Lakier hybrydowy – czym jest i gdzie kupisz najlepszy?

18 stycznia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Dbanie o paznokcie polega nie tylko na usuwaniu skórek, czyszczenia powierzchni paznokci, ale również malowaniu powierzchni paznokcia na taki kolor, jaki ci odpowiada. Manicure to nie tylko walor estetyczny, ale efektem perfekcyjnego manicure jest także zdrowy paznokieć. Możesz przy tym wykorzystać lakiery klasyczne i lakiery hybrydowe. Czym zatem jest dokładnie rodzaj manicure hybrydowego? Co jest ci potrzebne do wykonania manicure hybrydowego? Dlaczego warto postawić na lakiery hybrydowe neess?

Lakier hybrydowy

Manicure hybrydowy – co warto wiedzieć?

Hybrydy, czyli paznokcie hybrydowe są popularną formą manicure wśród kobiet. Struktura utwardzonego lakieru sprawia, że jego trwałość określana jest na ok. 3 tygodnie. Hybryda określa połączenie klasycznych lakierów ze światłem, którego zadaniem jest utwardzenie lakieru na płytce paznokcia. To właśnie odpowiednia konsystencja sprawia, że możemy mówić o swoistym połączeniu lakieru i żelu.

W przypadku lakierów hybrydowych mówimy o większej trwałości i bardziej naturalnym wyglądzie.

Manicure hybrydowy wykorzystuje trzy elementy, jakie posiadają lakiery hybrydowe. Baza to tzw. lakier podkładowy, który zabezpiecza płytkę oraz zapewnia przyczepność, sam lakier hybrydowy (dostępny w wielu wariantach kolorystycznych) oraz Top, czyli produkt, który odpowiada za trwałość lakieru.

Aby wykonać manicure hybrydowy, najpierw musisz przygotować swoje dłonie – usunąć skórki, zadbać o kształt paznokcia, usunąć pył oraz odtłuścić paznokcie. Pamiętaj, by w czasie pielęgnacji nie dopuścić do ran. Następnie na paznokieć kładzie się bazę, którą należy utwardzić specjalną lampą UV. Dalej kładziesz kolor, utwardzasz lampą, potem to samo robisz z topem. Ilość nałożonych warstw kolorystycznych zależna jest od krycia danego lakieru, dlatego zwracaj uwagę na etykietę.

Marka Neess – dlaczego warto stosować lakiery neess?

Szukając właściwych produktów do pielęgnacji paznokci hybrydowych, warto zwrócić uwagę na to, co w ofercie ma marka neess. Zapewnia ona estetyczną stylizację dla eleganckich kobiet, wspiera ukazywanie swojego własnego charakteru poprzez produkty, mające wysoką jakość.

Lakiery z oferty neess to produkt idealny, który łatwo dopasowuje  się do każdego paznokcia i zapewnia dobre krycie na długo. Staranne połączenie składników zawartych w lakierach neess jest poddawane restrykcyjnym testom jakości, a odpowiednia konsystencja produktów wpływa na znaczną trwałość kosmetyków.

Do tego, spora ilość kolorów i wzorów sprawia, że każda z nas znajdzie dla siebie właściwy lakier.

Neess, czyli co znajdziesz w sklepie z produktami neess?

Na www.neess.pl zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą produktów do manicure.

U nas znajdziesz nie tylko wysokiej jakości lakiery np. hybrydowe, ale także gąbki, szczoteczki i wszelkie akcesoria niezbędne do pielęgnacji paznokci. To one są naszą pasją i centrum zainteresowania. Obok nich jest jedynie dbałość o twoje zadowolenie.

Prócz wielu akcesoriów i kosmetyków, proponujemy też różnego rodzaju ozdoby, dzięki czemu zabłyśniesz jeszcze bardziej!

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz