Jak znaleźć dobre studio tatuażu? Wszystko, co musicie wiedzieć na ten temat, by nie popełnić błędu

31 sierpnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Tatuaże są modne i to fakt niezaprzeczalny. Jednak, jak to zwykle bywa, tatuaż tatuażowi nierówny i niestety wystarczy spojrzeć, by poznać kto na tatuażach nie oszczędzał, a kto postanowił iść po linii dużej oszczędności. Nie od dziś wiadomo, że jakość nie idzie w parze z niską ceną – a jednak nadal wiele osób popełnia ten błąd, choć czasem nieświadomie. Tutaj pojawia się jakże uzasadnione pytanie: Jak znaleźć dobre studio tatuażu? Wszystko co musicie wiedzieć na ten temat by nie popełnić błędu.

studio tatuażu

Cena ma znaczenie

Mówi się, że podejmowanie decyzji zawsze jest obarczone błędem i niewątpliwie tak jest. Błąd jest popełnić łatwo, natomiast naprawić go jest zdecydowanie trudniej. I w przypadku tatuaży niewątpliwie to się sprawdza. Jeżeli wybierzcie złe studio tatuażu, to wasza dziara nie będzie powodem do dumy, lecz zdecydowanie powodem do wstydu i zapewne cześć z Was będzie ją zasłaniać. Oczywiście zawsze można pójść na laserowe usunięcie tatuażu, ale bądźmy szczerzy, jeżeli oszczędzaliście na tatuażu to czy, aby na pewno zapłacicie niemałe pieniądze, by tatuaż usunąć. Pewnie nie. A w myśl zasady, że „chytry dwa razy traci” sądzimy, że lepiej zapłacić więcej, bo przecież za jakość trzeba płacić. Dobre studio tatuażu poznacie na pewno po cenach. W końcu na finalny efekt ma wpływ wiele czynników i jednym z nich są umiejętności tatuatora. Jeżeli ma on talent i jest specjalistą i artystą w swoim fachu jest to zrozumiałe, że za swoją pracę będzie oczekiwał odpowiednich zarobków. Co jednak nie oznacza, że cena ma być wywindowana. Zwróćcie też uwagę, że dobre studio ma dobry sprzęt i dobre wyposażenie, a przecież to wszystko kosztuje, podobnie jak to, że tatuatorzy artyści ciągle się dokształcają, poznając nowinki i nowe style, ale też modne wzory.

Dobre opinie kreują wizerunek

Czy zdarzyła się Wam sytuacja, że skorzystaliście z usług jakieś firmy bądź poszliście do danego salonu fryzjerskiego tylko dlatego, że miały one dobre opinie. Jeżeli tak, to postąpiliście całkiem dobrze, bo opinie klientów mają też duże znaczenie. Jednak trochę problematyczne jest oddzielenie opinii klientów od opinii, które piszą sami właściciele biznesu czy ich znajomi. Jednak w przypadku, gdy opinii jest bardzo dużo i do tego są merytoryczne, warto zastanowić się nad wyborem takiej firmy. Nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku studia tatuażu i w tym przypadku koniecznie powinniście sprawdzać opinie. Dodatkowo warto zamieścić wpis na jakimś forum z Waszego miasta i zapytać kogo Internauci polecają i gdzie warto wykonać tatuaże. Bydgoszcz jest miastem, gdzie swoją siedzibę ma studioa SKY Tattoo, które Wam możemy polecić. Jeżeli szukacie tatuatorów artystów, którzy dysponują dużymi umiejętnościami, to będziecie zachwyceni. Efekt przerośnie Wasze oczekiwania.

Strona internetowe i portfolio

Na rynku tatuatorów jest duża konkurencja, ale jak wiadomo jakość obroni się sama. Przy czym najpierw w natłoku tych wszystkich ogłoszeń, dobre studio może nie być tak widoczne. Na pewno jednak warto przed zapisaniem się na dziarę przejrzeć ogłoszenia, ale i sprawdzić czy dane studio ma stronę. I otóż strona może nam też sporo powiedzieć o danym studiu. Jeżeli jest dobrze wykonana to już wiecie, że firma stawia na jakość i nie oszczędza. Do tego na stronie powinno znajdować się portfolio, dzięki temu będziecie mogli sprawdzić, jakie prace dany tatuażysta-artysta już wykonał. Portfolio wiele Wam powie.

Czas na kontakt

Dobre studio tatuażu zatrudnia tylko dobrych pracowników, którzy chętnie doradzą, ale i wykażą się kreatywnością. Dzięki temu, że dysponują wiedzą, chętnie powinni też odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości. A jeżeli tak się nie dzieje to oznacza, że coś jest nie tak. Pamiętajcie, że kultura osobista, dobre podejście do klienta także się liczą, podobnie zresztą jak fakt, że terminy w dobrym studiu nie powinny być dostępne z dnia na dzień, chyba, że nagle zwolni się miejsce.

A na samym końcu przypominamy jeszcze, że warto wcześniej odwiedzić salon tatuażu i porozmawiać z pracownikiem, a także ocenić jego wyposażenia. Niby są to bardzo drobne rzeczy, ale jednak mają duże znaczenie. Przecież tatuaż jest ozdobą na całe życie i nie chcemy, aby był powodem do wstydu.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Starzejący się pies
Starsze psy często mają problemy ze wzrokiem, warto dbać o ich dietę żeby dłużej...
Do czego pasują zielone buty?
Do brązów i czerni zdecydowanie!
Dania z pestkami
Ja mielę pestki i dodaję do panierki np. smażąc ryby...
Nietypowe dania na święta
U mnie zawsze się piecze mazurki, bo je bardzo lubimy i nie ograniczamy...