URODA I ZDROWIE

Gwiazdy i celebryci z diastemą – to ich znak rozpoznawczy!

15 grudnia 2015, dodał: anita.szczepaniak

 


lea-seydoux-

Diastema – powszechnie znana jako…przerwa, dodatkowa przestrzeń między dwoma zębami, dla niektórych stanowi ubytek w uzębieniu. Ale czy naprawdę powinniśmy nazywać diastemę w ten sposób? To element twarzy, uzębienia, obok którego nie da się przejść obojętnie. Nie jest to rzadka przypadłość, lecz każda nowo poznana osoba z diastemą szybciej zapada w pamięć. Więc może to jest właśnie idealna droga do sławy i kariery, do bycia rozpoznawalnym i oryginalnym? Przedstawione poniżej gwiazdy są niezbitym dowodem na potwierdzenie tej teorii.

leila-goldkuhl
Georgia May Jagger

23-letnia brytyjska modelka, córka współzałożyciela The Rolling Stones – Micka Jaggera. Była twarzą  kampanii takich firm, jak Rimmel, Chanel Resort, H&M, czy Reserved. Pojawiła się na okładkach amerykańskiego i brytyjskiego Vogue, Harper’s Bazaar i Elle. Zdjęcia do jej okładek niejednokrotnie tworzył polski fotograf – Marcin Tyszka.

georgia-may-jagger-lofficiel-paris-april-2015-cover georgia-may-jagger-by-matt-irwin-for-vogue-china-january-2014-1 ms-georgia-may-jagger-vor-lo-919670285Georgia-May-Jagger

Monika Jagaciak JAC


Pochodząca z Poznania, polska topmodelka. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 13 lat, kiedy to została twarzą francuskiej marki Hermes. Pracowała również dla takich marek, jak Chanel, Calvin Klein, Valentino i Marc Jacobs. W 2012 roku znalazła się na okładce chińskiego wydania Vogue, można ją również było zobaczyć w kampanii bielizny Victoria’s Secret. Jac jest najmłodszą, bo zaledwie 21-letnią topmodelką, która już odniosła ogromny sukces.

monika-jagaciak candid02 imdsages

Madonna

Amerykańska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyki i filmów, tancerka, aktorka filmowa i teatralna, reżyserka, scenarzystka, pisarka, projektantka mody, właścicielka międzynarodowej sieci siłowni, wydawca, bizneswoman, przedsiębiorca i filantrop. Znana z nietypowych, często prowadzących do skandali i międzynarodowych dyskusji, pomysłów na klipy i trasy koncertowe. Ale także z nienagannej figury, okupionej codziennymi, ciężkimi treningami. Gwiazda światowego formatu, aktywna artystka. Jej najnowsza trasa koncertowa zaplanowana na 2015/2016 rok nosi nazwę Rebel Heart Tour.

091230ac5b1ec86e966d0ff367762e05 madonna SNN2103MM_280_622815a
Vanessa Paradis

43-letnia francuska modelka, piosenkarka i aktorka, była żona aktora Johneggo Deppa. Odtwórczyni głównej roli w filmie Café de flore. W 1990 roku otrzymała  Nagrodę Główną César w kategorii najbardziej obiecująca aktorka za rolę w filmie Białe małżeństwo, a w roku 2000 otrzymała nominację do tej samej nagrody w kategorii najlepsza aktorka za rolę w filmie Dziewczyna na moście. W roku 2014 wydała swój najnowszy album zatytułowany Love Songs Tour.

 

Diastemowiczki i diastemowicze, nie załamujcie się więc, tylko róbcie zawrotne kariery, wielki świat stoi dla was wszystkich otworem!

 

zobacz również:

 

  1. Jak mieć idealnie białe zęby?

  2. 5 kroków w drodze po piękny uśmiech i białe zęby

  3. Jak dbać o zęby mając stały aparat ortodontyczny?

  4. Grille – ozdobne nakładki na zęby szkodliwe!

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy polski specjalista honorowany j…
Inny problem jest w Polsce - napływ lekarzy z Ukrainy itp, więc na początku...
Czy malujecie się codziennie?
W weekendy odpuszczam pełny makijaż, tylko szminki używam.
krotkie wlosy
Może kiedyś będę miała krótkie, ale teraz lubię siebie wyłącznie w długich...
Jak poprawić samopoczucie?
Ja mam sprawdzony sposób - pyszne lody śmietankowe z dodatkiem soku malinowego:)