Jak zachować ślubne wspomnienia?

20 sierpnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Ślub dla pary młodej to piękny moment, ale i jednocześnie przeżycie wielkiej wagi. Ogrom emocji i oszołomienie rangą uroczystości może sprawić, że nie wszystko zostanie zapamiętane, dlatego trzeba zadbać o odpowiednie zaplecze, aby zarejestrować najdrobniejsze detale dnia ślubu. Poznaj najważniejsze i najskuteczniejsze sposoby na zachowanie ślubnych wspomnień, nad którymi będzie czuwać profesjonalny fotograf oraz sami goście.

ślub 2021

Zachowanie wspomnień za pomocą zdjęć z fotobudki

Kiedy fotobudka pojawi się na weselnej sali w zasięgu wzroku gości, nie będą mogli się oprzeć, żeby z niej nie skorzystać. Mając do dyspozycji fantazyjne gadżety, goście zaczną spontanicznie pozować przed obiektywem, dzięki czemu stworzą niepowtarzalną pamiątkę dla pary młodej. Fotobudka łączy w sobie kilka zalet, nie zajmuje dużo miejsca, stanowi idealną dodatkową atrakcję dla gości, którzy samodzielnie zrobią zdjęcia, a nowożeńcy zyskują unikatową kolekcję weselnych ujęć.

Film/teledysk

Kolejną skuteczną metodą zachowania ślubnych wspomnień jest uwiecznienie ślubu i wesela na nagraniu. Dynamiczny obraz pozwala uchwycić i trwale zapisać najdrobniejsze szczegóły z momentu składania przysięgi małżeńskiej oraz późniejszej zabawy. Dobrej jakości film daje możliwość odtworzenia wspomnień oraz obejrzenia całego wydarzenia w pełnej krasie.

Najlepszym wyjściem jest przygotowanie kompletu złożonego z filmu dokumentującego znaczną część uroczystości oraz teledysku będącego artystyczną kompozycją złożoną z najciekawszych ujęć. Film i teledysk warto zapisać na pendrivie, który zostanie umieszczony w ozdobnej drewnianej szkatułce z innymi drobnymi pamiątkami.

Fotograf

Oglądanie zdjęć zawsze jest ogromną przyjemnością, szczególnie jeśli dotyczą najważniejszych momentów życia. Obecność fotografa na ślubie i weselu bardzo ułatwi stworzenie miłej pamiątki, a jako profesjonalista zatroszczy się o to, żeby zdjęcia były najwyższej jakości. Ślubne zdjęcia są wyjątkowe, dlatego trzeba znaleźć dla nich odpowiedni album np. z czarnymi kartami ze spersonalizowaną drewnianą okładką.

Księga gości z ankietami

Każdej młodej parze zależy na tym, aby goście bawili się jak najlepiej na ich weselu. Zapewnienie odpowiedniej ilości atrakcji daje gwarancję, że żaden uczestnik wesela nie będzie się nudził i zbierze cały komplet niezapomnianych wspomnień. Ciekawym dodatkiem, który urozmaici wesele, jest drewniana księga gości z ankietami do wypełnienia przez uczestników wesela.

Jeśli zadajesz sobie pytanie, co wyróżnia księgę gości i dlaczego warto ją mieć na weselu, odpowiedź znajdziesz poniżej:

  • wszyscy goście mają szansę przekazać nowożeńcom kilka miłych słów od siebie, wypełniając ankietę,
  • spersonalizowana księga ze ślubną grafiką i z wygrawerowanymi imionami nowożeńców jest unikatowa i elegancka,
  • oryginalna okładka z drewna wygląda stylowo i chroni znajdujące się wewnątrz ankiety.

Księga gości z ankietami oprawiona w drewno będzie towarzyszyć młodej parze przez całe życie, stanowiąc źródło wielu radosnych i wzruszających wspomnień.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zapach faceta
> FIGA.A napisał/a: > Mi sie bardzo podoba dior sauvage :) Dior sauvage jest super...
Korzystacie z masaży?
Korzystam jak najbardziej. Polecam zwłaszcza masaż tajski, chodzę często - to uczucie rozluźnienia, totalnego...
Co byś teraz wypiła?
Zimny sok pomarańczowy :(
Gdzie kupujecie karpia na wigilię?
Nie kupujemy w ogóle, nikt u nas nie lubi karpia.