URODA I ZDROWIE

Jak powiększyć męskość – w pogoni za idealnym rozmiarem penisa

2 grudnia 2019, dodał: Alfa i Omega

Liczne metody powiększania penisa przyciągają mężczyzn z kompleksem na punkcie swojej męskości. Na przeciw wychodzą ćwiczenia manualne, zabiegi w klinice medycyny estetycznej, a nawet specjalne preparaty w postaci tabletek czy przyrządów powiększających. Czy rozmiar penisa ma tak duże znaczenie dla kobiet? Poznaj popularne metody powiększania członka oraz punkt widzenia damskiego grona.

Jaki jest idealny rozmiar penisa?

Pytanie to nurtuje praktycznie każdego mężczyznę – czyli jaki jest średni i idealny rozmiar penisa. Odpowiedzi można szukać w badaniach z udziałem kobiet, w końcu całe to zamieszanie skupia się na tym, czy Twoja kobieta będzie zadowolona. 

Badanie doktor Francken, do którego przyłączyło się 375 kobiet w 20% przypadków stwierdza, że rozmiar penisa ma znaczenie. Faktem wartym podkreślenia jest, że kobiety wskazywały na grubość członka jako czynnik determinujący przyjemność płynącą ze stosunku seksualnego. 

Wagina kobiety jest rozciągliwa co oznacza, że przystosowuje się do rozmiaru przyrodzenia swojego partnera. Panowie z mniejszymi członkami również są wstanie zaspokoić swoją wybrankę, jednak może to eliminować z części pozycji seksualnych, w której przyrodzenie będzie po prostu zbyt krótkie. 

Z drugiej strony zbyt duży członek może być równie kłopotliwy, powodując ból podczas stosunku. Mężczyźni nadmiar hojnie obdarzeni przez naturę muszą ostrożnie obchodzić się ze swoim sprzętem. 

Metody powiększania penisa

Jeśli jesteś zdeterminowany i chcesz koniecznie powiększyć męskość istnieje wiele sposobów, które Ci to umożliwią. Kierując się przeprowadzonymi eksperymentami warto skupiać się na grubości członka, kładąc drugorzędny nacisk na jego długość. 

Ćwiczenia powiększające 

Ćwiczenia manualne należą do pierwszej metody jaką znała ludzkość. Warto zacząć od tej metody jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę. Według opinii mężczyzn ćwiczenia mogą pozwolić Ci na powiększenie członka o około 1-2 centymetry w ciagu około 2-3 miesięcy. 

Podstawą techniką jest ćwiczenia Jelqing. Aby zapobiec otarciom podczas ćwiczeń stosuj lubrykant. Obejmując członka u jego podstawy przesuwaj dłoń w kierunku żołędzi. W skutek zwiększonego napływu krwi w sposób naturalny następuje obrzmienie przyrodzenia. Ćwiczenie należy zakończyć w momencie wystąpienia pełnego wzwodu. 

Chcesz poznać więcej metod powiększania penisa oraz czynniki warunkujące jego rozmiar? Przeczytaj koniecznie artykuł: Jak powiększyć penisa: 7 sposobów na powiększenie penisa!

Tabletki na powiększenie penisa

Powiększanie penisa tabletkami należy do najprostszej metody. Suplementy zawierająca najczęściej kompozycję ziołową stymulują krążenie krwi w narządach rozrodczych. Ciała jamiste członka adaptują się do zwiększenia pojemności, w wyniku czego są w stanie przyjąć więcej krwi, a rozmiar penisa ulega powiększeniu. Preparatów jest cała masa – warto przed zakupem dokładnie zapoznać się ze składem, możliwymi skutkami ubocznymi oraz opiniami innych mężczyzn.

Pompki i ekspandery

Urządzenia te kojarzone są z zabawkami erotycznymi, jednak na tym ich możliwości się nie kończą. Co prawda pompki i ekspandery używa się do powiększania penisa, jednak ich zastosowanie jest nieco szersze.

Pompki próżniowe są urządzeniami, których początkowym celem było leczenie zaburzeń erekcji. Zwiększanie rozmiaru przyrodzenia można nazwać skutkiem ubocznym. Urządzenia te były popularne przed odkryciem sildenafilu oraz pochodnych leków wspomagających osiągnięcie wzwodu. Dziś raczej mówi się o nich w kontekście powiększania penisa, choć korzystają z niej również okazjonalni użytkownicy szukających niezapomnianych chwil ze swoją ukochaną. 

Ekspandery natomiast stosowane są w przypadku choroby Peyroniego. Przypadłość odnosi się do znacznego skrzywienia penisa. Męskie przyrodzenie z natury posiada większe lub mniejsze skrzywienie na kształt banana. Dolegliwość, kwalifikowana jako choroba dotyczy mężczyzn, których członek jest na tyle zakrzywiony, że powoduje ból podczas stosunku czy codziennych czynności w toalecie. 

Zabiegi estetyczne

Zabiegi estetyczne są coraz częściej w kręgu zainteresowania męskiego grona. Zaliczają się do nich oczywiście również te związane z rozmiarem penisa. Zabieg może być wykonany na kilka sposobów. Może to być poluzowanie więzadła, skutkujące wyciągnięciem części penisa lub też pobranie tkanki tłuszczowej, a następnie wszczepienie w odpowiednie miejsce. Jeśli zależy Ci na grubości drugi typ zabiegu będzie efektywniejszy. 

Oba zabiegi wiążą się z wysokim ryzykiem skutków ubocznych, które mogą prowadzić do zakażenia czy nawet stałej impotencji. Nieco bezpieczniejsza jest aplikacja kwasu hialuronowego – będącego naturalnym składnikiem naszego organizmu. Wadą zabiegu jest trwałość, bowiem kwas ulega rozpadowi, efekty zabiegu są widoczne przez około 16 miesięcy.

Podsumowanie

Każda z metod ma swoich zwolenników, jednak nie sposób wybrać z nich najlepszą. Wybór należy ustosunkować do ryzyka możliwych działań niepożądanych oraz oczekiwanych rezultatów. Mężczyźni ze słabą erekcją mogą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu korzystając z aparatów próżniowych. 

Podejmując się powiększania penisa priorytetem powinno być bezpieczeństwo. Skutki uboczne niektórych metod nie należą do przyjemnych, mogą prowadzić do okresowej abstynencji seksualnej wywołanej uszkodzeniem ciał jamistych, a nawet stałej impotencji. 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

jakie są wasze ulubione sklepy z ub…
Moj number one to New Look,Bay,Quiz,River IslandPotem H&MPrzyznam tez,ze czasem zakupię coś...
Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?…
W sumie ja z pomocą kwasu redukowałam zmarszczki na twarzy w krakowskiej vesunie....
Galeria Przymorze
W CCC mają -40% rabatu na torebki.
Grzywka
Ja nigdy nie miałam, bo nie pasuje do mojego kształtu twarzy.