Jak to się stało, że w Polsce tak popularny jest Black Friday? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Jak to się stało, że w Polsce tak popularny jest Black Friday?

11 października 2022, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Dopiero od kilku lat w Polsce tak bardzo popularny na świecie Black Friday gości u nas na stałe. Z roku na rok coraz więcej sklepów przygotowuje na ten okres promocje. Wtedy też można kupić rzeczy w naprawdę bardzo korzystnych cenach, które nie są spotykane w innych okresach. Wiadomo, że chcąc skorzystać z jakichś bonusów w danych sklepach, warto zobaczyć, jakie dokładnie promocje mają firmy uczestniczące w tym wydarzeniu. Z czego jednak wynika tak wielka popularność Black Friday w naszym kraju?

Black Friday

Dlaczego tak ważny jest dla nas Black Friday?

Black Friday odbywa się w ostatni piątek listopada. Wiele osób długo przygotowuje się na ten dzień, aby kupić sobie wszystkie potrzebne rzeczy. Ten okres to też dobry moment dla sprzedawców, aby zwiększyła im się sprzedaż, ponieważ wtedy duża grupa ludzi kupuje mnóstwo wcześniej upatrzonych gadżetów. Takie zainteresowanie kupnem różnych przedmiotów wynika z tego, że za kilka tygodni odbędą się święta Bożego Narodzenia, a w Stanach Zjednoczonych ma miejsce Dzień Dziękczynienia, który jest bardzo ważnym świętem dla tego państwa i ludzie tłumnie ruszają do sklepów po prezenty.

W Stanach Zjednoczonych dzień ten jest idealną okazją dla sprzedawców, aby wyczyścić stany magazynowe, a jednocześnie móc zapewnić sobie większy utarg. Szał zakupowy w Ameryce jest wtedy tak widoczny, że z powodu rosnącej liczby przestępstw policjanci ułożyli nazwę Black Friday. Od lat koncepcja czarnego piątku polegającego na wyprzedażach przejmowana jest przez coraz to nowsze kraje. W Polsce istnieje od kilkunastu lat, jednak dopiero od niedawna widoczne jest skupienie oczekiwania na ten dzień zarówno ze strony biznesu, jak i konsumentów. Popularność Black Friday w naszym kraju wiąże się również z tym, że w najbliższej przyszłości pojawiają się mikołajki, Boże Narodzenie oraz sylwester, na które to okazje zazwyczaj prezentujemy najbliższym podarki. Część z osób oczekuje również na ten dzień, kumulując zamówienia przez cały rok, aby móc zakupić coś w o wiele niższej cenie.

Jakie rzeczy można kupić w cenie promocyjnej w czasie Black Friday?

Przed tym czarnym piątkiem należy sprawdzić, które firmy przygotują jakieś promocje na ten dzień. Warto także kupować rzeczy, które nam się przydadzą, a nie kierować się głównie tym, że jest na jakiś produkt spora przecena. Jednym ze sposobów na znalezienie takiej interesującej nas promocji jest skorzystanie z różnych stron, na których znajdują rzeczy upatrzone przez nas. Można na przykład wpisać w wyszukiwarkę adres witryny: https://www.housebrand.com/pl/pl/black-friday, gdzie można znaleźć różne ubrania i akcesoria, które uzupełnią outfit.

Black Friday House to okres, w której ta firma daje przeceny na praktycznie wszystkie swoje ubrania, buty i biżuterię. Można u nich wybrać bardziej sportowe buty, ale także nie brakuje też takich, które sprawdzą się przy chodzeniu na co dzień na przykład do pracy. W tym okresie da się również kupić jeansy, kurtki czy koszule, w których będziemy mogli chodzić przez cały rok. Podczas tego święta można zaopatrzyć się w naprawdę wiele artykułów tekstylnych. Sprawdź, które trafią w twój gust.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Białe meble - polecacie czy nie?
Niezaprzeczalnym atutem białych mebli kuchennych jest fakt, że doskonale sprawdzają się w małych przestrzeniach, rozjaśniając...
Co myślicie o kobiecym stylu zarząd…
Kobiety w roli menedżerek zarządzają podmiotami w inny sposób niż płeć przeciwna, gdyż częściej...
Nadpotliwość
Podstawowym sposobem na nadpotliwość jest odpowiednia higiena ciała. Częstotliwość kąpieli należy dostosować do swojej...
Bielizna
Bielizna jest potrzebna każdej kobiecie by dać jej uczucie komfortu w każdej sytuacji, podkreślić...