URODA I ZDROWIE

Jak zrobić jej idealny prezent?

7 kwietnia 2016, dodał: Redakcja

Kobiety są naprawdę wybredne. Kupienie naszej ukochanej prezentu, który wprawi w ją osłupienie i wzruszenie, nie jest tak łatwe, jakby mogło się nam wydawać. Wprost przeciwnie. Gdy kupujemy kobiecie prezent, tak naprawdę wystawiamy sobie świadectwo, tego, czy dobrze ją słuchaliśmy i czy odpowiednio zapamiętaliśmy wszystko, co do tej pory mówiła. Jeśli nie, to nasz prezent to potwierdzi, a tego nie chcemy, prawda? Przedstawiamy zatem propozycję niezawodnych prezentów. Od dziś prezenty dla niej nie będą miały dla ciebie żadnych tajemnic.

prezenty-dla-niej

Czas tylko dla niej

To coś, o czym marzy większość pań. Czas tylko dla siebie, który można spożytkować, jak tylko nam się marzy. Jak zorganizować taki prezent? Wykupić voucher na wizytę u kosmetyczki albo zaszaleć i wykupić naszej ukochanej weekend w spa. Samotny, albo z nami- w zależności od tego jaka wersja sprawi jej większą radość. Spa to miejsce, w którym możemy odpoczywać, nadrobić zaległości książkowe, a przy tym wyjść wyglądając jeszcze piękniej.

Coś, czego pragnie i o czym wspominała

Tak, tutaj pojawia się test na dobre słuchanie. Prawie pewne, że wiele razy mówiła o rzeczy, która by jej się przydała, ale z różnych powodów jeszcze jej nie kupiła- bo za droga, albo zawsze były inne priorytetowe wydatki. Czas kupowania prezentu to idealny moment, by to zmienić. Kupmy to, o czym mówiła niezależnie od tego, czy to była podróżna walizka, drogi krem pod oczy, czy paleta do makijażu luksusowej marki. Z pewnością taki prezent sprawi jej ogromną radość.

Coś, co kupi sobie sama

Gdy nie wiemy dokładnie, co będzie idealnie w jej guście, kupmy jej bon do ulubionego sklepu To dobre wyjście- kupimy sobie prezent sama, ale będzie on jednocześnie od siebie. Kupowanie ubrań to kwestia bardzo trudna, a kupienie prezentu nietrafionego rozmiarem to koszmar większości mężczyzn- niestety może skończyć się awanturą.

Coś romantycznego

Nie każda kobieta jest romantyczna, ale jeśli akurat ta, dla której jest prezent taka jest, to zadanie, które staje się odrobinę łatwiejsze. Pokażmy, że mamy gest i fantazję. Zaprośmy ją na wycieczkę, romantyczną kolację i wszystko to, co widzieliśmy na jej ulubionych chwilach. Nie mówmy, że to głupie i bezsensu, tylko wczujmy się w klimat. Kto wie, może i nam się spodoba?

Kupowanie prezentów to test, tego, jak słuchamy i co wiemy o naszej kobiecie. Nietrafiony z pewnością będzie wypomniany nie raz. Do tego- kupowanie na prezent akcesoriów domowych to najgorsze co możemy zrobić. To mniej więcej tak, jakbyśmy na urodziny dostali komplet wycieraczek do samochodu. Zawsze kupujmy to, co może naprawdę ucieszyć bliskie nam osoby. Książki, kursy, bony, vouchery, usługi- te prezenty nie tylko będą wywoływały uśmiech na twarzy, ale i będą w ciągłym użyciu, albo zaprocentują czymś w przyszłości. Dawanie uniwersalnych drobiazgów nie sprawdzi się w żadnej bliskiej relacji- prędzej stanie się ością niezgody i źródłem konfliktów. A czy my tego chcemy? Sądzimy, że nie- dlatego jak prezent to tylko przemyślany. Musimy zdać ten test!

LOGO

Artykuł został przygotowany przez sklep internetowy Goodies.pl. Na stronie www.goodies.pl znajdą Państwo idealne prezenty dla niej i inne okazje.

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zakupy przez internet
Oczywiście, ze robię zakupy przez internet, a to wszystko dlatego że niejednokrotnie w sieci...
komputer do grania
A ja uważam, że komputer jest lepszy do gry. Na PC jest...
drukarka z tanimi zamiennikami
Ja zawsze kupuję zamienniki do drukarki.
kawiarka
Moim zdaniem nie ma lepszej kawy niż z kawiarki :)