URODA I ZDROWIE

Które z wózków Joie wydają się najbardziej interesujące?

18 maja 2020, dodał: Redakcja

Producenci dziecięcych wózków prześcigają się we wdrażaniu coraz to nowych rozwiązań technicznych, które mają pomóc w ich codziennej obsłudze, a przy okazji zagwarantować większy komfort podróży przewożonemu w nich dziecku. Jeśli zdecydujesz się na wózek Joie, wybierasz przemyślaną konstrukcję o ciekawym designie i doskonałej jakości wykonania. W sprzedaży znajdziesz jednak wiele modeli wózków tej firmy. Które z nich wydają się najciekawsze?

wózek

Wózki spacerowe

Jedną ze specjalności marki są spacerówki. Firma oferuje wiele wersji tego typu wózków, od uproszczonych konstrukcji z małymi kółkami i ograniczonymi możliwościami regulacji siedziska zaczynając, a na zaawansowanych, wielofunkcyjnych wózkach spacerowych z w pełni rozkładanym oparciem kończąc. Jeśli interesuje Cię spacerowy wózek Joie, dobrym wyborem mogą okazać się modele pośrednie z serii LITETRAX. To wciąż lekkie, ale już dość zaawansowane, wyposażone w kilka przydatnych funkcjonalności wózki typu spacerowego dla dzieci w wieku od kilku miesięcy do kilku lat. W wózkach Joie tej serii zastosowano m.in. 4-stopniowy, mechaniczny system regulacji siedziska, pochylane oparcie i 2-stopniowy system regulacji podnóżka. Wyposażono je w amortyzowane koła, w tym dwa większe koła tylne, co wpływa na poprawę komfortu ich prowadzenia, kosz na zakupy i dużą budkę. Co warte podkreślenia, wózki z tej serii są również bezproblemowe w składaniu.

Wózki uniwersalne – głębokie z funkcją spacerówki

Jeśli chcesz zaoszczędzić i pozostać przy jednym wózku, zamiast osobnego zakupu klasycznej gondoli i spacerówki, możesz zamówić wielofunkcyjny wózek Joie. Dobrym przykładem takiego produktu jest model Joie Chrome DLX. Wózek został wyposażony w ramę charakterystyczną dla nowoczesnej spacerówki i typowe dla lepszej jakości tego typów wózków, dwie pary kółek różnej wielkości. Konstrukcja wózka umożliwia zainstalowanie tradycyjnej gondoli, w której można przewozić niemowlę. Po jej demontażu wózek przekształca się w tradycyjną spacerówkę. Zastosowanie uniwersalnej konstrukcji przekłada się na niższą wagę tego modelu wózka Joie oraz na jego wysoką funkcjonalność użytkową.

Dla osób preferujących rozwiązania uniwersalne, które nie chcą kupować dwóch różnych wózków, bardziej interesujące wydadzą się zapewne wózki wielofunkcyjne. Jeśli jednak chcesz kupić dla dziecka nowoczesną spacerówkę w przystępnej cenie, wśród dużej różnorodności spacerowych wózków Joie, wartą polecenia opcją będą m.in. modele z serii LITETRAX. Oczywiście równie dobrze możesz sięgnąć po wózki innej linii produktów tej popularnej marki.

 

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

promocje kosmetyków
wazne, zeby sprawdzic date waznosci, moze jest bliska konca?
Pomysł na biznes
Mój salon kosmetyczny działa idealnie, wszelkie nowinki, świetny serwis, szkolenia na nowym sprzęcie,...
Problemy z kręgosłupem
U mnie koniecznie trzeba było zrobić rezonans całego kręgosłupa a teraz czeka mnie rehabilitacja...
Ból w śródstopiu
Może warto zrobić rezonans? Ja szybko dostałam się prywatnie, a po takim dokładnym badaniu...