76

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja lubię różne sklepy, ale częściej i tak kupuję stacjonarnie. To co ostatnio udało mi się ustrzlić to płaszcz zimowy z Regatta, ale tylko dlatego, że przymierzałam stacjonarnie, a na stronie mieli o wiele taniej wink

77

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja najczęściej zamawiam na Netmodzie smile Obsługa sklepu bardzo przyjazna, rozwiązują każdy problem, jeśli takowy się pojawi. Aktualnie biegam w wiosennej ramonesce od nich - jestem zachwycona! smile

78

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja kupuję ostatnio online. Oczywiście też na strony producentów ,  wytrzymałe są ich materiały i jakoś produktu.

79

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja bardzo lubię WHITE RVBBIT
drogeria Ezebra i buty Royalfashion smile

80

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja dodatkowo też zaglądam na  allegro.pl i wyszukuję tam moich ulubionych producentów big_smile
Ostatnio kupiłam takie fajne buty: MUKLUKI damskie OCIEPLANE szare z CJ. Są ze skóry ekologicznej zamszowej.

81

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Jeżeli chodzi o ubrania to H&M, a buty to luxusowi.pl i zalando. Ostatnio w tym pierwszym sklepie kupiłam takie wypasione botki:)

82

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja ostatnio znalazłam fajny sklepik z obniżkami i kupiłam tam spodnie Anya w bardzo ciekawym odcieniu - szarym, są w formie skinny fit, więc dla osoby szczupłej. Mają dodatkowo fajne przetarcia smile

83

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Moodo, Intimissimi

84

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja też często przeglądam oferty producentów na allegro, gdyż są najbardziej trwałe jeśli chodzi o materiały z którego jest tworzone.
Wrangler już taki nie jest, nie raz się zawiodłam, bo pękły szwy.

85

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Kupuję na olx, tam nowe ubrania są dużo taniej bo ktoś np. kupił za mały rozmiar:)

86

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja np.buty jeżeli je też możemy uznać ogólnie za ubrania lubię też kupować w necie, potem sobie coś wybiorę. Ostatnio to były różowe trapery .

87

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Polecam włoską modę w Moose

88

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Hejka ja ostatnio znalazłam sobie taki portal można znaleźć tam moją ulubioną firmę. Kupiłam tam sobie buty w typie botków. Teraz owszem są one niedostępne, ale myślę, że jeszcze będą do kupienia
Są bardzo wygodne! Nie przemakają itp.

89

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ostatnio kupuję na moodo.pl

90

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

ostatnio najbardziej podoba mi się włoska kolekcja na ubierzsie.com

91

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ostatnio zrobiłam zakupy bielizny wyszczuplającej na Orirose.pl i naprawdę mają tam duży wybór!

92

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Moj number one to New Look,Bay,Quiz,River Island

Potem H&M

Przyznam tez,ze czasem zakupię coś w second hand wink

Warto zaglądac sobie na pewno na tę stronę- jest na niej wypisane jakie są obecnie zniżki do poszczególnych sklepów.

Tez jest faktem,ze co panstwo to inne marki,niektorych sieci po prostu w jakims kraju nie ma,a sa inne,inne style itp i jak bywam w Uk czy na wakacjach w innych krajach to calkiem gdzie indziej sie okupuje :-)

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2020-05-30 10:58:40)

93

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja wolę przez internet z wielu względów, ale przede wszystkim dlatego, że kupuje się szybciej, wygodniej i można trafić całkiem fajne okazje. W sieci jest lepiej. Poza tym  mają ogrom okazji, tak więc w każdym przypadku da się coś ustrzelić. Jeśli potrzebuję czegoś konkretnego, to na pewno to znajdę.

94

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

jak szukacie sukienek to tylko e-sukienki

95

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Najczęściej H&M, a mają online ciuchy, których nie można dostać stacjonarnie. Czasami C&A.

96

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja bardzo lubię markę  Elbrus

97

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Dla mnie super jest kupować w necie - uwielbiam sukienki maxi i swetry oversize smile

Ostatnio edytowany przez tolek (2021-09-06 15:16:29)

98

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

ja wolę stacjonarniee, żeby przymierzyć

99

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja nie kupuję stacjonarnie już prawie wcale. Korzystam z dużym sklepów internetowych. Wygodnie można tam zwrócić jeśli coś okaże się nietrafione. Nie robią problemu ze zwrotami, a zdarzyło mi się kupić nie raz coś co jest za małe, jakoś dziwnie leży. Dla mnie to są wygodne zakupy.

100

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja kupuję w sklepach polskich firm, nie w sieciowkach...