URODA I ZDROWIE

Kobiecy kalendarz na 2019 rok – zechcesz go mieć!

27 listopada 2018, dodał: pinkmause

Na rynku wydawniczym nakładem Wydawnictwa Septem pojawił się fantastyczny kalendarz na nadchodzący rok. Tak wyjątkowy, że nie sposób przejść obok niego obojętnie, tak cudowny, że wzbudza pożądanie. Niezwykle kobiecy i kobieco oryginalny…

 

Kalendarz 2019 Magdaleny Kanoniak „Radzkiej” to idealna mozaika łącząca w sobie prozę życia i optymistyczną naturę kobiety modnej, zawsze dobrze ubranej i dumnej ze swoich codziennych stylizacji. Wydawnictwo Septem proponuje unikatowy planer, który nie tylko pomoże zorganizować czas i życie zawodowe (oraz prywatne), ale także dostarczy wiedzy z zakresu mody i urody oraz dobrych myśli na każdy dzień roku. Każda z rad, sentencji i propozycji umieszczona w tym niezwykłym kalendarzu ma za zadanie nie tylko wzbogacić naszą wiedzę, ale również nastrajać pozytywnie do siebie, życia i otaczającego świata. Kalendarz pozwala założyć kolorowe okulary, podpowiadając jaka barwa najbardziej do nas pasuje i w ten sposób motywować do działania.

Publikacja, oprócz szczegółowego kalendarium na 2019 rok (i grudzień 2018 roku) i wspomnianych ciekawych cytatów projektantów i osobistości z branży fashion zawiera także ciekawostki dotyczące świata mody, modowe i kosmetyczne porady na każdą porę roku, informacje o kolorach i ich wpływie na nasze emocje i wygląd, encyklopedię uroczystości ze wskazaniem stosownego stroju, zestawienia, podsumowania i miejsce na notatki. Kalendarz wyróżniają także przepiękne grafiki, które można podziwiać osobno lub razem dla każdego miesiąca. Niewątpliwą zaletą tego właśnie terminarza jest również duża ilość miejsca na notatki oraz solidne wydanie w twardej oprawie. Całość jest piękna, można śmiało powiedzieć, że jest to połączenie elegancji z elementami artystycznymi.

Dla mnie ten kalendarz to coś nowego, odkrywczego i zarazem fenomenalnego. Już zaczęłam odkrywać kolejne strony i z każdym nowym dniem zachwycam się nowym doznaniem. Myślę, że każda kobieta niezależnie od wieku, gustu czy preferencji modowych znajdzie w nim, coś interesującego i inspirującego. I szczerze, to z niecierpliwością czekam, aż poznam wszystkie jego tajemnice, dzień po dniu nowego roku.

Moim skromnym zdaniem kalendarz 2019 to najmodniejszy dodatek na nowy rok, idealny do każdej stylizacji i odpowiedni na każdy nowy dzień. Łudzę się także, że ten kalendarz pomoże mi w zaplanowaniu siebie – niereformowalnej marzycielki i estetki, w połączeniu z charakterem choleryczki i porankami rozpoczynającymi się od słów: „Jak mi się strasznie nie chce…”. Uważam, że jest to praktycznie cudowny i modny gadżet dla fashionistki i zakupoholiczki, kobiety sukcesu i kobiety ekscentrycznej, który równocześnie zadowoli kobietę nowoczesną, jak też wybredną entuzjastkę postrzegania mody w różnych kontekstach – psychologicznym, społecznym, historycznym i anegdotycznym. Zadowoli również każdą z Pań, która zawsze lubi być dobrze zorganizowana.

Autorką kalendarza jest vlogerka, stylistka, entuzjastka historii mody i sztuki – Magdalena Kanoniak, która prowadzi swój kanał o modzie na YouTube, natomiast autorką ilustracji, które stanowią małe dzieła sztuki, jest Elena Ciuprina. Do współpracy została także zaproszona ekspertka współczesnej analizy kolorystycznej – Agnieszka Grzeszczak.

Jeśli nie macie jeszcze kalendarza to idealna okazja, żeby go nabyć… (zawsze można też napisać list do Mikołaja)…

Więcej informacji znajdziecie na stronie: septem.pl

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

zmarszczki...
Warto pomyśleć o domowej pielęgnacji skóry. Ja mogę polecić urządzenie https://www.permanent24.pl/pl/c/Dr-Pen/58, z którego sama...
Sprzedaż samochodu?
Znajomy wyjechał na parę lat do Holandii, to sprzedał swojego staruszka. Panowie przyjechali,...
Oczyszczanie twarzy
Niezwykle ważna jest właściwa tonizacja, demakijaż, peeling i nawilżenie. Mimo tych działań miałam strasznie...
Koronawirus - Wasze historie, ostrz…
Ciekawe , dlaczego też umierają ludzie o silnym organizmie, ktorzy dotąd nie chorowali......