Jedwabiście gładka skóra z marką Gillette Venus | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Jedwabiście gładka skóra z marką Gillette Venus

23 maja 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Nadchodzący Dzień Matki to idealna okazja, by podarować odrobinę komfortu i przyjemności każdej mamie – marka Gillette Venus przygotowała z tej okazji 2 propozycje, dzięki którym nawet najbardziej wymagająca mama będzie mogła cieszyć się jedwabiście gładką skórą na co dzień.

Pierwszą propozycją jest maszynka Venus Comfortglide Breeze, która nie tylko gwarantuje idealną gładkość skóry, ale także niespotykany wcześniej komfort. Zaprojektowana z myślą o kobiecym ciele, maszynka Venus Comfortglide Breeze wyposażona jest w 3 ostrza oraz paski nawilżające aktywujące się pod wpływem wody. Zapewniają one łatwość pociągnięć jednocześnie pokrywając skórę odżywczym masłem do ciała z ekstraktem z białej herbaty – użycie żelu lub pianki nie jest konieczne. Ergonomiczna rączka została zaprojektowana tak, aby dopasować się do dłoni. Co ważne, każda wymienna głowica Venus pasuje do każdej rączki. Z Gillette Venus Comfortglide Breeze golenie stanie się przyjemnością, bez obaw o zacięcia czy efekt truskawkowej skóry.

Rekomendowana cena: 64,99 zł

Druga propozycja od marki to maszynka Deluxe Smooth Sensitive Rosegold. Przetestowana dermatologicznie pod kątem skóry wrażliwej, maszynka jest wyposażona w pasek nawilżający SkinElixir oraz nawilżające poduszeczki LubraStrip dla dodatkowej ochrony i łatwiejszego poślizgu, dzięki którym zacięcia czy podrażnienia już nigdy nie będą problemem. Pięć twardych jak diament ostrzy zapewnia dokładne i efektywne golenie nawet w trudno dostępnych miejscach, a ergonomiczna rączka wygodnie leży w dłoni, gwarantując pełną kontrolę nad każdym pociągnięciem. Ważne jest też to, że każda rączka Gillette Venus pasuje do każdego rodzaju wymiennego ostrza, co pozwala na wybór wariantu idealnego dla skóry i dopasowanie go do ulubionej rączki.

 

Rekomendowana cena: 88,99 zł

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz