Gąbka Konjac Sponge Karmameju do mycia twarzy i ciała

6 marca 2014, dodał: Sandra Krupa
Artykuł zewnętrzny

Mam okazję testować gąbeczkę Konjac Sponge Karmameju. Już po kilkukrotnym użyciu mam prawo ją polecić bez zawahania. Oto kilka faktów, z których same wywnioskujecie dlaczego warto:

Oryginalna gąbeczka Konjac wykonana w 100% z naturalnej, najwyższej jakości byliny Konjac (znanej także jako Konnyaku).
konjac-sponge-natural-konjac-sponge-karmameju_4Unikalna struktura włókien Konjac przypominająca sieć sprawia, że gąbeczka delikatnie masuje skórę podczas mycia pobudzając przy tym krążenie krwi i regenerację oraz powstawanie nowych komórek.
Pozostawia skórę świeżą i czystą… naturalnie! Do mycia nie potrzeba dodatkowych środków czyszczących lub mydeł chyba, że naprawdę chcesz ich używać. Jeśli zdecydujesz się stosować dodatkowo mydło lub inny środek myjący pamiętaj, aby używać ich w mniejszej ilości, gdyż gąbeczka dostarcza podczas mycia więcej bąbelków powietrza i sprawia, że bardziej się pienią i wnikają głębiej w skórę.Optymalny kształt i wymiary gąbki sprawiają, iż komfortowo leży w dłoni podczas mycia twarzy i/lub ciała.Wymiary: 8cm x 3.5cm100% naturalna gąbka
100% wolna od sztuczny barwników
100% bez konserwantów
100% biodegradowalna
Przyjazna środowisku
Naturalnie nawilżającaSkład: 97% woda i 3% błonnik roślinny

Sposób użycia:
Przed użyciem należy wypłukać gąbkę Konjac w ciepłej wodzie.
Jeśli gąbka całkowicie wyschła należy ponownie pozwolić gąbce całkowicie namoczyć się w wodzie przez zastosowaniem jej do mycia.
Przystępując do mycia masujemy twarz i ciało wykonując okrężne ruchy, aby głęboko oczyścić skórę i złuszczyć martwe komórki naskórka. Dodatkowo taki masaż pobudza zmęczoną poszarzałą skórę pobudzając ją do naturalnej regeneracji.
Mydło lub inny środek myjący do twarzy może zostać dodany do gąbki podczas mycia, jednak nie jest to konieczne.
Żywotność gąbki Konjac to ok. 1-3 miesięcy w zależności od tego jak dobrze będziemy ją traktować. Gdy gąbka zacznie wyglądać na zużytą lub zacznie się łamać (kruszyć) należy wymienić ją na nową.

Sterylizacja: Gąbkę można sterylizować. W tym celu należy gąbkę umieścić na kilka minut w garnku z gotującą się wodą.

A oto przydatny znaleziony przeze mnie filmik instruktażowy :) Szukajcie gąbeczek, są różnych firm. Wyczytałam, że marka Yasumi cieszy się również uznaniem.
Sandra K.






Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Motyle w obiektywie
Gdzie one latają o tej porze roku? Ja ich w moich okolicach nie spotykam....
Motyle w obiektywie
https://w.fotka.com/024/123/2e6b905b31.jpg https://w.fotka.com/024/123/9ea41a32b6.jpg https://w.fotka.com/024/123/830abd9232.jpg https://w.fotka.com/024/123/38604270b6.jpg https://w.fotka.com/024/123/ebb4908516.jpg Rusałka Kratkowiec - Araschnia levana. Wiosenna szata barwna.
Błąd lekarski?
Nie bardzo wierzę , że coś nie działa bo to taki organizm....
Multicooker: Philipsa czy Redmonda?
Ja nie mam i jakoś żyję ☺