URODA I ZDROWIE

Konkurs AMEET – wyniki!

5 września 2019, dodał: pinkmause

Dziękujemy ogromnie za odpowiedzi do konkursu umieszczane w komentarzach na portalu i naszym FB oraz bardzo licznie przesyłane na naszą redakcyjną skrzynkę mailową. Pisaliście o bardzo wielu różnorodnych bohaterach książkowych, których przygody i opowieści bawią, uczą i na długo zapadają w pamięć.

Każdy z nas ma swoje ukochane, ulubione i najlepsze bajki oraz literackich bohaterów, dlatego trudno wybrać odpowiedzi najlepsze, najbardziej słuszne, czy najbardziej poprawne.

Po analizie w redakcji w konkursie wygrywają:

 

1) Łukasz F.

2) [email protected]

3) Zuzia R.

 

Gratulujemy serdecznie!

ZESTAW DZIEWCZYNKA
1) LEGO® Disney Księżniczka™. Wspólna zabawa
2) Disney Księżniczka. Baw się Naklejkami
3) Disney Księżniczka. Suknie księżniczek. Bale
4) Barbie™. Wyszukiwanki z naklejkami
5) Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam samodzielnie
6) Disney Księżniczka. Zamki księżniczek

ZESTAW MIESZANY
1) Ulica Dalmatyńczyków 101. Zadania do Zmazywania
2) Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam płynnie
3) LEGO® Harry Potter™. Gdzie jest profesor Snape?
4) Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam samodzielnie
5) Disney Maluch. Wierszyki 2-latka. Grzeczne słówka
6) Disney Maluch. Wierszyki 2-latka. Wokół nas

ZESTAW CHŁOPIEC
1) LEGO® Harry Potter™. Czas na magię!
2) THE LEGO® MOVIE 2™. Kosmiczny duet
3) Auta. Wyszukiwanki z naklejkami
4) LEGO® City. Moje miasto. Ja tu rządzę
5) LEGO® Star Wars™. Złoczyńcy w opałach
6) LEGO® NINJAGO®. Ulubieni wrogowie

Mamy 3 zestawy do rozdania, zatem w konkursie wygrywają 3 osoby.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

O NAGRODACH:

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam płynnie

Seria książek Przygoda z Czytaniem to program wspierający naukę czytania adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Książki z poziomu 5 są przeznaczone dla dzieci, które już zaczęły czytać. Dzięki zastosowanym metodom mały czytelnik ćwiczy się w płynnym czytaniu ze zrozumieniem. W pierwszej kolejności czyta tekst, w którym została wykorzystana metoda sylabowa – to znaczy wyrazy zostały podzielone na sylaby. Drugie opowiadanie przeznaczone jest do czytania metodą analityczno-syntetyczną, która sprawdza się w lekturze bardziej zaawansowanych tekstów. Dziecko uczy się, z jakich liter składa się dany wyraz (ten etap to analiza), a następnie składa poszczególne znaki graficzne (litery) w całość – to proces zwany syntezą. W książce zostały zamieszczone quizy, dzięki którym mały czytelnik może sprawdzić, co udało mu się zapamiętać z lektury. Nauka czytania powinna być przede wszystkim zabawą, dlatego w książkach dzieci spotykają znane im postacie ze świata Disneya. Dodatkową motywację stanowią dyplom oraz naklejki, którymi rodzic może nagrodzić postępy i zaangażowanie dziecka. Czas na „Przygodę z Czytaniem”!

Cena: 17.99 zł

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam samodzielnie

Seria książek Przygoda z Czytaniem to program wspierający naukę czytania adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Książki z poziomu 4 opierają się na metodzie sylabowej. Tekst jest podzielony na wyróżnione kolorem zgłoski, dzięki czemu dziecko poznaje sylabową budowę wyrazu. Wymawianie poszczególnych zgłosek jest łatwiejsze niż składanie wyrazu z liter, co sprawia, że dziecko szybko robi postępy. Teksty w książce są atrakcyjnie zróżnicowane – mają formę wierszy, wyliczanek, dialogów oraz krótkich opowiadań. W ten sposób autorzy przygotowują małego czytelnika na różnorodność form literackich.

Ponieważ dla dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym nauka jest przede wszystkim zabawą, do aktywności zachęcają znane postacie ze świata Disneya. W książce znajduje się też dyplom dla małego czytelnika oraz naklejki, którymi rodzic może nagrodzić postępy i zaangażowanie dziecka.

Cena: 17.99 zł

LEGO® Harry Potter™. Gdzie jest profesor Snape?

W magicznym świecie Harry’ego Pottera i jego przyjaciół jak zwykle wiele się dzieje. Dołącz do nich i poznaj tajemnice Ulicy Pokątnej, podstępne chochliki kornwalijskie, ruchome schody Hogwartu oraz niesamowite zaklęcia.

Każda strona książki przedstawia bogatą w detale i pełną akcji scenę. Odszukaj ulubione postaci i przedmioty wśród dziesiątków innych elementów. Zbuduj minifigurkę profesora Snape’a i znajdź go na jak największej liczbie ilustracji.

Zadania typu „szukaj i znajdź” będą ciekawym wyzwaniem nawet dla najbardziej spostrzegawczych czytelników.

Cena: 29.99 zł

LEGO® Harry Potter™. Czas na magię!

Chcesz wiedzieć, czym się różnią patronusy od dementorów albo Nagini od Ain Eingarp? Zbuduj minifigurkę Rona, a potem dołącz do Hermiony i Harry’ego, by wspólnie z nimi poznać szkolne zakamarki, niezwykłe stworzenia oraz zaklęcia. Sprawdź swoją magiczną wiedzę i rozwiąż niesamowite łamigłówki. Zawsze jest dobry czas na magię!

Cena: 17.99 zł

LEGO® NINJAGO®. Ulubieni wrogowie

Zagrożeń dla Ninjago City było już tyle, że trudno zapamiętać wszystkich przeciwników, których pokonali Mistrzowie Spinjitzu. Sprawdź swoje umiejętności w starciu ze szkieletami, Wężowcami i Kamiennymi Wojownikami. Przeczytaj opowiadanie o tajnej misji Kaia oraz zabawne komiksy. Złóż minifigurkę i przypomnij sobie niesamowite bitwy, w których brali udział bohaterscy obrońcy krainy Ninjago!

Cena: 17.99 zł

THE LEGO® MOVIE 2™. Kosmiczny duet

Potężni najeźdźcy z Planety DUPLO® zniszczyli Klocburg i nawet Batman™ ich nie powstrzymał. Jakby tego było mało, najlepsi przyjaciele Emmeta zostali zabrani w nieznane! Czy to nie zbyt wiele, jak na jednego bohatera? Rozwiąż łamigłówki i przeczytaj zabawne komiksy, a potem ruszaj wraz z Emmetem na największą przygodę życia! Nie zapomnij zbudować dodanej do książki fantastycznej minifigurki Reksa.

Cena: 17.99 zł

LEGO® Disney Księżniczka™. Wspólna zabawa

Przeżyj magiczne chwile oraz przygody w towarzystwie wyjątkowych księżniczek! W książce znajdziesz zabawne zadania i urocze opowiadanie. Zbuduj minizestaw z króliczkami, odwiedź pałac Dżasminy, wybierz sukienkę dla Aurory i pomóż Tianie odnaleźć przyjaciół. Wspaniały świat LEGO® Disney Księżniczka™ czeka na ciebie!

Cena: 17.99 zł

LEGO® Star Wars™. Złoczyńcy w opałach

Życie galaktycznych złoczyńców nie zawsze jest łatwe i zdarzają się dni, gdy nic nie idzie tak, jak powinno. Czy Darth Vader pokona Rebeliantów na mroźnej planecie? Kogo ściga podstępny Hutt? Dowiesz się tego, gdy przeczytasz dwa pełne humoru opowiadania o przygodach swoich ulubionych bohaterów ze świata LEGO® Star Wars™!

Cena: 19.99 zł

LEGO® City. Moje miasto

Witaj w LEGO® City! Stwórz własną książkę w postaci dziennika – uzupełnij informacje o sobie, swoich przyjaciołach, odpowiedz na pytania, narysuj przygody i wymyśl fantastyczny komiks. Nie zapomnij złożyć minifigurki pilota!

Moje miasto to połączenie najpopularniejszych wśród dzieci tematów, m.in. policji miejskiej i górskiej, odkrywców, badaczy wulkanów oraz straży pożarnej.

Cena: 19.99 zł

Ulica Dalmatyńczyków 101. Zadania do Zmazywania

Zapraszamy do wspólnej zabawy z pewnym bardzo licznym rodzeństwem… Opieka nad taką niesforną sforą to niezłe wyzwanie. W książce czekają na ciebie fantastyczne zadania oraz mnóstwo różnych wyzwań. Żeby im sprostać, wystarczy jeden, niezwykły ścieralny mazak. Łączenie kropek i rozwiązywanie łamigłówek to tylko niektóre z atrakcji. Czas na zwariowaną zabawę i szaleństwo barw w świecie bohaterów ulubionego serialu.

Cena: 16.99 zł

Disney Księżniczka. Baw się Naklejkami

Dołącz do ulubionych bohaterek. Rozwiązuj ciekawe zadania, używając fantastycznych naklejek i… baw się dobrze! Wspaniała propozycja dla wielbicielek księżniczek Disneya.

Cena: 8.99 zł

Disney Księżniczka. Suknie księżniczek. Bale

Zapraszamy do wspaniałej zabawy w towarzystwie ulubionych księżniczek ze świata Disneya. Daj się wciągnąć w wir balowych przygotowań i razem z księżniczkami wybierz suknie na wyjątkowe przyjęcia. Wśród kolorowych naklejek znajdź kreację, w której Dżasmina będzie się czuła swobodnie, a dla Roszpunki poszukaj ubrań w jej ulubionych kolorach. Dodatkowo na stronach do pokolorowania możesz ozdobić stroje księżniczek za pomocą kredek.

Cena: 14.99 zł

Auta. Wyszukiwanki z naklejkami

Biiip-biiip! Tak, tak, dobrze słyszysz – Zygzak i jego kumple dają ci znak. Bądź czujny i wyostrz wzrok! Podczas wyścigu na torze, rajdu w terenie, u Ogórka na biopaliwie, a nawet… w kinie czekają na ciebie wciągające wyszukiwanki. Trop podobieństwa, znajduj różnice, uzupełniaj naklejkami i zostań mistrzem!

Cena: 11.99 zł

Disney Księżniczka. Zamki księżniczek

Zapraszamy do ośmiu niezwykłych zamków Księżniczek Disneya! Za wrotami każdego z nich czeka cię wiele niespodzianek. Odwiedź ulubione pokoje księżniczek, królewskie kuchnie i salony. Odkryj nieznane dotąd komnaty i zakamarki. Sprawdź, co jest na szczytach tajemniczych wieżyczek i gdzie księżniczki najbardziej lubią spędzać czas. Mebluj i dekoruj pałacowe wnętrza za pomocą naklejek wielokrotnego użytku!

Cena: 19.99 zł

Barbie™. Wyszukiwanki z naklejkami

Aktywny wypoczynek na plaży, próba generalna przed koncertem, a może biwak na łonie natury? Każdy dzień Barbie™ jest pełen wrażeń. Dołącz do swojej ulubionej bohaterki i pomóż jej w codziennych zajęciach oraz przygotowaniach do zabaw. W książce znajdziesz kolorowe, pełne detali scenki z życia Barbie™ – odszukuj postacie, przedmioty oraz ubrania i uzupełniaj obrazki naklejkami. Baw się i odkrywaj wspaniały świat Barbie™.

Cena: 11.99 zł

Disney Maluch. Wierszyki 2-latka. Grzeczne słówka

Wesołe wierszyki napisane specjalnie z myślą o dwulatkach. Krótkie, łatwe do zapamiętania rymowanki oraz urocze ilustracje z bohaterami Disneya pomogą zapoznać się z podstawami savoir vivre’u. Wato pamiętać, wspólne czytanie pozytywnie wpływa na rozwój mowy malucha, ćwiczy pamięć i poszerza słownictwo.

Cena: 25.99 zł

Disney Maluch. Wierszyki 2-latka. Wokół nas

Wesołe wierszyki napisane specjalnie z myślą o dwulatkach. Krótkie, łatwe do zapamiętania rymowanki oraz rytmiczny, wpadający w ucho refren ułatwiają zapamiętanie tekstu i już po kilkukrotnym przeczytaniu dziecko powtarza fragmenty wierszyka. Urocze ilustracje z bohaterami Disneya i bliska tematyka przyciągają uwagę maluszka, a specjalnie wzmocnione kartki sprawią, że książka posłuży wam przez wiele miesięcy. Pamiętajmy, wspólne czytanie pozytywnie wpływa na rozwój mowy malucha, ćwiczy pamięć i poszerza słownictwo.

Cena: 24.99 zł


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

15 komentarzy do Konkurs AMEET – wyniki!

 1. avatar Krzyś pisze:

  Witam, u mojego Artusia na pierwszym miejscu jest Kruczek Skarpetka. Książeczki (czytane wiele, wieeele razy) uczą prawidłowych zachowań, że bycie grzecznym nie jest łatwe, że najlepiej bawić się wspólnie z kolegami, kłamstwo zawsze wychodzi na jaw i wiele innych. Świetnie ilustrowane i podane z humorem. Niektóre zdania Kruczka są u nas w ciągłym obiegu.
  Na drugim miejscu jest Żółw Franklin. Do tej pory przypomina mi jak chce kupić jakąś zabawkę, że może wymalować płot (tak jak Franklin) :-)
  Trzeci bohater to pirat Rabarbar. Jego zabawne przygody z kapitanem Octem i synkiem Krztynkiem ma ciągle w pamięci. Przy okazji Papuga pirata pomogła nam w uczeniu wymowy liter „R”, powtarzaliśmy za nią: Rabarrbarrr i Rabarrbarrr :-)

 2. avatar arlettax pisze:

  Chociaż moja Ola czytać jeszcze nie umie,
  lubi kiedy jej czytam – bo książki świetnie rozumie,
  wieczorem z lekturą w ręku jesteśmy obowiązkowo,
  jej ulubioną jest pajacyk drewniany „Pinokio”,
  bardzo chętnie jego losy córka śledzi,
  wie, że kiedy on skłamie to sobie nabiedzi,
  będzie miał długi nos i nie będzie wyglądał dobrze,
  istotny morał jest z tego typu książek.

  Poza tym chętnie sięgamy po Kopciuszka,
  który chodził zawsze w staromodnych ciuszkach,
  i los uśmiechnął się razu pewnego do niego,
  dziewczyna spotkała swojego ukochanego.

  Trzecią pozycją, którą Ola wybrała,
  jest „Czerwony Kapturek” i historia o i nim cała,
  że nie można być aż tak bardzo łatwowiernym,
  bo przez to również można sobie narobić biedy.

  Moja czteroletnia Ola bardzo lubi słuchać czytania,
  będzie dzięki temu przygotowanie do szkoły miała,
  czasem nawet gdy czytam jej opowiadanie,
  weźmie kredki i rysuje mamie,
  to o czym jest czytanka – obrazuje jak czuje,
  a ja dzięki temu wiem, że mam bardzo zdolną córę!

  Wybieram zestaw dla dziewczynki.

 3. avatar BasiaK pisze:

  Ulubione postaci z bajek moich dzieci to zdecydowanie na pierwszym miejscu jest
  1 Kicia kocia ma braciszka Nunusia z serii książeczek Media Rodzina stworzonych z myślą o najmłodszych. Bajka ta niesamowicie wpłynęła na postrzeganie młodszego brata przez najstarszego synka, który miał duży problem z jego akceptacją. Bajeczka poprzez główną bohaterkę małą kotkę w prosty sposób tłumaczy co się zmienia w życiu całej rodziny gdy na świat przychodzi kolejny braciszek czy siostrzyczka. Nam ta książeczka bardzo pomogła z oswojeniem się w nowej sytuacji, a nie było łatwo bo różnica wieku pomiędzy jednym a drugim synkiem to zaledwie rok.
  2 Drugą pozycję zajmuje Strażak Sam, myślę że dla większości małych chłopców jest to niekwestionowany bohater. Mamy kilka pozycji z przygodami tego dzielnego strażaka i myślę że na tym się nie skończy😉
  Na trzecim miejscu choć pewnie rok temu postawiła bym ją na pierwszym jest Koparka Marka z serii Mały chłopiec. Są to książeczki z różnymi pojazdami wplecione w historyjki z bohaterami przedstawiającymi za każdym razem ciekawe i pouczające zdarzenia. Istotne jest również wyszukane słownictwo,które poszerza zasób słów maluszka. Przyznam nawet że mój najstarszy synek gdy zaczął mówić jego pierwsze słowa a wręcz zdania zaskakiwały mnie i do tej pory zaskakują😁 do dziś recytuje mi Koparke Marka z pamięci.
  Proszę o zestaw dla chłopca.

 4. avatar Basia pisze:

  Ulubione postaci z bajek moich dzieci to zdecydowanie na pierwszym miejscu jest
  1 Kicia kocia ma braciszka Nunusia z serii książeczek Media Rodzina stworzonych z myślą o najmłodszych. Bajka ta niesamowicie wpłynęła na postrzeganie młodszego brata przez najstarszego synka, który miał duży problem z jego akceptacją. Bajeczka poprzez główną bohaterkę małą kotkę w prosty sposób tłumaczy co się zmienia w życiu całej rodziny gdy na świat przychodzi kolejny braciszek czy siostrzyczka. Nam ta książeczka bardzo pomogła z oswojeniem się w nowej sytuacji, a nie było łatwo bo różnica wieku pomiędzy jednym a drugim synkiem to zaledwie rok.
  2 Drugą pozycję zajmuje Strażak Sam, myślę że dla większości małych chłopców jest to niekwestionowany bohater. Mamy kilka pozycji z przygodami tego dzielnego strażaka i myślę że na tym się nie skończy😉
  Na trzecim miejscu choć pewnie rok temu postawiła bym ją na pierwszym jest Koparka Marka z serii Mały chłopiec. Są to książeczki z różnymi pojazdami wplecione w historyjki z bohaterami przedstawiającymi za każdym razem ciekawe i pouczające zdarzenia. Istotne jest również wyszukane słownictwo,które poszerza zasób słów maluszka. Przyznam nawet że mój najstarszy synek gdy zaczął mówić jego pierwsze słowa a wręcz zdania zaskakiwały mnie i do tej pory zaskakują😁 do dziś recytuje mi Koparke Marka z pamięci.
  Proszę o zestaw dla chłopca.

 5. avatar Ania K pisze:

  Moja córeczka i ja uwielbiamy czytać i jest to najwspanialszy moment dnia.
  Ulubioną bohaterką jest Arielka. Moja córcia marzy, aby w przyszłości być syrenką. Kolejną postacią jest księżniczka Aurora. Uwielbia również opowieści i Elsie i jej przyjaciołach z Krainy Lodu.
  Gdyby nam szczęście dopisało to prosimy zestaw dla uroczej sześciolatki :)

 6. avatar KasienkaT pisze:

  Moja pociecha ulubionych bohaterów z książek traktuje niczym najlepszych przyjaciół i wspólnie z nimi przeżywa wszystkie przygody. Każdego z nich musi też mieć w wersji realnej.
  Pierwszy bohater to Plastuś. Nie sądziłam, że to najmłodsze pokolenie może jeszcze polubić tak wiekowe Plastusiowe opowieści, a jednak. Moja córa go uwielbia i postanowiła sama ulepić własnego ludzika na kształt właśnie Plastusia.
  Kolejny bohater to Mikołajek. Lubimy wspólnie czytać o jego przygodach i śmiać się do rozpuku. Cieszę się, że książki mogą tak zbliżyć rodzica i dziecko. Mikołajek też gości w naszym domu. Został uszyty przez babcię dla wnuczki, która bardzo chciała mieć Mikołajka w domu.
  Ostatnia bohaterka to Czerwony Kapturek. Jest to książka wyjątkowa i czytana zazwyczaj w jesienny wieczór. Czytane fragmenty zawsze sobie omawiamy i komentujemy leżąc pod kocem. Czerwony Kapturek gości w naszym domu jako ulubione przebranie mojej córki na wszelkie bale karnawałowe.

  (Zestaw dla dziewczynki)

 7. avatar Laura i Julian pisze:

  Cześć tu mali czytelnicy,
  zostaliśmy przez Was wywołani do tablicy.
  Mam na imię Julian i mam 6 lat
  zaczynam sam czytać i poznawać literkowy świat.
  Moja siostra Laurunia,
  uwielbia słuchać jak jej czyta mamunia.
  Pytacie nas o naszych ulubionych książkowych bohaterów,
  ciężko będzie ich wszystkich wymienić, bo jest ich wielu.
  Moja siostra uwielbia przygody Pucia i Królika Binga,
  ale na pierwszym miejscu jest znana różowa świnka.
  Pewnie się już domyślacie, że o Peppę chodzi,
  bo kochają ja i starsi czytelnicy i młodzi.
  Ja bardzo lubię bajki z morałem,
  taka jest Bajarka,którą od babci dostałem.
  Nie zasnę jednak zanim mi mama o Scooby doo nie przeczyta,
  uwielbiam zagadki, a ta książka jest niesamowita.
  Bardzo proszę o zestaw mieszany,
  a będzie przeze mnie i siostrę chętnie czytany.

  Laura i Julian

 8. avatar Kasiaczek 2113 pisze:

  Lubimy Kubusia Puchatka za jego cudny humorek,
  roztargnienie i jego pomarańczowy kolorek.
  Za to, że miodku zawsze szuka-bo z niego taki sodki łakomczucha.
  Cudny czerwony mały kubraczek,
  dodaje mu uroku i taki ma smaczek…
  że kiedy miód noskiem wywąchuje,
  to już ze szczęścia wariuje!
  Przyjaciół ma sporo i wszyscy, go kochają,
  choć czasem traci wiarę,
  oni go na nóżki stawiają.
  Lubi przygody i zawsze je spotyka,
  kocha dzieci, kocha świat bajek i z niego nie znika!
  Ma w sobie dużo empatii i wielkiego serducha…,
  że pomoc dla innych wręcz z niego bucha.
  Wierzy w dobre słowo i chętnie próby podejmuje,
  choć czasem wątpi w siebie, to jednak znów próbuje.
  Uczy dzieci dobrego,
  stawia ich w zachwycie,
  kiedy widzą go na stronie w książce jak kocha życie.

  Kolejna postać,
  która mojego synka zadziwiła…
  to oczywiście MAMA MU – krowa która z wroną się zaprzyjaźniła.
  Dzięki niej synek poznaje życiowe mądrości,
  któe owiane są nie szczyptą,
  ale gromem radości.
  Morałów w tej książce nie brakuje,
  każdy sercem ją całą obejmuje.
  Uśmiech nie znika podczas czytania
  i jest frajda ze świata poznawania.
  Polecamy mamę krowę Mu oczywiście,
  ogłaszamy wszystkim to uroczyście.
  Aktywność u niej jest w każdej przygodzie,
  a to służy urodzie.
  Uczy pozytywnego brykania i świata poza domem poznawania.

  Clifford wielki pies czerwony,
  to dla mojego synka kolejny bohater wymarzony.
  Imponuje mu swoją posturą,
  i oczywiście pomocą,
  a dzieci oczywiście dobro czują.
  Z nim mógłby jak twierdzi zdobywać świat,
  i to zacząłby jakby mógł od dziś – od tak!
  Uwielbia go za cudowny humorek,
  kocha za siłę i czerwony kolorek
  oraz za to,
  że przygód tyle przeżywa,
  a każda z nich bardzo zadziwia.

  Bardzo prosimy o zestaw dla chłopca.

 9. avatar BasiaSz pisze:

  W przypadku wygranej (szczęście przybywaj) proszę o zestaw mieszany.

 10. avatar BasiaSz pisze:

  Ulubione postaci z bajek ot z całą pewnością:
  1. Próbowałam zaszczepić w dziecku sympatię do Kubusia Puchatka, którego sama w dzieciństwie kochałam szczerze – i udało się – dziecko obdarzyło sympatią…. co prawda nie Kubusia tylko Prosiaczka, ale i tak byłam szczęśliwa.
  2. Kolejny na liście to Koziołek Matołek – mam w domu komiksy z przygodami Koziołka Matołka i one się dziecku nigdy nie nudzą – czytać można kilka razy na dzień mimo ze dziecko zna już je na pamięć…
  3. Trzecie zaszczytne miejsce zajmuje osiłek ze Shreka – przyznam się, że ja też go kocham :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

garnier color naturals 102
Fajny kolorek na lato, ja bym się tak przefarbowała:)
Peeling
Ja robię domowy peeling z cukru trzcinowego, olejku migdałowego i fusów kawy:)
Gdzie szukać oprogramowania dla fir…
Są też darmowe programy, np. do faktur, które wystarczają w przypadku mniejszych firm.
Piersi
Oczywiście że efekt będzie nietrwały, czyli po odstawieniu kremu czy tabletek spada poziom substancji...