URODA I ZDROWIE

„Lident” – profesjonalne leczenie zębów w Warszawie

2 grudnia 2019, dodał: Redakcja

Doświadczenie i profesjonalizm stomatologa są najważniejsze dla każdego pacjenta, szukającego skutecznego rozwiązania swoich problemów z zębami. Ważna jest również przyjazna atmosfera w gabinecie, dzięki której pacjenci mogą poczuć się zrelaksowani.

Wszystko to pacjenci znajdują w Gabinecie Stomatologicznym „Lident”, który działa na warszawskim Mokotowie od 1993 roku. Każdy pacjent może tu skorzystać z bezpłatnego przeglądu uzębienia przed zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej, a każdy jego problem stomatologiczny zostanie rozwiązany przez doświadczonych lekarzy dentystów, którzy są specjalistami z różnych dziedzin stomatologii. Ich wieloletnia praktyka połączona ze stałym poszerzaniem wiedzy o nowości branżowe, zapewnia fachową pomoc w takich dziedzinach stomatologii jak:

– stomatologia zachowawcza
– stomatologia estetyczna
– stomatologia dziecięca
– protetyka
– ortodoncja
– chirurgia stomatologiczna
– implanty zębów
– profilaktyka próchnicy
– profilaktyka i leczenie chorób przyzębia
– wybielanie zębów.

Zespół Gabinetu „Lident” tworzą stomatolodzy posiadający doświadczenie w leczeniu pacjentów w kraju i za granicą:

dr Lidia Warda – właścicielka Gabinetu Stomatologicznego „Lident” działającego od 1993 roku. Posiada specjalizację ze stomatologii ogólnej. Świadczy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii estetycznej i protetyki, dbając o wysoką jakość zabiegów i zadowolenie pacjentów.

dr Agnieszka Zawada-Milke – od 2000 r. cieszy się zaufaniem szerokiego grona stałych pacjentów. Przykłada szczególną uwagę do estetyki wykonanych prac. Pacjenci cenią ją też za delikatność i cierpliwość, oraz świetne podejście do małych pacjentów.

dr Karyna Tubylewicz – posiada specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej.
Prowadzi leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji oraz stomatologii dziecięcej.
Pacjenci cenią ją za wiedzę i delikatność podczas leczenia.
Cechuje ją ciepłe podejście do małych i dorosłych pacjentów.

dr Oktawian Buczek – zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci. W praktyce stosuje aktualne techniki ortodontyczne. Korzysta m.in. z zamków ortodontycznych najnowszych generacji oraz mini-implantów ortodontycznych.
Jest doktorantem w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz członkiem Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). Autor wielu nagrodzonych prac naukowych.

Lek. med., lek. stom. Michał Zmorzyński – specjalista w zakresie chirurgii szczękowo – twarzowej. Asystent i wykładowca w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii WUM.
Szczególny obszar zainteresowania stanowią dla niego zabiegi z zakresu odbudowy tkanek miękkich i twardych, w czasie których wykorzystuje najnowsze techniki operacyjne i osiągnięcia biotechnologiczne.
Konsultant systemu implantologicznego Osstem.
Wykładowca Centrum Edukacji OSST EM Polska.

dr Piotr Kaczmarek – specjalista implantologii i implantoprotetyki na Uniwersytecie im. Kartezjusza w Paryżu, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył z wyróżnieniem.
Jest członkiem międzynarodowych organizacji naukowych – Instytutu A.I.I.O. w Paryżu, organizacji A.R.O.M. (Paryż), oraz A.F.P.A.D. Nantes, Francja.

Prowadzi szkolenia z dziedziny implantologii dla lekarzy stomatologów w kraju i za granicą. Od roku 2002 prowadzi wykłady podczas prestiżowego, największego we Francji kongresu implantologów – „10 godzin implantologii” w Paryżu.

Lek. dent. Marcin Adamiec – ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, otrzymując Złotą Odznakę za wybitne osiągnięcia naukowe odniesione w trakcie studiów. Kontynuuje pracę naukową jako doktorant w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej.

Pacjenci mogą tu liczyć na indywidualne podejście do ich problemu, a ich zdrowie i komfort są wartościami nadrzędnymi. Gabinet jest klimatyzowany i dysponuje trzema nowocześnie wyposażonymi stanowiskami. Na miejscu jest dostępna diagnostyka niezbędna dla właściwej oceny stanu zęba poddawanego leczeniu, czyli:

RTG – zdjęcia zębowe
Pantomogram
Tomografia komputerowa

pantomogram

Aparat Planmeca ProMax® 3D pozwala na bardzo łatwą obsługę nie zmniejszającą komfortu pacjenta – dzięki temu możliwe jest wykonanie zdjęcia najlepszej jakości, również przy zastosowaniu minimalnej dawki promieniowania. Umożliwia to precyzyjna regulacja, obraz podglądowy i architektura open-face, dzięki czemu również pacjenci na wózkach mają możliwość skorzystania z tego udogodnienia.

Zapraszamy do Gabinetu „Lident” na ul. Wernyhory 36/1, Mokotów, Warszawa
Tel.: 22 651 97 97
22 847 69 96
Fax: 22 847 69 96
[email protected]

www.lident.pl

Film prezentujący Gabinet „Lident” obejrzycie TUTAJ

Dojazd:
Autobusem:
przystanek Podbipięty – linie 108, 139, 217, 700, 710, 724 i ok. 100m pieszo.
Tramwajem: linie 4, 10, 14, 31, 35 i ok. 650m pieszo.
Metrem: do przystanku Metro Wilanowska i ok. 700m pieszo.

Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy!


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Brak ochoty na seks u faceta
Ostatnie badania wskazują, że stres obniża popęd u facetów, a dodatkowo hamuje...
Jak się ubrać na narty
Trzeba ubrać się ciepło - żeby nie przewiało nas na stoku... Ale...
Nieinwazyjne metody wyszczuplania
Ćwiczenia są zdrowe i nieinwazyjne, więc nie bójmy się tak wysiłku dziewczyny :)
Niebanalny podryw - eksperyment
W necie trudno spodziewać się finezji, raczej na żywo facet będzie się starał,...