URODA I ZDROWIE

Internetowy stylista w salonie optycznym

9 października 2012, dodał: Redakcja

Nowa usługa konsultacji ze stylistą w Interaktywnym Salonie Optycznym iOkularnicy.pl

Od października doświadczony stylista Interaktywnego Salonu Optycznego iOkularnicy.pl towarzyszy klientom przy zakupie okularów. Dzięki poradom specjalisty dobór oprawek przez Internet może być bezpieczny i profesjonalny.

Rynek sprzedaży online rozwija się obecnie bardzo dynamicznie. Dane Millward Brown SMG/KRC z września 2011 pokazują, że zaledwie 17 proc. osób, które na co dzień korzystają z Internetu, nie dokonało jeszcze zakupów w sieci w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Duża popularność tej formy nabywania dóbr i usług wynika przede wszystkim ze zwiększającego się zaufania konsumentów do transakcji w sieci.

– Obecnie Polacy nie tylko zaczynają uważać zakupy online za równie bezpieczne, jak tradycyjne, ale także dostrzegają coraz większe możliwości oferowane przez e-sklepy – twierdzi Marcin Norek, właściciel Interaktywnego Salonu Optycznego iOkularnicy.pl

Idea kupowania okularów przez Internet może wywoływać zdziwienie, jednak niewiele różni się od tradycyjnego sposobu nabywania w zwyczajnym sklepie. Po podaniu danych z recepty, tj. wartości dla sfery i cylindra, każdy optyk wykona szkła dokładnie tak samo, niezależnie od tego czy pracuje w salonie wirtualnym czy realnym. Za zakupem przez Internet przemawia ponadto niższa cena, większy wybór oprawek, oszczędność czasu – a teraz także możliwość bezpłatnej porady stylisty.

W celu skonsultowania się z profesjonalnym doradcą wystarczy wejść na stronę www.iOkularnicy.pl/ankieta_stylista, odpowiedzieć na kilka najważniejszych pytań, pozwalających specjaliście poznać oczekiwania danej osoby i załączyć zdjęcie twarzy. Po maksymalnie 48 godzinach zostaną wysłane propozycje oprawek, wybranych spośród ponad 1000 modeli dostępnych w całym asortymencie sklepu. Stylista weźmie pod uwagę wszystkie najistotniejsze cechy kupującego, w tym: kształt twarzy, wielkość nosa, rozstaw i kolor oczu, odcień włosów, typ cery, karnację, a nawet rodzaj wykonywanej pracy i pożądany wizerunek.

Dzięki poradzie stylisty okulary zakupione w Interaktywnym Salonie Optycznym iOkularnicy.pl będą nie tylko spełniały najwyższe standardy wykonania soczewek, by profesjonalnie korygować wzrok, ale również będą idealnie dopasowane do urody i osobowości właściciela.

Nowa usługa konsultacji ze stylistą w Interaktywnym Salonie Optycznym iOkularnicy.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz