wąskimi ustami. Efekty powinny utrzymać się na stałe po wykonaniu dwóch zabiegów w odstępie sześciu miesięcy.

Rzadziej wykorzystywaną opcją jest wykonanie nacięcia pod nosem i skorygowanie w ten sposób kształtu naszych ust. Taka procedura jest już o wiele bardziej inwazyjna i musimy liczyć się z tym, że pozostaną nam nieestetyczne blizny. 

Zabieg radzimy wykonać w profesjonalnej klinice. W Warszawie polecamy Projekt Skóra

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Szukasz sprawdzonych samochodów uży…
Ostatnio udało mi się natrafić na naprawdę fajny portal z aukcjami różnych samochodów. Można...
Jak usunąć kleszcza?
Najlepiej iść do przychodni - tam najlepiej to zrobią.
portale randkowe
Nie traktuję poważnie nikogo, kto nas takich portalach się ogłasza. To chyba wieczni chłopcy,...
Smog- problem dużych miast i nie ty…
Ludzie muszą ogrzewać domy, a niestety na razie ekologiczne rozwiązania są za drogie dla...