Jak sprawić, by mężczyzna się w tobie zakochał

6 stycznia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Wszyscy pragniemy miłości, ale coraz ciężej jest znaleźć faceta, który jest gotów otworzyć swoje serce. W tych czasach, związki są jak fast-food, zwłaszcza dla młodych. Te wskazówki mogą ci pomóc rozkochać w sobie faceta i uzyskać połączenie na głębszym poziomie. To ty znasz siebie samą najlepiej, więc stosuj wskazówki, które mają dla ciebie sens.

ZAKOCHANA PARA

Wybierz Odpowiednie Miejsce

Po pierwsze: Pierwsze spotkanie z „tym jedynym”. Miejsce spotkania może zrobić wielką różnicę. Oczywiście, każda historia jest wyjątkowa, ale raczej nie znajdziesz poważnego związku w klubie nocnym. Powinnaś wybrać odpowiednie miejsce, w którym znajdziesz osoby o podobnym podejściu co ty, poszukujące tego samego.

Jak wiesz, niektóre ze znanych aplikacji randkowych mają reputację na bycie po prostu aplikacjami do przygody na jedną noc. Jeżeli chcesz znaleźć prawdziwą miłość i poważny związek, możesz kliknąć tutaj aby rozpocząć podróż, która ma szanse doprowadzić cię do twojej drugiej połówki.

Niech Za Tobą Tęskni

Każda zakochana dziewczyna chciałaby spędzić ze swoim wybrankiem każdą minutę. On pewnie też tego chce. Oczywiście, powinniście spędzić razem sporo czasu aby się lepiej poznać, ale zdrowo jest także spędzić trochę czasu osobno. Nie powinnaś przestać cieszyć się robieniem swoich ulubionych rzeczy samemu, lub przestać spotykać się ze znajomymi. Niezależność utrzymuje miłość przy życiu i zapewnia tematy do rozmowy gdy się spotykacie. Spędzanie czasu osobno daje wam szansę na zatęsknienie za drugim.

Nie Szczędź Komplementów, Gdy Na Nie Zasługuje

Nie chwal go bez powodu, bo wtedy zacznie kwestionować twoją uczciwość, ale nie wahaj się prawić komplementów gdy na nie zasługuje. Jeżeli myślisz, że wygląda gorąco w nowych spodniach, powiedz mu to! Większość kobiet nie mówi facetom komplementów, bo myślą, że to rola mężczyzny – a to bardzo seksistowskie. Pomyśl jak przyjemnie ci jest, gdy ktoś ci schlebia. Nie chcesz sprawić, że twój mężczyzna się uśmiechnie? Kiedy tylko myślisz o czymś pozytywnym w jego wyglądzie lub zachowaniu, powiedz mu, że to doceniasz.

Niech Zabłyśnie Twoja Prawdziwa Natura

Nawet w obecnych czasach, niektórzy wciąż doradzają kobietom, żeby ukrywały swój intelekt i osobowość. To seksistowskie i żenujące. Jeżeli będziesz tak się zachowywać, mężczyzna nie będzie wiedział kim naprawdę jesteś. Chcesz żeby pokochał ciebie, czy iluzję? Poza tym, jak długo możesz ukrywać prawdziwą siebie w poważnym związku? Dlatego właśnie wiele osób zmienia się po ślubie, ponieważ stworzyli iluzję siebie, w ich mniemaniu atrakcyjniejszą. Oprócz jego miłości pragniesz też szacunku, prawda?

Nie ukrywaj prawdziwej siebie, z żadnego powodu. Odpowiedni mężczyzna pokocha prawdziwą ciebie. Nie musisz udawać, że brakuje ci inteligencji do rozmów o polityce, finansach, etyce, czy innych poważnych sprawach. Poza tym, jesteś sobą – ze wszystkimi dobrymi i złymi stronami. Nie przekonuj go, że nie masz problemów z kontrolą, gdy tak naprawdę je masz. Będzie wiedział dokładnie w co się pakuje. Nigdy nie wiesz, w czym w tobie się zakocha.

Wspieraj Jego Zainteresowania

Może nie będziesz mistrzynią golfa czy łowienia ryb, no chyba, że sama się tym interesujesz, ale jeżeli twój facet ma interesujące hobby, wspieraj go w nich aby sięgnąć do jego serca.

Wyobraź sobie, że interesuje cię sztuka, a kiedy tylko zaczynasz o niej mówić, twój wybranek okazuje nudę i obojętność. Jak byś się czuła? Zmień scenariusz i wyobraź sobie, że słucha cię i zachęca. Nikt nie musi znać historii kubizmu, ale wizyta w galerii sztuki jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Jeżeli interesuje się wspinaczką, prawdopodobnie nie dołączysz do niego bez odpowiedniego szkolenia, ale zawsze możesz się zapytać go jak było, kiedy wróci. Nie udajesz wtedy, że dzielicie to samo hobby, po prostu pokazujesz mu, że szanujesz jego zainteresowania i jesteś ciekawa.

Nie Próbuj Go Zmieniać

Każdy ma jakieś cechy, które irytują innych, ale nie oznacza to, że te charakterystyki są złe czy, że powinny być zmieniane. Możesz kłócić się z rodzicami czy nawet z najlepszą przyjaciółką, więc nie pozwól, żeby małe wady twojego chłopaka zniszczyły cały związek. Nigdy nie powinnaś zmieniać mężczyzny i nigdy nie powinnaś zmieniać samej siebie tylko po to, by przypodobać się komuś. To nie służy żadnej stronie.

Jeżeli istnieją duże problemy, przez które wahasz się, gdy myślisz o wspólnej przyszłości, nie jest to facet dla ciebie. Nie oszukuj się i nie wmawiaj sobie, że ukształtujesz go tak jak chcesz, po prostu daj mu odejść.

Ufaj Mu

Wiem, że zaufanie nie przychodzi łatwo, że trzeba na nie zapracować. Każdy pamięta pierwszy raz, gdy złamano mu serce, ale to nowa przygoda, nowa osoba, nowy rozdział życia. Jeżeli pragniesz zdrowego związku, musi być w nim zaufanie.

Oczywiście, nie zarzucaj zdrowego rozsądku i nie ignoruj swojego instynktu jeżeli mówi ci, że temu człowiekowi nie można ufać. Jednakże jeśli nie zrobił jeszcze nic złego, otwórz swoje serce i rozgrzej je. Czy najlepszą częścią związku nie jest właśnie mieć kogoś, na kim można polegać?

Nie bądź wciąż podejrzliwa, czy w końcu czegoś nie zrobi źle. Jeżeli bardzo trudno jest ci zburzyć własne mury natychmiast, możesz spróbować małymi kroczkami. Możesz od zawsze być tą, która planuje i przewodzi, ale chociaż raz, bądź gościem, czy też rób mniej. Daj mu szansę na udowodnienie, że można na nim polegać. Na przykład, jeżeli jedziecie razem na wycieczkę, daj mu ją zaplanować i po prostu zrelaksuj się bez zmartwień.

Nie Bój Się Postawić na Swoim

Każdy uważa, ze osoby na wszystko się zgadzające po prostu nie mają charakteru. Twój wybranek też nie szuka kobiety, która będzie podążać za nim krok w krok i na wszystko odpowiadać tak. On chce ciebie. Jeżeli zasugeruje obejrzenie najnowszego filmu akcji, a ciebie już sama myśl o kolejnym Amerykaninie ratującym świat w eksplozjach zanudza, powiedz mu to, zaoferuj coś innego, co spodoba się wam obojgu. Niezgoda nie jest problemem. Nie ma dwóch osób na tej Ziemi, które by się we wszystkim zgadzały. Dodatkowo, rozmowa często jest o wiele bardziej interesująca gdy macie różne perspektywy.

Koniec końców, nikt nie chce chodzić z kopią samego siebie. No chyba, że to patologiczny narcyz. Jeżeli napotkasz takiego, lepiej jest uciekać w przeciwnym kierunku!

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz