Jak skutecznie chronić swój telefon? Zobacz przykłady takie jak etui Galaxy S22 Ultra

24 stycznia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Inwestycja w nowoczesny telefon wymaga dziś wydatku rzędu kilku tysięcy złotych. Innowacyjne smartfony działają w praktyce jak niewielkie komputery, których moc obliczeniowa umożliwia wykonywanie wielu zadań. Spełniają rolę nośnika pamięci, rozrywki, służą do pracy oraz jako centrum multimedialne. Niestety, ich wrażliwość niczym nie przypomina już np. legendarnej Nokii 3310 i należy je odpowiednio chronić. Jak robić to skutecznie? Zobacz nasze przykłady takie jak m.in. etui Galaxy S22 Ultra.

etui na telefon

Etui Galaxy S22 Ultra lub podobne sposoby ochrony należą do niezwykle skutecznych. Chronią przed uszkodzeniem wrażliwych części współczesnych smartfonów. A dlaczego w ogóle trzeba o nie tak dbać?

Jakie są powody, które sprawiają, że należy chronić nowy smartfon?

Przede wszystkim pamiętaj, że kupowanie nowych części do Twojego smartfonu może być niezwykle drogim wydatkiem i nie zawsze się opłaca. Upadek niechronionego urządzenia może skończyć się wieloma przykrymi konsekwencjami, zmuszającymi niekiedy do wymiany sprzętu na nowy.

  • Wyświetlacz, który może pęknąć lub porysować się – wyświetlacze zajmują prawie połowę powierzchni współczesnych smartfonów. Chociaż ekrany te co do zasady są dość mocne, to jednak wstrząs, kontakt z ostrym przedmiotem czy upadek może skończyć się dla nich kompletną destrukcją.
  • Delikatne elementy obudowy – w starych telefonach obudowa była dość mocna, a w razie upadku pękała tak, aby nie uszkodzić konstrukcji urządzenia. Dziś obudowa to część stała smartfonu i jej pęknięcie (np. upadek urządzenia na kant), kończy się rozbiciem sprzętu praktycznie w drobny mak.
  • Tylny i przedni aparat – stare telefony nie miały aparatów opartych na obiektywach najwyższej jakości. Dziś należy chronić tę część sprzętu, aby nie doprowadzić do jej pęknięcia lub zarysowania.

Jakie są skuteczne sposoby ochrony telefonu?

Chroniąc telefon możesz postawić m.in. na nowoczesne etui Galaxy S22 Ultra lub innego smartfonu, zamontować dodatkową ochronę ekranu w postaci szybki, a także zainwestować w specjalne etui na aparat. Pamiętaj, żeby dobrać elementy zabezpieczenia zgodnie z Twoimi potrzebami. Np. posiadając sprzęt marki Samsung i chcąc osłonić go podczas wykonywania ciężkiej pracy (m.in. na budowie), powinieneś postawić na pełne etui w wersji armour, które jest przystosowane do większych obciążeń czy działania w zakurzonych miejscach.

Przemyśl takie zabezpieczenie telefonu już po jego zakupie, aby sprawnie towarzyszył Ci przez wiele lat!

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kiedy wg Was skończy się wojna na U…
Ja obstawiam lipiec tego roku
Koszty pozycjonowania strony
Fajną opcją jest reklama na Fb, pozwala dotrzeć do wielu odbiorców, którzy są zainteresowani...
Klub puszystych
Podstawą jest odstawić węglowodany, bo to jest kluczowa przyczyna tycia, niszczy gospodarkę hormonalną...
Modne kolory na wiosnę
Pewnie żółty będzie w modzie...