URODA I ZDROWIE

Idealny ślub – od czego zacząć?

11 stycznia 2019, dodał: Redakcja

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych momentów życia. Przyszłe pary młode chcą cieszyć się swoim szczęściem wraz z najbliższymi, których zapraszają na uroczystość odpowiednio wcześniej. Idealnie dobrane zaproszenia ślubne wprawią gości w nastrój oczekiwania, a nawiązując do klimatu ślubu, stanowią spójną całość.

 

Jakie zaproszenia wybrać?

Zaproszenie to oficjalna informacja dla gościa o przyszłej uroczystości. Oznacza, że para młoda pragnie spędzić ze wskazanymi osobami ten wyjątkowy dzień, dzięki czemu mogą poczuć przedsmak nadchodzącej uroczystości. Obecnie śluby i wesela są coraz bardziej oryginalne i kreatywne. Nowożeńcy pragną, aby ten dzień był niezapomniany, a każdy wyobraża go sobie jako jedyny w życiu. Jak więc wybrać idealne zaproszenia ślubne?

Przede wszystkim muszą one nawiązywać stylem do tego, jaką uroczystość chcemy zorganizować. Inaczej zaprosimy gości na boho wesele w stylizowanej stodole z drewnianym parkietem do tańca pod gwiazdami, a zupełnie inne zaproszenia dostaną goście przed eleganckim przyjęciem w pałacu. Opcje są nieograniczone. To, jak ten dzień będzie wyglądał, zależy właściwie tylko od wyobraźni i możliwości pary młodej.

Jak stworzyć zaproszenie idealne?

Zaproszenie powinno mieć ciekawą formę graficzną, która przyciągnie wzrok adresata i zostanie zapamiętana. Pasująca koperta oraz wkładka z dodatkowymi informacjami dla gości, utrzymane w tym samym stylu, nadają spójność i harmonię. Jednym z kluczowych elementów jest oczywiście tekst zaproszenia. Niebanalny, lekki, ale przekazujący wszystkie niezbędne informacje, takie jak data, miejsce zaślubin i oczywiście personalia nowożeńców, spełni oczekiwania gości.

Jak połączyć  te wszystkie elementy w spójną całość? W inviteyou.pl znajdą Państwo różnorodne kolekcje zaproszeń, składające się z kompletnych zestawów. Odpowiednie zarówno dla fanów minimalizmu i elegancji, jak zwolenników dowcipnej formy przekazu. Jesteście miłośnikami rustykalnych form czy dużej ilości ozdób? W sklepie każda para odnajdzie projekt odpowiadający jej preferencjom. Wszystkie zaproszenia posiadają różne wersje kolorystyczne, a ilość wzorów jest naprawdę imponująca.

Dla indywidualistów

Pary młode, które pragną w zaproszeniach wyrazić swój indywidualny charakter, będą również usatysfakcjonowane wizytą na InviteYou. Jeżeli wzory dostępne w sklepie nie są tym, czego Państwo szukacie, istnieje także możliwość personalizacji. Możliwe są zmiany czcionki, elementów graficznych, a także umieszczenie ulubionego cytatu czy fragmentu piosenki, w celu stworzenia niepowtarzalnej formy zaproszenia, która zaskoczy gości jeszcze przed uroczystością.

Idealny ślub to również świetna zabawa dla gości. Warto udostępnić gościom śpiewniki, z których będą chętnie korzystać. Nic tak nie zintegruje przyszłej rodziny jak wspólne śpiewanie, a przecież nie wszyscy są obeznani z weselnym repertuarem, dlatego produkt ten jest idealny do stworzenia dobrej atmosfery. Specjalne plansze z ustawieniem gości, postawione w widocznych miejscach przy wejściu, zapobiegną chaosowi i uciążliwemu szukaniu swojego miejsca w sali pełnej stołów.

Indywidualizm nie oznacza również konieczności zamówienia masowych ilości produktu. Zazwyczaj jest to dyskomfort dla zamawiających, którzy pragną stworzyć swoje własne, spersonalizowane druki, jednak hamuje ich konieczność zamówienia ogromnej, przekraczającej ich potrzeby, ilości. W InviteYou minimalna ilość zaproszeń jest niewielka, a wszystko to dla komfortu i zadowolenia nowożeńców.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wypożyczalnia sprzętu fitness
Ja mam swoje hantle domowe, matę do ćwiczeń i to w zasadzie tyle,...
Promocje na kosmetyki
W Rossmannie najczęściej widzę fajne promocje, właściwie do innych drogerii już nie chodzę.
TOŁPA, dermo face, Physio - warto k…
Tołpa fajna ,jeszcze nie trafiłam na nieudany kosmetyk u nich... Pozostałych nie znam.
styl gwiazd
Ja lubię styl J.Lo, Taki na luzie, a jednocześnie elegancki.