Jak w praktyce wygląda zabieg mikropigmentacji skóry głowy?

28 czerwca 2021, dodał: Redakcja
Artykuł sponsorowany

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

 

SMP to zabieg przeznaczony dla mężczyzn, niezależnie od tego, czy jest używany do zwiększenia gęstości przerzedzających się włosów, czy też do całkowitego przywrócenia linii włosów, mikropigmentacja skóry głowy zapewnia doskonałe, niewykrywalne rezultaty niemal natychmiast i przy minimalnej niedogodności i pielęgnacji. Efekty widoczne są już po pierwszej sesji, co chyba jest najbardziej istotne dla osób, które pożądają wspaniałego wyglądu tu i teraz!

zabieg mikropigmentacji skóry głowy

W porównaniu z innymi opcjami, takimi jak wysoce inwazyjne i drogie procedury przeszczepu włosów oraz leki, które mogą mieć wiele skutków ubocznych, SMP oferuje pożądaną alternatywę. Klient może całkowicie odzyskać zaufanie po kilku krótkich wizytach bez ryzyka i kosztów innych opcji. Za pomocą tatuażu kosmetycznego można osadzić niewielkie ilości pigmentu w skórze głowy w celu replikacji mieszków włosowych. Jest to całkowicie naturalny, nieinwazyjny zabieg, który daje wygląd drobnych włosków wyrastających ze skóry głowy, które mogą całkowicie przywrócić linię włosów i dodać gęstości przerzedzonym włosom.

Czym jest zabieg SMP?

Mikropigmentacja skóry głowy oferowana w specjalistycznych gabinetach takich jak https://klinikasmp.pl jest świetnym zabiegiem, który można przeprowadzić bardzo szybko i sprawnie, a co najważniejsze niemal bezboleśnie. Jak długo trwa procedura zabiegu mikropigmentacji? Mikropigmentacja skóry głowy jest stosunkowo nowa, jeśli chodzi o sposoby na wypadanie włosów. Istnieje wiele czynników, które sprawiają, że udzielenie dokładnej odpowiedzi jest prawie niemożliwe. Zgodnie z ogólną zasadą klienci nie powinni potrzebować żadnych poprawek ani odświeżeń przez co najmniej 3-5 lat.

Wykonując SMP zwykle specjaliści zajmują się znacznie większym obszarem niż jest to obecnie potrzebne. Trzeba wziąć pod uwagę wiek klienta, wzór wypadania włosów i przyczynę wypadania włosów, aby określić obszar, który pozwala na ewentualne wypadanie włosów w przyszłości.

Zabieg SMP dla mężczyzn

Dla Panów z krótkimi włosami ogólnie mówiąc zabieg sprawdza się najlepiej. Jeśli klient chce wyglądać świetnie z efektem krótko przystrzyżonej głowy, to czas zastanowić się nad SMP. Mężczyźni, którzy mają przerzedzone włosy na wierzchu i chcą tylko dodać trochę gęstości również mają możliwość czerpać z zalet SMP.

Specjalistyczne gabinety zajmujące się mikropigmentacją skóry głowy używają wyłącznie specjalistycznego, najwyższej jakości pigmentu. Wszystkie są w skali szarości, aby naśladować kolor podstawy mieszka włosowego. Stosowane pigmenty nie zmieniają koloru z upływem czasu. Mogą trochę się rozjaśniać, ale w takiej sytuacji wystarczy przyjść na sesję odświeżającą!

Pielęgnacja po zabiegu SMP jest prosta. Najważniejsza jest dbałość o czystość i suchość skóry głowy. Warto myć głowę raz dziennie ciepłą lub chłodną wodą i osuszyć. Przez pierwsze kilka dni po zabiegu należy także unikać szamponów i zanurzania głowy pod wodą, nadmiernego pocenia się. Wszystko po to, aby zapewnić jak najlepsze efekty zabiegu.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak szybko w relacjach przechodzici…
Zależy też od tego, jak bardzo mnie ktoś kręci.. Bo jeśli bardziej mnie kręci...
Sposoby na jesienną chandrę:)
Słodkości:) Jesienią najwięcej piekę ciast, zauważyłam...
yerba mate
Był czas, że tylko ją piłam, ale nie widziałam specjalnego wpływu na samopoczucie...
Przyjęcie do przedszkola a szczepie…
Dziecko niezaszczepione może roznosić choroby, więc lepiej pilnować tych podstawowych szczepień, chyba że...