Konkurs kwiatowy z marką Sielanka – wyniki! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Konkurs kwiatowy z marką Sielanka – wyniki!

25 kwietnia 2023, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w konkursie z marką Sielanka w którym do wygrania były fantastyczne zestawy kosmetyków. Zachwyciły nas Wasze komentarze, w których opisujecie jaki kwiat pasuje do Waszej osobowości i urody. Wszystkie jesteście w naszych oczach wyjątkowe i niezwykłe, przypominacie prawdziwy ogród osobowości!

Po burzliwych i długotrwałych naradach postanowiliśmy nagrodzić autorki poniższych komentarzy:

Magda Lis (Facebook)

Kwiat, którym określiłabym siebie to stokrotka. A dlaczego?
Bo on tak jak i ja – nieśmiały, skromny, niepozorny, nie chce się wyróżniać wśród innych kwiatów, nie kusi wyraźnymi barwami ani intensywnym zapachem, ale skromnie otula główkę delikatnymi białymi płatkami, ale jeśli ktoś przy nim dłużej się zatrzyma, głębiej spojrzy i dotknie subtelne płatki, dostrzeże piękno i wyjątkowość zwykłej delikatnej stokrotki 🌿🌿🌿

Marta Opulska (Facebook)

Gdybym miała wybrać kwiat, którym mogłabym określić siebie, to wybrałabym różę. Podobnie jak róża, jestem pełna delikatności, ale również posiadam mocne i ochronne kolce, które chronią mnie przed raniącymi sytuacjami. Płatki róży pełne różnorodnych odcieni, symbolizujących różne aspekty mojej osobowości i zainteresowań. Podobnie jak róża, dążę do kwitnienia i rozwoju w różnych obszarach życia, a także chcę okazywać piękno i miłości innym. Moja rodzina to moje korzenie, sięgają głęboko, co pozwala mi czerpać siłę i wytrwałość w trudnych chwilach. Jak róża, staram się być wdzięczna za każdy moment, róża wypełniając otoczenie swoim pięknem i zapachem, które przyciągają innych i dodają koloru światu ja swoją miłością i ciepłem.

Iris_pseudacorus (portal)

Kwiat, z którym się identyfikuję, to kosaciec. Wiąże się z tym zabawna historia – mam na imię Laura, wiele znajomych mówi na mnie Loris. Jeden z nich kiedyś przekręcił trochę tę ksywkę, bowiem przez pomyłkę nazwał mnie Iris – tak jak brzmi łacińska nazwa tego kwiatu, i tak już zostało do dziś! Uwielbiam spotykać kosaćce żółte w naturze, są bowiem dość rzadkie i rosną raczej na bagnistych terenach. Nawet mój profil na Instagramie jest nazwany na cześć tej pięknej rośliny ;)

Monika S (portal)

Polny mak, zawieruszony w zbożu tak jak ja w życiu. Niepotrzebny raczej, ale czasami budzi ciepłe uczucia. Wiotki, ale jakoś tam się trzyma opierając się o sąsiadujące kłosy. Ja mam takie życie- z wyrokiem choroby, to mnie przygnie, wychłoszcze los, ale trwam. Ziarna maku tez mogą wiele przetrwać a potem mak wyrasta na polu bitwy… Symbolizuje trudną historię, kręte losy, ale i odrodzenie!
W Mezopotamii był metaforą ulotnego życia człowieka.
Ja to taki maczek nieboraczek.
Jak to mówi moja przyjaciółka „zdrowia to ty nie masz, ale masz taką wolę życia!”.

 

Nagrodami w konkursie wiosennym są 4 zestawy-duety kosmetyków marki Sielanka. W skład każdego zestawu wchodzą:

1) Krem do twarzy przeciwzmarszczkowy. Na górze róże Sielanka
2) Hydrolat kwiatowy do tonizacji twarzy. Na górze róże Sielanka

Do rozdania mamy 4 zestawy nagród.

Serdeczne gratulacje! Nagrody wysyła sponsor konkursu marka Sielanka

O nagrodach:

Nasze babcie wierzyły w moc kwiatów i z powodzeniem stosowały je do pielęgnacji twarzy. Kwiatowe ekstrakty normalizują, nawilżają i regenerują skórę, a także wykazują działanie przeciwzmarszczkowe. Rynek beauty pokochał kwiaty, a trendy pokazują powrót do tradycji. Jak skutecznie dostarczyć cerze kwiatowych, cennych składników? Kosmetolodzy wskazują na duet: kremy i hydrolaty.

Na górze róże, na dole fiołki… czyli dziecięca wyliczanka, którą znamy z najcieplejszych wspomnień. Kojarzy się z beztroską, wakacyjnymi zabawami na łąkach i w ogrodach. A powinna kojarzyć się… także z pielęgnacją twarzy! Rynek beauty pokazuje, że ostatnio chętnie wracamy do kwiatowych inspiracji. I słusznie! Kremy i hydrolaty zawierające ekstrakty z kwiatów, to „tajna broń” pielęgnacji.

Krem do twarzy przeciwzmarszczkowy. Na górze róże

Krem dedykowany skórze dojrzałej i wiotkiej. Zawiera ekstrakt z róży o działaniu przeciwzmarszczkowym i wpływającym na poprawę elastyczności skóry. Ponadto, dzięki wykorzystaniu drogocennych właściwości masła Shea, silnie odżywia. Aksamitna konsystencja i subtelny kwiatowy zapach otulają skórę i relaksują zmysły.
Pojemność: 50 ml.

Inne sielsko-anielskie kremy:
Krem do twarzy normalizujący – Na dole fiołki
Krem do twarzy nawilżająco-łagodzący – Czerwone maki
Krem do twarzy regenerujący do skóry suchej – Konwalia majowa

Hydrolat kwiatowy do tonizacji twarzy. Na górze róże

Hydrolat kwiatowy o dwuwymiarowym działaniu – tonizującym i pielęgnującym. Wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe i wpływające na poprawę elastyczności skóry. Ponadto, dzięki wykorzystaniu drogocennych właściwości róży, działa silnie antyoksydacyjnie, a subtelny kwiatowy zapach otula skórę i relaksuje zmysły.

Pojemność: 100 ml

Sielanka to polska marka, która śmiało czerpie to, co najlepsze z natury i tradycji. Każda z serii „utkana została” z inspiracji cennym, naturalnym składnikiem m.in. maliną, jeżyną oraz mlekiem i miodem. W skład linii wchodzą kosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji włosów i ciała m.in. płyny micelarne, masła do ciała, szampony i maski do włosów 2 w 1 – zawierające do 95 proc. składników naturalnych. Za innowacyjnością produktów marki Sielanka stoi ponad dekada doświadczenia jej twórców. Za markę Sielanka odpowiada Empire Pharma.

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

62 komentarzy do Konkurs kwiatowy z marką Sielanka – wyniki!

 1. avatar Teresa pisze:

  Jestem jak lilia, która jest połączeniem delikatności i niewinności z nutą słodyczy, czaru, zmysłowości i odrobiny tajemniczości. Jest zjawiskowa, po prostu wyjątkowa, naturalnie piękna cała w swej ozdobie, mój uśmiech pięknie niczym kwiat rozkwita i każdy nowy dzień z radością witam, jestem zawsze otwarta na wszelkie horyzonty, mam pomysłów bez liku, a buzia mi się nie zamyka. Wokół siebie roztaczam wyjątkową, magiczną aurę, niczym zapach lilii – intensywny, nieziemski który otula wszystkich, wywołując radość i szczęście w każdej chwili. Serce otwarte mam dla każdego i zawsze powiem coś miłego. Wyzwalam pozytywne emocje, zniewalam duszę i ciało, czaruję, uwodzę magią i wdziękiem, hipnotyzuję swoją naturalnością, mam w sobie to „coś”, co sprawia, że przyciągam ludzi do siebie jak magnes.

 2. avatar Anna pisze:

  Jestem jak róża :)

  Z jednej strony zmysłowa kusicielka
  i jednocześnie tajemnicza marzycielka.
  Cieszę się każdą chwilą, życie smakuję
  i w pełni się nim delektuję.
  Wiem czego chcę, jestem pewna siebie
  i delikatnie stąpam po niebie.
  Niezapomniana i czarująca,
  wszelkie zmysły rozpalająca,
  która wszystkich wokół uwodzi,
  gorzkie życie osłodzi.
  Żyję w swojej krainie marzeń,
  otula mnie magia pozytywnych wrażeń!
  Swoim urokiem czaruję
  i prawdziwą boginią się czuję.
  Bogatą duszę w sobie skrywam
  i tym właśnie świat zdobywam.
  Tak świeża i niewinnie wyglądająca,
  wszystkich wokół urzekająca.
  Jestem jak róża, kwiatów królowa,
  by mieć u swoich stóp cały świat jestem zawsze na to gotowa.
  W swoim rodzaju niepowtarzalna i jedyna,
  naturalna dziewczyna.

 3. avatar Maggie pisze:

  Myślę,że rodzice wybrali dla mnie idealne imię – Małgorzata to Margaret, Margaret to Daisy, a Daisy to przecież stokrotka :) Z tym właśnie kwiatem utożsamiam się najbardziej – tak jak on świetnie odnajduję się w każdym otoczeniu i rozkwitam, gdy czuję na sobie promienie słońca. Może wyglądam niepozornie, ale mam w sobie energię, upór, siłę i pogodę ducha, dzięki którym jestem w stanie przetrwać wichry i burze. A choć wokół siebie widzę mnóstwo bardziej efektownych kwiatów, nie czuję się zagrożona ich obecnością – razem tworzymy cudowny, wielobarwny ogród, wspaniałą kompozycję, która czyni świat piękniejszym miejscem!

 4. avatar Pogruszkin pisze:

  We współczesnym świecie jestem sztucznym kwiatem, stoję w wodzie i nie gniję, bez korzeni, bez przodków tak piękny, że aż nieprawdziwy.

 5. avatar Joanna pisze:

  Ja jestem pięknym kolorowym krokusem, który mieni się tysiącami barw i zapachów. Jestem pierwszym wiosennym kwiatem wyrastającym spod śniegu i czekającym na pierwsze promienie wiosennego słońca po ciężkiej i długiej zimie. Swoje płatki zmieniam w zależności od dnia i nastroju.Raz jestem niebieska,a raz żółta albo biała.Mam dużo energii i pozytywnego humoru. Jestem radosna i kocham góry gdzie spędzam najwięcej czasu.

 6. avatar Natalia pisze:

  Hmmm to by była konwalia. Nie pozorny kwiat, który kryje tak wiele w zanadrzu. Moge się okazać „trująca” dla nie których osób. Moge być pomocna dla tych co mnie potrzebują.

 7. avatar Beata pisze:

  Jestem bujnym kwiatem
  W pełni rozlwitu
  Pachnę subtelnie
  Otulam zapachem
  Płatkami ogarniam wszechświat
  Jestem kwiatem w rozkwicie

 8. avatar Anna Łopot pisze:

  Jestem jak piwonia , ktora jest pełna kolorowej radości i cudownego zapachu .Jej pelne kwiaty kierują się do słońca czerpiąc od jego promieni siłę i energie.Kocham naturę, słońce i spiew ptaków. Nie straszny mi wiatr , deszcz i burze. Tak jak piwonia przetrwam wszystkie przeciwności losu i z dumnie podniesiona glowa krocze dalej.

 9. avatar SOWA pisze:

  Jestem pięknym przebiśniegiem zwiastującym nadejście wiosny i zakończenie zimy.Z utęsknieniem czekam na pierwszy wiosenny deszcz i duże porcje gorącego słońca. Zima i mrozy mnie odstraszają. Lubię piękne i słoneczne dni oraz łąki pachnące zieloną trawą. Emanuje we mnie radość z budzącej się do życia przyrody po ciężkiej i szarej zimie.Tryskam dużą dawką energii i uśmiechu. Jestem też kwiatem ozdobnym i lubię się stroić w różne barwy i kolory.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tabletka "po" od 15 roku życia
Dla mnie seks 15 latki jest czymś niepojętym, przeraża mnie to! ale teraz...
Błędy w komunikacji - 12 zdań, któr…
Będąc w związku trzeba wręcz należy rozmawiać. Nie tylko o problemach, bo te bardzo...
Podwyżka renty socjalnej
Uważam, że skutki podniesienia renty socjalnej będą korzystne społecznie. Grupa osób najbardziej w...
Złomowanie auta
Też tak myślę, że dzisiaj każdy patrzy gdzie kupić coś taniej tym bardziej...