Masz dzieci? A co z polisą na życie?

21 kwietnia 2017, dodał: EKSPERTKA

Dla wielu z nas plan na życie jest prosty – założyć rodzinę, zbudować dom, pracować w wymarzonym miejscu, rozwijać się, podróżować i realizować się. Na wiele z tych rzeczy pracujemy całymi latami, dlatego tym mocniej chcemy się zabezpieczyć.

posobów na to, aby zabezpieczyć swoją i dzieci przyszłość jest kilka. Przede wszystkim musimy zatroszczyć się o wszystko to, co zbudowaliśmy dla naszych dzieci przez lata. W momencie, gdy nas zabraknie – dzieci zostaną już tylko z jednym rodzicem. Przede wszystkim najważniejsze jest zakupienie polisy na życie. Możesz kupić ubezpieczenie na życie z www.ubezpieczeniaonline.pl To da nam gwarancję, że nasze dzieci nie odczują finansowo utraty rodzica.

Jaka jest rola polisy na życie?

W sytuacji naszej śmierci osoby uposażone otrzymają wypłacone świadczenie w ustalonej przez nas wysokości. To zapewni im spokojny byt i przyszłość. Dzięki takiemu świadczeniu będą mogły bez konsekwencji prowadzić w miarę stabilne życie bez pogorszenia jego standardów.

Aby odszkodowanie było wysokie, ważne jest wcześniejsze ustalenie sumy ubezpieczenia. Powinniśmy dostosować ją do potrzeb naszego współmałżonka i dzieci, aby zapewnić im jak najlepsze warunki życia. Dlatego warto zastanowić się jak dużo kredytu zostanie im do spłacenia, jak wiele wyrzeczeń będą musieli się dopuścić, aby poradzić sobie finansowo.

Istotne będą również pozostałe czynniki, z których warto zdawać sobie sprawę:

  • bieżące wydatki,
  • możliwości finansowe drugiego rodzica,
  • nagła choroba dziecka,
  • wakacje za granicą,
  • wyjazdy szkolne,
  • kursy językowe oraz wiele innych.

Polisa na życie w takiej sytuacji jest niezwykle pomocna. Składki miesięczne możemy dopasować do własnych możliwości, samodzielnie wybierzemy sumę ubezpieczenia, która będzie nas satysfakcjonować, a także dopasujemy umowy dodatkowe, które uznamy za konieczne. Dzięki polisie na życie możemy zyskać pewność, że nasza wspólna przyszłość jest absolutnie bezpieczna.

Niestandardowa ochrona zdrowia

Warto również rozważyć włączenie najbliższych w ubezpieczenie na życie. Dzięki temu zapewnimy ochronę również dzieciom i najbliższym. Co na tym zyskamy? Ich bezpieczeństwo – a to bezcenne.

Ubezpieczając swoje dziecko możemy być spokojni w sytuacjach gdy trafi do szpitala, rozchoruje się lub ulegnie urazowi. Z pomocą przyjdzie nam www.ubezpieczeniaonline.pl Po zakupieniu polisy we wszystkich sytuacjach mamy wsparcie ubezpieczenia:

  • konsultacje u specjalistów,
  • transport medyczny,
  • pomoc psychologa,
  • dofinansowanie do leków nierefundowanych.

Wystarczy wybrać odpowiednią polisę, która zapewni nam to wszystko. Dlatego właśnie warto poświęcić chwilę na przestudiowanie dostępnych ofert. Może okazać się, że ochrona, którą zapewnimy swojemu dziecku – będzie na naprawdę wysokim poziomie, dzięki czemu będziemy spokojni o jego prawidłowy rozwój.

Polisa zapewnia dziecku start w dorosłe życie

Zdecydować się również możemy na zakup polisy dla naszego dziecka. Taką decyzję możemy podjąć w dowolnym momencie jego życia. Składka miesięczna będzie odkładana na specjalnym funduszu, dzięki czemu zapewnimy naszemu dziecku zarówno ochronę na czas trwania ubezpieczenia, jak i również środki, które będą wypłacone w momencie, gdy ukończy min. 18 lat.

Taka forma zabezpieczenia jest niezwykle ważna. Po pierwsze dlatego, że zapewniamy całkowitą ochronę swojemu dziecku, zarówno na polu zdrowotnym, wypadkowym, jak i wielu innych płaszczyznach. Po drugie dlatego, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć naszej sytuacji finansowej w momencie osiągnięcia pełnoletności naszego dziecka. Wypłacone świadczenie może być wówczas niezbędne do opłacenia wymarzonych studiów, może być pomocą przy zakupie mieszkania lub samochodu.

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Wyciskarka Sana
Sklep Eujuicers.pl
Cena:
1670 zł
Najlepsza oferta bielizny nocnej
Tylko na bielizna9.com!
Forever Fields of Green
Zielone źdźbła młodych zbóż, pszenicy i jęczmienia oraz lucerny
Cena:
54,40 zł
Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
Figi korygujące efekt brazylijski
Efekt PUSH - UP - HIT!
Cena:
33 zł
Piękna bielizna na każdy dzień!
Sprawdź na bielizna9.com

FORUM - bieżące dyskusje

Wypadające matowe włosy
Dziewczyny jeśli nic Wam nie pomaga to koniecznie spróbujcie plastry przeciw wypadniu włosów...
wózek riko naturo ecco opinie
Mnie tez czeka wybór odpowiedniego wozka. Chyba czeka mnie sporo lektury, zeby wybrac...
Witamina D a ciąża
bo to wcale nie jest obowiązkowe, witamine d powinno się brać gdy...
Na jakie okazje sztuczne rzęsy?
a ja sztucznych w ogóle nie używam tylko moje przedłużam i zagęszczam w...