Książki na koniec lata – konkurs FB – wyniki!

25 sierpnia 2015, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

_czytanie-ksiazki2

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom oraz Fanom na Facebooku za udział w konkursie książkowym pod patronatem Wydawnictwa Videograf! Do wygrania były pakiety fantastycznych książek!

Akcja konkursowa ma na celu nie tylko zabawę, ale także promocję czytelnictwa – wspieramy wszystkich, dla których książki mają wartość szczególną, ludzi, którzy chcą czytać, lubią czytać i potrafią się cieszyć każdą nową pozycją w domowej biblioteczce. Nie zapominamy, że książki to także wspaniały pomysł na prezent – cenny i ponadczasowy. Dziękujemy bardzo Wydawnictwu Videograf za udział w naszej akcji. I oczywiście zachęcamy do polubienia strony FB Wydawnictwa Videograf.

 

WARUNKI KONKURSOWE:

1. Polubić FB Wydawnictwa Videograf S.A.TUTAJ
2. Polubić FB portalu urodaizdrowie.pl – TUTAJ
3. Zostawić zgłoszenie w komentarzach pod wpisem konkursowym lub przesłać na adres: [email protected] wyrażając chęć udziału w konkursie.

ODPOWIEDZI prosimy wpisywać w komentarzach, dopuszczalne odpowiedzi na naszą redakcyjną skrzynkę FB. Mile widziane udostępnienie wpisu konkursowego. Wesołej zabawy!

REGULAMIN konkursu zgodny z regulaminem ogólnym portalu.

KONKURS trwa od dnia 25 sierpnia do dnia 30 sierpnia 2015 roku. Wyniki podamy do dnia 4 września 2015 roku.

LAUREACI KONKURSU:

1. Karolina Janowska
2. Iwona Dąbek

Gratulujemy serdecznie!

NAGRODAMI w konkursie są 2 zestawy książek, nowości wydawniczych Videograf:

ZESTAW 1:

1) Sylwia Trojanowska: Szkoła latania
2) Martyna Senator: Kiedy wolność mówi szeptem

ZESTAW 2:
1) Joanna Jax: Długa droga do domu
2) Izabela Kawczyńska: Balsamiarka

O NAGRODACH:

Sylwia Trojanowska: Szkoła latania
Zabawna i pouczająca opowieść o 18 – letniej dziewczynie, prześladowanej w szkole z powodu nadmiernej tuszy. Autorka pokazuje, jak zmienia się jej życie, kiedy postanawia, że nie będzie dłużej ofiarą. Początki są jednak bardzo trudne – wizyty u kolejnych lekarzy są frustrujące i nic nie dają. Dopiero spotkanie z ekscentryczną terapeutką Penelopą, która opracowuje dla Kaśki Nowy Styl Życia, zaczyna przynosić zdumiewające efekty. Mimo trudnych relacji z ojcem dziewczyna stopniowo odzyskuje wiarę w siebie. Znikające kilogramy i pojawienie się w jej życiu pierwszego chłopaka wzmacnia ją psychicznie na tyle, że potrafi stawić czoła swoim prześladowcom.
WIĘCEJ: www.videograf.pl

_Szkola latania

Joanna Jax: Długa droga do domu
Burzliwe losy Antoniny Tańskiej ukazane na tle ważnych wydarzeń w dziejach świata. Córka emigrantów z Polski zakochuje się w narzeczonym siostry i zachodzi z nim w ciążę. Wybucha wielki skandal i młodzi muszą opuścić rodzinne strony. Osiedlają się na Kubie, ale szczęście nie trwa długo. Emmanuel zdradza żonę, wdaje się w podejrzane interesy, a tymczasem rośnie w siłę ruch oporu wobec dyktatora Batisty. Gdy sytuacja polityczna wymyka się spod kontroli, postanawiają opuścić wyspę, ale tuż przed wyjazdem mąż i synek Tosi znikają bez śladu. Kobieta włącza się w działalność rewolucyjną i nie ustaje w poszukiwaniach. Przez kolejne 30 lat zmienia miejsca pobytu i swoją tożsamość, by wreszcie osiąść w Polsce. Pamiętniki Antoniny, ukryte na strychu starego domu, splatają jej losy z młodą rozwódką, która postanawia rozwikłać tajemnice jej rodziny…
WIĘCEJ: www.videograf.pl

_dluga droga do domu

Martyna Senator: Kiedy wolność mówi szeptem
Jane jest studentką prawa, którą z grona rówieśników wyróżnia nie tylko imponujący stan rodzinnej fortuny, ale również poprzeczka ustawiona na wysokości cudzych oczekiwań. Przed duchową śmiercią ochrania ją jedynie wątły płomyk buntu, który zdołała rozniecić z ostatniej, ocalonej iskierki. Nikt bowiem nie przypuszcza, że z dala od murów uczelni i czujnych oczu rodziców, Jane przeobraża się w zupełnie innego człowieka. Wydaje się, że linia rozdzielająca dwa kompletnie różne światy Jane, jest doskonała. Ale jeden wieczór wystarczy, żeby w ściśle zaplanowanym życiu Jane zapanował chaos. Jedna decyzja stanie się początkiem reakcji łańcuchowej, która z zakamarków ludzkiej pamięci zacznie wydobywać długo skrywaną prawdę.
WIĘCEJ: www.videograf.pl

_kiedy wolnosc

Izabela Kawczyńska: Balsamiarka
Śmierć babki uruchamia serię nieoczekiwanych zdarzeń, w wyniku których główna bohaterka – neurotyczka pozostająca pod wpływem apodyktycznej matki – podejmuje pracę w zakładzie pogrzebowym, gdzie poznaje z bliska fascynujący świat nieboszczyków. Ale zanim do tego dojdzie, przyjdzie jej przeżyć kilka kataklizmów i zyskać duże szanse na tytuł najbardziej pechowej dziewczyny w mieście. W tej utrzymanej w szalonym tempie, pełnej nieoczekiwanych zwrotów podróży przez życie głównej bohaterce towarzyszyć będzie cała plejada dziwnych postaci, jak chociażby babka-mistyczka i marnotrawny ojciec, którego będzie musiała pogrzebać dwa razy.
WIĘCEJ: www.videograf.pl

_balsamiarka

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wypełnianie zmarszczek - Restylane
Głębokie zmarszczki powstają głęboko w skórze, a tam żaden krem nie dotrze...
mleczko do demakijażu
Dla mnie mleczka są za tłuste i za ciężkie, wolę płyny micelarne
Sklep CCC
Kiedyś to był tani skklep, ale teraz tylko w promocji coś jest tam...
Masaż ultradźwiękowy
Zawsze te urządzenia do użytku domowego mają mniejsze działanie, bo wiadomo że klienta...