Jagody acai i inne składniki wspomagające odchudzanie | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Jagody acai i inne składniki wspomagające odchudzanie

21 stycznia 2016, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Współczesny stan wiedzy pozwala odchudzać się bezpiecznie i naturalnie. Bez skutków ubocznych i w zgodzie ze swoim organizmem.

Odpowiedź na problemy z wagą miliona osób na całym świecie przynoszą naturalne ekstrakty i substancje aktywne ukryte w roślinnych składnikach wspomagających odchudzanie. Ich działanie zostało wielokrotnie udowodnione a wiele z nich okrzyknięto superżywnością.

aca1

Skład roślinnych ekstraktów nadal zdumiewa, bo nie ma sobie równych, trudno znaleźć dla nich konkurencję nawet wśród produktów odchudzających stworzonych przez człowieka. Po raz kolejny potwierdza się zasada – natury nie da się poprawić. Jagoda acai, wyciąg z zielonej herbaty, guarana, l-karnityna, pieprz cayenne, bioperina – wspomagają odchudzanie na wielu poziomach. Wszystkie dostępne są w jednym produkcie – docenionym na całym świecie – kapsułkach Silvets. Dlaczego właśnie ten produkt stał się hitem na rynku?

silvets-1

Jeżeli zamierzasz kupić wyciąg z jagody acai, koniecznie zainwestuj w Silvets. To absolutny nr 1 wśród produktó zawierających ten składnik!

Jagody acai na odchudzanie

Nadmierna waga nie jest tylko problemem natury estetycznej. To kłopot, który oddziałuje na nasze zdrowie – zwiększa ryzyko wystąpienia groźnych przewlekłych chorób.

Dodatkowe kilogramy, otłuszczenie – są sygnałem pewnych nieprawidłowości i dysharmonii, dowodem, że doszło do wewnętrznych zaburzeń objawiających się nadmiernym apetytem, powolnym trawieniem, kłopotami w funkcjonowaniu układu pokarmowego.

Jagody acai pozwalają odzyskać równowagę, dostarczają cennych składników odżywczych, witamin, minerałów, zaspokajając wewnętrzne potrzeby organizmu. Udowodniono również, że acai zmniejsza głód. Owoc ten był wykorzystywany przez lokalną ludność w Ameryce Południowej i Środkowej w trakcie polowań, dzięki acai myśliwi mogli czaić się na zwierzynę dłużej i osiągać lepsze efekty.

Acai działa również na innej płaszczyźnie – przyspiesza metabolizm i usprawnia trawienie, co ułatwia wykorzystywanie cennych składników pochodzących z pożywienia i sprzyja zachowaniu szczupłej sylwetki. Jagoda acai jest głównym składnikiem pastylek na odchudzanie Silvets.

Wyciąg z liści zielonej herbaty wspomaga odchudzanie

zielona-herbata

Wyciąg z liści zielonej herbaty to składnik, który działa wielokrotnie silniej niż zielona herbata dostępna w torebkach i zaparzana jako herbata. Na temat działania substancji aktywnych występujących w zielonej herbacie powstało tysiące artykułów napisanych przez światowej sławy badaczy, każdego miesiąca pojawiają się kolejne – wiele z nich dotyczy odchudzających właściwości zielonych liści herbaty.

Udowodniono, że zielona herbata jest bogatym źródłem bioaktywnych polifenoli, które przyspieszają metabolizm spoczynkowy. Za sprawą katechin i epikatechin, których w zielonej herbacie jest bardzo dużo, można odchudzać się sprawniej i naturalnie dbać o zachowanie szczupłej i zgrabnej sylwetki. Wyciąg z liści zielonej herbaty w połączeniu z jagodami acai działa jeszcze skuteczniej. Takie zestawienie odnajdziemy w pastylkach na odchudzanie Silvets.

Inne składniki wspomagające odchudzanie? Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego Silvets mają najlepszy skład, a ich skuteczność potwierdzono podczas badań w znanych laboratoriach.

Guarana poprawia efektywność aktywności fizycznej

Do odchudzania potrzeba nie tylko motywacji, ale również energii. Niestety w dzisiejszych zabieganych czasach trudno zarówno o jedno jak i drugie. Dlatego łatwo się poddać i uwierzyć, że się nie uda.

Temu przeciwdziałać ma guarana, naturalny, znany i doceniany składnik, który dodaje energii na wiele godzin (w przeciwieństwie do kawy, która działa przez krótki czas). Guarana zwiększa także efektywność ćwiczeń fizycznych.

Wykazano, że działanie guarany jest silniejsze, jeśli połączy się ją z ekstraktem z zielonej herbaty. I tak też zrobiono – w pastylkach wspomagających odchudzenie – Silvets.

L-karnityna – pomaga usunąć tłuszcz, oporny na ćwiczenia

Problem nadmiernego tłuszczu zgromadzonego na różnych obszarach ciała, trudnego w usunięciu tradycyjnymi metodami – jest dobrze znany. Często zdarza się, że na diecie w pierwszej kolejności chudniemy z miejsc, które chcielibyśmy zachować, a te, które są „za duże”, pozostają nietknięte.

W tym właśnie ma pomagać l-karnityna, która wspomaga zamianę tłuszczu w energię, ułatwia uwolnienie złogów tłuszczu i usunięcie ich raz na zawsze. Także z tych trudnych, uznawanych za „beznadziejne” obszarów. Pozwala ponadto na ukształtowanie mięśni oraz sprawny trening, który ma większą szansę zakończyć się upragnionymi efektami.

L-karnityna jest ważnym związkiem aktywnym wykorzystanym w formule pastylek Silvets.

Pieprz Cayenne – usprawnia pracę układu pokarmowego

cayenne-1

Dlaczego wraz z wiekiem jesteśmy bardziej narażeni na tycie? Przyczyn jest wiele, ale jedną z nich jest coraz gorsze działanie układu pokarmowego – leniwe, nieefektywne trawienie, zaparcia, wzdęcia, skłonność do gromadzenia tłuszczu i wody w organizmie, wolny metabolizm.

Jak temu zapobiec? Jak z tym walczyć? Dobre efekty przynosi pieprz Cayenne, który usprawnia trawienie, zapobiega zaparciom i wzdęciom. To nie wszystko – jest coś znacznie cenniejszego – udowodniono, że obecna w pieprzu Cayenne kapsaicyna hamuje apetyt i zmniejsza ochotę na niezdrowe przekąski. Gdzie znajdziemy pieprz Cayenne z innymi równie skutecznymi składnikami odchudzającymi? Oczywiście w pastylkach Silvets.

Bioperina – wspomaga spalanie tłuszczu

Ważnym składnikiem odchudzającym jest również bioperina, która działa wielokierunkowo – po pierwsze wspomaga sprawne wchłanianie witamin i substancji mineralnych. Udowodniono również, że usprawnia spalanie tłuszczu poprzez zwiększenie wydzielania soków żołądkowych i poprawę funkcjonowania układu pokarmowego.

Bioperina działa skutecznie i zapewnia naturalne efekty. Jej zalety wykorzystane zostały w pastylkach wspomagających odchudzanie – Silvets.

Natura zna wiele składników odchudzających. Połączenie ich wszystkich w jednym produkcie – to strzał w dziesiątkę, który pozwolił odmienić życie wielu osobom! Zamiast narzekać, że ważysz za dużo– zacznij skuteczne odchudzanie! I dołącz do tych, którym się udało!

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej Silvets – niezwykłej mieszance jagody acai i najlepszych składników wspomagających odchudzanie

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jakie radio?
Ja bardzo lubię słuchać radia RMF FM lub radia ESKA
kto jest fotografikiem?
Artysta fotografik zajmuje się robieniem zdjęć, przekazując innym swoją wizję świata bądź dokumentując zastaną rzeczywistość....
hollywoodzki uśmiech - czy to możli…
Hollywoodzki uśmiech to nic innego jak wcześniej wspomniany biały uśmiech, symetryczny i pozbawiony...
Ubiór na rozmowę kwalifikacyjną
W przypadku kobiet mogą być to ciemne jeansy, koszula i marynarka lub kardigan/sweter...