URODA I ZDROWIE

Ketchup anielski i diabelski – ogień do grilla i łagodność kanapki

22 lipca 2020, dodał: Redakcja

Marka ROLNIK jest producentem ketchupu w dwóch niezwykłych odsłonach. Piekielnie ostry ketchup diabelski oraz niebiańsko łagodny ketchup anielski. Obydwa produkty sprawdzą się idealnie jako dodatek do pizzy, kanapek, wędlin, serów oraz mięs z grilla.

Ketchupy można też wykorzystać jako bazę do sosów i dipów. Ketchupy ROLNIK to produkty o najwyższych walorach smakowych, przygotowane z dorodnych pomidorów. Sekret ich doskonałego smaku tkwi w aromatycznej kompozycji ziół oraz unikalnej recepturze, według której zostały przyrządzone. Oba produkty dostępne w praktycznych tubach z których możesz wycisnąć tyle pomidorowego smaku ile zechcesz.

Ogień do grilla i łagodność kanapki

Pikantny Ketchup diabelski marki Rolnik rozpali wszystkich wielbicieli mocnych smakowych doznań. Ognisty temperament tego produktu nada każdej potrawie niepowtarzalnych walorów smakowych. Świetnie komponuje się z dziczyzną i ciemnym pieczonym mięsem. Łagodny Ketchup anielski to propozycja dla wszystkich, którzy w kuchni cenią sobie delikatne, subtelne rozkosze. W połączeniu z pieczonym białym mięsem, wędliną lub serem dostarczy prawdziwie niebiańskich przyjemności.

Produkty marki Rolnik zamknięte zostały w plastikowych, estetycznych opakowaniach. Na etykiecie widnieje logo producenta oraz dorodny pomidor, nawiązujący do smaku tradycyjnego sosu. Na odwrocie poręcznej butelki, producent umieścił tabelę z wartościami odżywczymi produktu.

Cena:

Rolnik” Ketchup diabelski pikantny (500g) – 3,20 zł

Rolnik” Ketchup anielski łagodny (500g) – 3,20 zł

Zapraszamy na stronę internetową: www.rolnik.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wydarzenia kulturalne
jak się ktoś interesuje koncertami jest fajna apka going i można bilety na niej...
Żywienie psa
ja daję mojemu yorkowi suchą royal canin coś tam mini adult, na wagę...
róże miniaturki w domu ??
niestety ale róże nigdy w domu doniczkowe się nie trzyamją choćbym nie wiem...
Czyraki
laser na czyraki? maść ichtiolowa i tyle, posmarować na cały dzień zakleić jakimś gazikiem...