Fotele masujące – zrelaksuj się i zadbaj o swoje plecy

29 grudnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Są urządzenia, którą są nam niezbędne i takie, bez których możemy się obyć. Fotele masujące być może zaliczyłbyś do tej drugi kategorii, ale tylko do czasu, w którym zaprosisz taki fotel pod swój dach i przekonasz się, ile korzyści wynika z posiadania go. Siedzący tryb życia, ale i zabieganie, stres, wyczerpująca praca fizyczna – wszystko to może pogorszyć nasz stan zdrowia i stan naszego kręgosłupa. Fotel masujący pomoże Ci się zrelaksować po ciężkim dniu, ale i zadbać o swoje zdrowie.

fotel masujący

  1. Fotele masujące – dla kogo?
  2. Masaż w fotelu: co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zakup?

Czy wiesz, że Polska wygrywa w rankingu najbardziej zestresowanych krajów Europy? Akurat w tej dziedzinie raczej nie chcieliśmy być liderem. A jednak… Niestety nie jest to pusta informacja, ale fakt, który przekłada się na zdrowie i życie Polaków. Chociaż na co dzień nie zdajemy sobie nawet z tego sprawy, jesteśmy ciągle spięci, zestresowani, a długie godziny, spędzane przed komputerem, to prawdziwa zmora. Fotel masujący pomaga w pozbyciu się uczucia napiętych mięśni, poprawia krążenie krwi i pozwala się zrelaksować oraz zadbać o kręgosłup.

1. Fotele masujące – dla kogo?

Jeśli zastanawiasz się, czy fotele masujące to dobra inwestycja, być może te argumenty pomogą Ci podjąć ostateczną decyzję. Umówmy się – rzadko, o ile w ogóle, bywamy w salonie masażu. A co, gdybyśmy mogli przenieść go do własnego domu i to przy pomocy jednego mebla?

Zakup foteli masujących to doskonały wybór dla wszystkich osób, które spędzają wiele godzin w pozycji siedzącej. Fotel z funkcją masażu pomaga rozluźnić napięte mięśnie. Regularne korzystanie z tego mebla pomaga zmniejszyć ból w wielu obszarach ciała, poprawia trawienie, zwiększa elastyczność oraz sprawność układu odpornościowego. Przyczynia się też do polepszenia wyglądu sylwetki.

Nad fotelami masującymi powinny się zastanowić również osoby, które borykają się ze stanami depresyjnymi lub szkodliwym wpływem stresu na swoje życie. Jeśli cierpisz na bezsenność, nie potrafisz się zrelaksować i wyciszyć przed snem, wieczorny masaż przyczynia się do poprawy sytuacji.

2. Masaż w fotelu: co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zakup?

Zanim zdecydujesz się na zakup fotela masującego, zwróć uwagę na rozbieżność pomiędzy poszczególnymi modelami, która znajduje swoje odzwierciedlenie także w cenie.

Cena za wygodny fotel do masażu zależy przede wszystkim od ilości dostępnych funkcji. Najmniej zapłacimy za fotele z Chin, pytanie tylko czy ich jakość i działanie jest tym, na czym nam zależy.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Filmowanie wesela z powietrza
Też nie podoba mi się ten pomysł, to jest dobre na festynach.
Jak rozwiązać problem z prasowaniem…
Ja nie prasuję, po prostu po upraniu rozciągam tkaninę i formuję tak, żeby...
Gdańsk
Czasem jestem w Gdańsku i faktycznie można tam coś taniej upolować np. na olx
Co zamiast paneli na podłogę?
A może prawdziwe drewno, deski o niezbyt szerokim rozmiarze?