101

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Skusiłam się na zakupy w outlecie MANGO. Porażka...
Zamówiłam dwie niebieskie koszule i granatowe dżinsy. Sugerowałam się wymiarami podanymi w centymetrach.

Spodnie, które miały obyć obcisłe, okazały się tak ze dwa rozmiary za duże. Poza tym wyglądały trochę inaczej niż na zdjęciu, mimo że model z metki zgadzał się z tym podanym przy fotografiach. Na zdjęciach wyglądały na granatowe z lekkimi, ledwie widocznymi przetarciami. Przetarcia okazały się mocno wybielonymi poprzecznymi pasami.

Jedna z koszul była źle skrojona, bardzo duża, a guziki perełki wysmykiwały się z za dużych do nich dziurek, więc nie było mowy o tym, żeby pozostała zapięta.

Druga koszula byłaby w porządku, gdyby nie to, że pożałowali guzików. Przerwy między jednym a drugim guzikiem są ogromne, przez co widać biustonosz.

Nie zwróciłam wcześniej uwagi, ze nie ma darmowych zwrotów, więc wybuliłam na kuriera i czekam co się będzie działo, czy przypadkiem przesyłka nie zginie. Zaznaczyłam zwrot jednego produktu i wymianę na inny rozmiar drugiego. Dodam jeszcze, że na przesyłkę czekałam miesiąc.