GIFT BOX z naturalnymi kosmetykami Hair in Balance by OnlyBio

22 listopada 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Sklepowe półki pełne świątecznych ozdób, mikołaje, zapach cynamonu i pomarańczy, to znak że wchodzimy w świąteczny nastrój.  Odliczając dni do wigilii, wprowadzamy się w ten magiczny czas. Marki kosmetyczne prześcigają się w pomysłowych upominkach, którymi obdarujemy swoich bliskich. W tym roku hitem są kalendarze adwentowe. Czekamy na nie przez cały rok, aby otworzyć okienka i zobaczyć co kryją w środku.

Marka OnlyBio przygotowała aż dwa zestawy świątecznych GIFT BOXÓW Hair in Balance by OnlyBio, zawierających kosmetyki do świadomej pielęgnacji włosów. W tym roku w drogeriach Rossmann, na Rossmann.pl i sklepie internetowym marki są dostępne w wersji 7 oraz 12 elementów.

Jak otwierać kalendarz świąteczny?

Otwieraj jak lubisz, co 2 dni, codziennie albo poznaj zawartość wszystkich naraz. Nic Cię nie ogranicza. GIFT BOX z naturalnymi kosmetykami sprawi radość nie tylko Tobie, ale i bliskiej Ci osobie – świetnie sprawdzi się jako prezent.

Zdradzamy, co zawiera GIFT BOX

Kalendarze adwentowe Hair in Balance by OnlyBio zawierają zestawy do świadomej pielęgnacji włosów. Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę ze świadomą pielęgnacją włosów, to teraz masz ku temu doskonałą okazję.

Otwierając kolejne okienka kalendarza uzbierasz ciekawą kolekcję produktów do świadomej pielęgnacji włosów: odżywki, szampony maski, olejki na końcówki, peelingi, wcierki i wiele innych, z którymi w łatwy sposób stworzysz swój rytuał pielęgnacyjny.

Produkty, które znajdziesz w kalendarzach, dają wspaniałą możliwość przetestowania wielu naturalnych produktów i wybrania swoich ulubionych.

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zmarszczki i bruzdy
Takie głębsze zmarszczki to dopiero są po 50-tce, a ostatecznie można iść na zabieg odmładzający...
Oryginalna biżuteria
Też mam kilka takich oryginalnych, najbardziej lubię te z bursztynem
Dietetyk - porady
U mnie królują warzywa i owoce, a węglowodanów zbożowych jem coraz mniej.
Molestowanie dzieci, romanse księży…
Ja myślę, że za 10 lat to już mało kto będzie chodził do...