URODA I ZDROWIE

Konkurs Aquaphor – wyniki!

26 maja 2020, dodał: pinkmause

Jesteś kobietą nowoczesną? Dbasz o zdrowie swoje i swojej rodziny? Mamy coś specjalnie dla Ciebie, jeżeli Ty i Twoja rodzina chcecie spożywać czystą, przefiltrowaną i pozbawioną zanieczyszczeń wodę. Teraz jest to możliwe z eleganckimi i praktycznymi dzbankami filtrującymi Aquaphor.

 

Serdecznie zapraszamy do wyników konkursu w którym do wygrania były dzbanki filtrujące wodę Aquaphor.

Pytanie konkursowe brzmiało:

Który  aspekt  mobilnego systemu uzdatniania wody AQUAPHOR JS 500 jest dla Ciebie najcenniejszy? Podpowiedź znajdziecie TUTAJ

 

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi – żałujemy, że nie mogliśmy nagrodzić więcej osób! Po burzliwych obradach postanowiliśmy nagrodzić wypowiedzi, których styl, humor i niebanalne spojrzenie na tematykę konkursu najbardziej nas urzekły:

1. talusia:

Dla mnie najistotniejsze jest to, że system uzdatniania wody JShmidt 500 skutecznie walczy ze wszelkimi żyjątkami, które pływają w wodzie, a my ich nawet nie widzimy… Gdy pomyślę, ile mikroskopijnych zwierzątek tam się znajduje, to ogarnia mnie obrzydzenie… Jak być prawdziwą wegetarianką w tej sytuacji? Przecież bakterie to jednak żywe istoty, a tych zjadać nie powinnam! Na szczęście z pomocą przychodzi najnowsza technologia, która rozprawia się z wszelkimi bakteriami, a nawet cystami! Dzięki niej już nie będę miała rozterek, że w mojej herbacie znajdują się szczątki jakichś małych istot…:)

2. Czytelniczka:

Innowacyjny system uzdatniania wody AQUAPHOR JShmidt 500 zamknięty w małej formie dzbanka filtrującego to technologiczne dzieło sztuki. Poręczny, zgrabny, elegancki i obdarzony mocą filtrowania wody wszędzie, gdzie tylko chcemy. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i jednocześnie mobilność, co w praktyce daje nam po prostu wolność. Wolność od obaw i lęku co pijemy, wolność od zanieczyszczeń i bakterii, wolność od tworzyw sztucznych oraz wolność od BPA. AQUAPHOR JShmidt 500 to świadomy wybór tego co najlepsze, w trosce o zdrowie swoje i rodziny, a także z poszanowaniem środowiska naturalnego. To podręczna, niezbędna i zaawansowana technologia dostępna od ręki dla każdego. Wystarczy docenić i korzystać, bez względu na miejsce, które wybierzemy na tegoroczne wakacje.
I jak tu nie pokochać ideału – praktyczność, zdrowie, uroda i ekologia zamknięte w formie niesamowitego designu…

 3. teatei:

Czy wiecie, że tylko 1% wody na Ziemi nadaje się do picia? Postępujące zanieczyszczenie wód gruntowych powoduje, że ta ilość szybko się zmniejsza… Dlatego najważniejszym aspektem mobilnego systemu uzdatniania wody JS 500 marki Aquaphor jest to, że pozwala nam cieszyć się tak cennym skarbem, jakim jest idealnie oczyszczona woda! Na świecie jest wiele miejsc, gdzie tej wody brakuje, ludzie cierpią z pragnienia – więc możemy uważać się za szczęściarzy, że mamy codziennie dostęp do wody, którą możemy dodatkowo oczyszczać dzięki takim urządzeniom jak to!

Serdecznie gratulujemy!

Skontaktujemy się z Wami drogą mailową, a nagrody wyślemy w ciągu 3 dni od otrzymania adresów.

Nagrodami w konkursie są 3 dzbanki Aquaphor

 

aquaphor

Nagroda główna: Mobilny system uzdatniania wody  AQUAPHOR JShmidt 500

Nagrody dodatkowe: 2 x Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Kompakt

W konkursie wygrywają 3 osoby!

Konkurs trwa od dnia 26 maja do 9 czerwca 2020 r. Wyniki podamy do 12 czerwca br.

OPIS NAGRÓD

Mobilny system uzdatniania wody  AQUAPHOR JShmidt 500

Innowacyjny system uzdatniania wody zamknięty w małej formie dzbanka filtrującego. Posiada membranę, pozwalającą usunąć z wody nawet bakterie, co sprawia, że możemy go sobie zabrać np. na działkę i bezpiecznie przefiltrować np. wodę ze studni, a nawet z jeziora (w przypadku wody z nieznanego ujęcia zalecane jest przegotowanie wody). Wszędzie tam, gdzie jest dostęp do wody wodociągowej po przefiltrowaniu wody systemem J.Shmidt 500 woda nadaje się do spożycia bez przygotowania. Filtr posiada dużą wydajność, osiągającą nawet 500 litrów wody. W praktyce 1 dzbanek Shmidt może zastąpić  ponad 333 mniej butelek z tworzywa sztucznego.

AQUAPHOR J.Shmidt 500 sprawdzi się w każdej sytuacji nawet w przypadku wyjazdów służbowych, podróży, czy częstych przeprowadzek. Mobilny system uzdatniania wody może być wszędzie, nie zależnie od miejsca pobytu użytkownika. Szybkość filtracji to 1l wody na minutę. Nie ma konieczności częstego ładowania akumulatora. System J.SHMIDT 500 jest wykonany z odpornych na stłuczenie materiałów, przeznaczonych do kontaktu z żywnością, pozbawionych szkodliwego BPA, jest odporny na wszelkie uszkodzenie lub stłuczenie. Ładowanie akumulatora jest niezwykle proste, odbywa się poprzez uniwersalne gniazdo USB, a wskaźnik LED na pokrywce dzbanka przypomina o wymianie wkładu filtrującego, informuje o stanie akumulatora oraz statusie urządzenia.

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Kompakt

Mały, kompektowy dzbanek z odejmowaną rączką, idealny na wakacyjne wojaże. Zmieści się w każdej walizce. Dzięki zwartej konstrukcji dzbanek kompakt zadba o Twoje bezpieczeństwo podczas podróży – gdy świat jest Twoim domem. Wymienny wkład filtrujący redukuje szkodliwe substancje z wody, gdziekolwiek jesteś.

Dzbanek AQUAPHOR Kompakt z wkładem B25 Maxfor skutecznie zatrzymuje osady, chlor, związki organiczne, żelazo i metale ciężkie. Obniża nadmierną twardość wody i zapobiega gromadzeniu się osadu dzięki czemu przedłuża żywotność sprzętu AGD. Zawarte we włóknie AQUALEN jony srebra działają bakteriostatycznie w sposób trwały, dzięki czemu wkład może być stosowany przez długi okres. Dzbanek Kompakt wykonany jest z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością wolnych od Bisfenolu A (BPA-Free).

Czysta, przefiltrowana i pozbawiona zanieczyszczeń woda pełna jest korzystnych dla zdrowia minerałów, dlatego warto dbać o to, by codziennie pić taką wodę. Będzie to możliwe z dzbankiem filtrującym wodę z wkładem magnezowym.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

32 komentarzy do Konkurs Aquaphor – wyniki!

 1. avatar Anna pisze:

  Drogie Panie i drodzy Panowie
  oto jest sprawdzona recepta na zdrowie!
  W dzbanek Aquaphor zaopatrzyć się trzeba koniecznie,
  aby już zawsze czuć się bezpiecznie!
  Hokus pokus czary mary!
  To nie do wiary!
  Dzięki materiałowi filtrującemu z włóknem Aqualen w mig wodę filtruje
  i szkodliwe substancje z niej eliminuje!
  Krystalicznie czystą wodę nam daje,
  bogactwo smaku pozostaje!
  Dodatkowo swoje pieniądze zaoszczędzimy, więcej w portfelu mamy
  i nie wyrzucając plastikowych butelek o środowisko zadbamy!
  Przyroda nam za to wynagrodzi
  i swoim pięknem obrodzi!
  Aquaphor sprzęty AGD ochroni skutecznie,
  sprawi, że poczują się bezpiecznie!
  W jednej chwili woda kranowa jest zmiękczona
  z uporczywego kamienia uwolniona!
  Takie zabezpieczenie tylko ten dzbanek nam gwarantuje,
  czajnik czy też ekspres do kawy nam za to podziękuje!
  Szeroką gamę barwnych produktów odpowiednio dobiera,
  tak, że nasza szara rzeczywistość kolorów nabiera!
  Wyjątkowym wyglądem czaruje niezmiennie,
  powodując na naszych twarzach słoneczny uśmiech codziennie!
  A estetyka to ważna sprawa
  to w kuchni jest podstawa!
  Dzięki dzbankowi Aquaphor jest zdrowa woda,
  która pozytywnej energii doda!
  Pysznie smakuje
  i każdy radość życia odnajduje!
  Do herbaty i kawy parzenia,
  do przygotowywania posiłków, czy zaspokojenia pragnienia,
  jest wręcz idealna,
  tak wyjątkowa, niepowtarzalna!
  Wystarczy tylko chcieć,
  aby zdrową, czystą wodę mieć!
  Każdy Wam powie,
  że Aquaphor to samo zdrowie!
  Szereg korzyści daje,
  z nim życie bajką się staje!

 2. avatar iwona0103 pisze:

  W związku z sytuacją epidemiczną, ciągle pracuję z domu. W związku z tym, że nie ma znaczenia gdzie przebywam to wyjechałam z dużego miasta i pracuję, mieszkając u rodziców na wsi. Nadal nie ma tutaj wodociągu, więc woda pochodzi ze studni (oczywiście nie wyciągamy jej wiadrami ;) ). Niestety jakość wody w lecie często jest niska ze względu na suszę i obniżony poziom wody. Rodzice mają zamontowane 3 filtry przy hydroforze, aby woda była zdatna do picia. Jednak jak wiemy im więcej tym lepiej… dlatego mobilny system uzdatniania wody AQUAPHOR JS 500 byłby strzałem w 10 w domu rodzinnym. Najcenniejszym aspektem jest filtrowanie bakterii z dużą wydajnością, osiągającą nawet 500 litrów wody. Jeśli ktoś używa takiego urządzenia od czasu do czasu, aby przygotować wodę do picia to nie zastanawia się nad wydajnością i efektywnością. W naszym wypadku, gdy zwiększyła się liczba domowników (siostra także studiuje zdanie z domu a nie w mieście uczelni) i wodę warto filtrować nawet przed gotowaniem to ma to kluczowe znaczenie.

 3. avatar Krystyna pisze:

  WODA to dla MNIE życie. Ona zapewnia mi:
  1. NAWODNIANIE które jest jedną z podstawowych potrzeb każdego z nas. Dzięki racjonalnemu piciu wody nasze ciało pracuje w prawidłowy sposób, trawienie się przyspiesza, umysł działa, a skóra się nie wysusza.
  2. STOP PRZEMĘCZENIU – kto by pomyślał, że woda jest niczym zdrowszy substytut kawy. Powiem, więcej to dzięki szklance wody przyczyniamy się do lepszej pracy naszych szarych komórek.
  3. ODCHUDZANIE z wypijaniem 2 litrów wody dziennie jest przyjemniejsze, woda nie tylko „zapycha” nasz żołądek, ale także poprawia prace jelit, niweluje złogi i przyczynia się do spalania kcal.
  4. ODŻYWIANIE – naszego ciała w cenne minerały zawarte w wodzie.
  5. ZAPOBIEGANIE – chorobom cywilizacyjnym. 💦

  Najcenniejszym aspektem mobilnego systemu uzdatniania wody AQUAPHOR JS 500 jest dla Mnie fakt że dzbanek posiada membrane która pozwalającą usunąć z wody nawet bakterie, co sprawia, że możemy go sobie zabrać np. ze studni która znajduje się przy moim domu. Mając taką nagrodę mogłabym bez problemu delektować się wody ze studni która na tą chwile jest wykorzystywana tylko do podlewania roślin, z nagrodą mogłabym delektować się nią także w domu.

 4. avatar talusia pisze:

  Dla mnie najistotniejsze jest to, że system uzdatniania wody JShmidt 500 skutecznie walczy ze wszelkimi żyjątkami, które pływają w wodzie, a my ich nawet nie widzimy… Gdy pomyślę, ile mikroskopijnych zwierzątek tam się znajduje, to ogarnia mnie obrzydzenie… Jak być prawdziwą wegetarianką w tej sytuacji? Przecież bakterie to jednak żywe istoty, a tych zjadać nie powinnam! Na szczęście z pomocą przychodzi najnowsza technologia, która rozprawia się z wszelkimi bakteriami, a nawet cystami! Dzięki niej już nie będę miała rozterek, że w mojej herbacie znajdują się szczątki jakichś małych istot…:)

 5. avatar Marcin pisze:

  Do mnie najważniejsze jest, że Państwa system nie zawiera szkodliwego BPA – jestem świeżo upieczonym ojcem i zdrowie mojego maluszka jest dla mnie najważniejsze!

 6. avatar Czytelniczka pisze:

  Innowacyjny system uzdatniania wody AQUAPHOR JShmidt 500 zamknięty w małej formie dzbanka filtrującego to technologiczne dzieło sztuki. Poręczny, zgrabny, elegancki i obdarzony mocą filtrowania wody wszędzie, gdzie tylko chcemy. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i jednocześnie mobilność, co w praktyce daje nam po prostu wolność. Wolność od obaw i lęku co pijemy, wolność od zanieczyszczeń i bakterii, wolność od tworzyw sztucznych oraz wolność od BPA. AQUAPHOR JShmidt 500 to świadomy wybór tego co najlepsze, w trosce o zdrowie swoje i rodziny, a także z poszanowaniem środowiska naturalnego. To podręczna, niezbędna i zaawansowana technologia dostępna od ręki dla każdego. Wystarczy docenić i korzystać, bez względu na miejsce, które wybierzemy na tegoroczne wakacje.
  I jak tu nie pokochać ideału – praktyczność, zdrowie, uroda i ekologia zamknięte w formie niesamowitego designu…

 7. avatar Alexa07 pisze:

  Najcenniejsza i najważniejsza jest ochrona środowiska, jeżeli dzbanek tak filtruje wodę, że można go zabrać ze sobą wszędzie i zastępuje wodę mineralną butelkowaną i chronimy planetę przed zbędnym plastikiem to jest produkt przyszłości!

 8. avatar Qubova pisze:

  To system oczyszczania wody na miarę XXI wieku – i to jest jego największy atut:)

 9. avatar red_rose pisze:

  Ten system to superbohater każdego domu, w którym dba się o zdrowie domowników! Chroni kawę i herbatę oraz dania obiadowe przed zanieczyszczeniami, dając gwarancję tego, że są przyrządzane z zachowaniem higieny!

 10. avatar wegorzewska pisze:

  Ten system uzdatniania wody to kolejny krok w przyszłość, bardziej ekologiczną i sprzyjającą lepszej jakości naszego życia. A to że polepsza naszą codzienność jest wg. mnie najcenniejszym aspektem systemu JS 500.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy polski specjalista honorowany j…
Inny problem jest w Polsce - napływ lekarzy z Ukrainy itp, więc na początku...
Czy malujecie się codziennie?
W weekendy odpuszczam pełny makijaż, tylko szminki używam.
krotkie wlosy
Może kiedyś będę miała krótkie, ale teraz lubię siebie wyłącznie w długich...
Jak poprawić samopoczucie?
Ja mam sprawdzony sposób - pyszne lody śmietankowe z dodatkiem soku malinowego:)