Korzystaj z promocji i oszczędzaj

29 lipca 2020, dodał: pinkmause

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Świat zakupów należy przede wszystkim do kobiet. Promocja sprzedaży znacznie wpływa na podejmowane przez konsumentów decyzje zakupowe. Za najbardziej atrakcyjne, a także mające największy wpływ na zmiany decyzji zakupowych oraz same zakupy mają takie rodzaje promocji jak: przeceny, bonus pack’i, rabaty przy zakupie zwiększonej ilości produktu oraz kupony zniżkowe. Największą zaletą promocji sprzedaży jest jednak obniżanie cen produktów. Fantastycznym sposobem na tańsze zakupy jest korzystanie ze specjalnych stron oferujących podgląd wszystkich gazetek reklamowych i akcji promocyjnych różnych sklepów.

 

Polacy lubią szukać oszczędności i uwielbiają obniżki. Ponad połowa z nas kupuje głównie podczas promocji. Miłośnicy okazji i obniżek przeważają niemal w każdej grupie wiekowej, ale polowanie na promocje zdecydowanie jest domeną kobiet.

Zaopatrując swoje rodziny we wszystkie niezbędne produkty i folgując swoim potrzebom przeciętna kobieta, w ciągu 63 lat, spędza na zakupach 25.184 godzin i 53 minuty. Jeśli pomyślimy o zakupach jako o pełnoetatowej pracy, okażę się, że kobieta w ciągu swojego życia przepracowuje w ten sposób 3.148 dni, czyli dziesięć i pół roku. W ciągu roku kobieta wychodzi na zakupy ponad 300 razy i na każdej tego typu wycieczce spędza ponad godzinę czasu. Badania wykazały również, że kobiety 51 razy w ciągu roku wychodzą na zakupy jedynie by popatrzeć. W czasie tych przechadzek, które zajmują im 49 godzin, starają się znaleźć najlepsze produkty, które kupią później. 10 lat spędzonych na zakupach to naprawdę dużo. Najgorsze jest to, że żadna z kobiet nie dostaje za to wynagrodzenia, a jedynie wydaje zarobione pieniądze. A można kupować i oszczędzać…

 

Źródła z których najczęściej czerpiemy informacje na temat zbliżających się promocji to reklama zewnętrzna czy ulotki i foldery, billboardy oraz gazetki promocyjne. Głównym zadaniem gazetki reklamowej jest prezentacja produktów, które są dostępne w danym sklepie czy hipermarkecie w specjalnych cenach i w określonym czasie. Gazetka reklamowa w zależności od sieci prezentuje od kilku, do kilkunastu najlepszych ofert z danego asortymentu. Jest to najbardziej obszerne źródło informacji o produktach i cenach dla komunikacji pomiędzy sklepami, a konsumentami. Celem gazetki reklamowej jest informowanie o cenach rabatowych, programach lojalnościowych, oraz nowościach i akcjach specjalnych z tym programem związanych. Dzięki gazetkom promocyjnym klienci mogą taniej kupować potrzebne im produkty, a jednocześnie oszczędzać. Gazetki promocyjne regularnie pojawiają się w sklepach, ale aby zaoszczędzić czas i aby nic nie przegapić, możemy śledzić ten serwis w Internecie.

Gazetki promocyjne w formie drukowanej nie docierają jednak do wszystkich, dlatego świadomi klienci często korzystają z gazetek on-line prezentowanych przez sieci i sklepy za pomocą Internetu. Nie da się jednak ukryć faktu, że przeglądanie kolejnych stron i wyszukiwanie kolejnych gazetek jest czasochłonne, i nie każdy ma tyle cierpliwości. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest korzystanie ze stron, które prezentują wszystkie gazetki w jednym miejscu. Przykładem takiej strony są gazetki promocyjne na gazetka-24.pl, która umożliwia przeglądanie aktualnych gazetek promocyjnych oraz aktualnych promocji i kuponów z oferty wielu sklepów (w tym lokalnych), hipermarketów i supermarketów, drogerii i perfumerii, sklepów sportowych, sklepów RTV i AGD, sklepów budowlanych i sklepów posiadających produkty przeznaczone dla domu i ogrodu, a także aptek w jednym miejscu.

 

Oferta prezentuje gazetki promocyjne wielu sklepów pogrupowane w odpowiednich kategoriach, które jeszcze bardziej ułatwiają odnalezienie produktów, których zakup nas interesuje. W porównaniu do innych tego typu aplikacji liczba marek i promocji, jaka jest dostępna na stronie gazetka-24.pl, jest, po prostu imponująca. Prezentowana oferta jest codziennie aktualizowana, co umożliwia przeglądanie gazetek aktualnych i planowanie oszczędnych zakupów. Oferty są publikowane z wyprzedzeniem i na bieżąco aktualizowane, co pozwala na zaplanowanie zakupów, nawet w niedziele, bowiem dostępny kalendarz, wskazuje niedziele niehandlowe i inne dni wolne od pracy.

To łatwa w obsłudze, czytelna i bogata strona, która może ułatwić nam tańsze zakupy udostępniając dostęp do aktualnych gazetek promocyjnych czy kodów rabatowych bez ruszania się z wygodnego fotela. Wszystkie informacje dostępne w jednym miejscu, podane w sposób przejrzysty i łatwy. Spryt polega na kupowaniu z głową. Dzięki korzystaniu z serwisu gazetka-24.pl możemy być na bieżąco z najnowszymi okazjami i kupować taniej. Dobra podpowiedź to taka, która pozwala znaleźć bardzo dobry produkt za mniejsze pieniądze.

 

Serwis gazetka-24.pl to udogodnienie, dzięki któremu zawsze będziemy na bieżąco z aktualnymi promocjami. Koniec z przepłacaniem za zakupy. Jej podstawową funkcjonalnością jest dostęp do gazetek promocyjnych i kodów rabatowych większości sklepów działających na terenie naszego kraju. Możemy więc zapomnieć o konieczności zabierania ze sobą kilkunastu nieporęcznych, papierowych gazet. Niezależnie od tego, na jakie zakupy się wybieramy możemy sprawdzić aktualne promocje. To gwarancja, że zawsze będziemy na bieżąco z najlepszymi ofertami. Słowem, robienie zakupów może być miłe i przyjemne. Wykorzystując to nowoczesne narzędzie możemy kupować to co lubimy i to co jest nam potrzebne, oszczędzać i zawsze być na bieżąco. Ponadto danie sobie czasu na przemyślenie decyzji zakupowej pozwala dostrzec dodatkowe możliwości chociażby sprawdzenie czy dany produkt nie będzie tańszy – wiele sklepów ogłasza bowiem własne promocje cenowe, które zachęcić mają do zakupów. Często informują o tym właśnie poprzez gazetki promocyjne. Sytuacja się zmienia na bieżąco więc polecamy po prostu sprawdzanie w serwisie gazetka-24.pl.

Regularne sprawdzanie nachodzących gazetek promocyjnych to możliwość, która pomoże każdemu lepiej zaplanować domowy budżet. Zatem bądźmy nowoczesne i kupujmy z głową. Przeglądanie gazetek promocyjnych w domu przez Internet pozwoli nam zaplanować zakupy i jednocześnie oszczędzać i czas i pieniądze.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Suche włosy - nic nie działa
Wiem, że to naprawdę duży problem, bo sama go miałam i udało mi się...
Jaki podkład wybrac do cery mieszan…
Matujący, żeby trzymał świecenie w ryzach
Makijaż do danego typu urody
Ja mam śniadą cerę, ciemne oczy i włosy więc tylko wyraziste kolory się sprawdzają
W jaki sposób używać rozświetlaczy?…
Umiarkowanie, żeby nie świecić się za bardzo...