URODA I ZDROWIE

Justyna Chrobak: Zapach miłości – recenzja

29 lipca 2019, dodał: pinkmause

Justyna Chrobak:

Zapach miłości – recenzja

 

 

Opowieść o życiu obfitującym w radość i smutki…

I o miłości…

 

Romantyczna, współczesna historia miłosna. Magda marzy o szczęściu w miłości i byciu kochaną z wzajemnością. Nie boi się ryzyka i wie, że warto próbować być szczęśliwą. A prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszystko, nawet ludzkie dramaty.

Bardzo kobieco, delikatnie, humorystycznie. Zmysłowo, empatycznie, prawdziwie. Współczesna powieść z elementami erotyki i romantyzmu, ale także realnych problemów, niepokojów i wewnętrznych potrzeb ludzi zniewolonych przez codzienność. Prosto, sensownie, z dobrym zakończeniem.

Książka napisana przez życie i o życiu. Bez lukru. Opowieść bardzo lekka w odbiorze, idealna na poprawę humoru i letni relaks. I chociaż jest to książka z gatunku łatwych i przyjemnych, naprawdę warto po nią sięgnąć. Działa jak lekarstwo na stres i wszelkie kłopoty.

Polecam z uśmiechem.

Wydawnictwo Replika

Od Wydawcy:

Magda czasem ma ochotę rzucić wszystko w diabły. Niby nie powinna narzekać – pracuje na kierowniczym stanowisku, jest niezależna… ale w jej życiu czegoś brakuje. Czegoś czy raczej kogoś – Tego Jedynego, do którego mogłaby się przytulić po powrocie do domu, z kim mogłaby zjeść kolację i przy kim mogłaby budzić się i zasypiać. Niespodziewanie życie Magdy przewraca się do góry nogami. W drodze do pracy wpada na Roberta – mężczyznę z marzeń. I wszystko byłoby cudownie, gdyby ten po jakimś czasie nie stwierdził, że cudowny romans to błąd.
Czy Magda pokona przeciwności losu, odnajdzie sens życia i zdobędzie prawdziwą miłość, której zapach już unosi się w powietrzu?
Data premiery: 16 lipca 2019

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Black Friday
Black Friday to bujda na resorach. Jest to okres czasu kiedy sklepy sprzedają...
Jak odchudzac się rozsądnie ?
A znacie zestawy na proste odchudzanie. żeby oprócz aktywności fizycznej po prostu zamienić...
Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?…
Oferta jeśli chodzi o serwis masblok jest super. Można spokojnie coś sprzedać, ogłoszenia...
Gdy dziąsła krwawią...
> Hello.Kitty napisał/a:> Dawaj namiar na tego dentystę, też chętnie kupię od niego...