76

Odp: Jak mieć więcej energii

ja mam najwięcej energii zaraz po aktywności. Dlatego uwielbiam biegać przed pracą, no ale wiadomo że to nie zawsze działa smile ostatnio zakochałam się w oczyszczaniu organizmu. Bardzo lubię ten stan gdy czuję sie tak wybitnie lekko. TO jest moc! Robiłam detoks na bazie roztworu z dicopeg 10g przez 5 dni. Nie zależało mi na zrzuceniu kg, ale na podkręceniu metabolizmu. To jest dopiero motywacja do działania i jaka energia. Gdy czuję sie lekko, mam wrażenie że mogłabym dosłownie góry przenosić. Polecam ;p
Bo nie ma nic lepszego od zbilansowanej diety

77

Może trzeba zadbać o zdrowszą dietę albo zdecydować się na aktywność fizyczną, spędzanie więcej czasu na świeżym powietrzu? A w ostateczności zapytać lekarza np. na edoktor24.pl mozna szybko i bezproblemowo uzyskać fachową poradę od specjalisty smile

78

Żeby mieć dużo energii tzreba zdrowo jesć:) polecam owoce, warzywa, jedzenie naturalne/eko:) Zamawiam do domu świeże  owoce i warzywa
Polecam tym, którzy dużo pracują, róbcie zakupy przez internet:)

79

kolorowa dieta, składająca się z warzyw i owoców i uprawianie sportu. to jest TAK proste wink

80

Mnie sport też dodaje energii, jak się porządnie zmęczę na siłowni to potem mnie nosi smile myślę, że to też zasługa Biovitalu który jakiś czas już piję, znacząco zwiększył mi wydajność organizmu. Podejrzewam, że brakowało mi żelaza, mięsa nie jem a warzywa które mają ten minerał też nie do końca mi podchodzą. Anemii niby nie miałam, ale badania na sam poziom żelaza nie robiłam także pewnie tam było za nisko. W każdym razie teraz jest o wiele lepiej, ćwiczę jak tylko mogę i rzadko kiedy spędzam czas w domu na kanapie, telewizor może dla mnie nie istnieć.

81

Powiem Wam, że z tą dietą to naprawdę tak działa, bo jeśli jem za dużo, albo rzeczy ciężkie, albo słodycze, ogólnie coś uznawanego za niezdrowe, to czuję się zmulona, ociężała, rozładowana. Lekkie jedzenie z dużą ilością warzyw zawsze sprawia, że czuję się lepiej.

82

Racja, czasem warto nawet zrobić pół dnia głodówki...

83

> Gabika napisał/a:

> Racja, czasem warto nawet zrobić pół dnia głodówki...
O ile nie jest się osobą, która jeszcze tego samego dnia to nadrobi hmm Jak ja...

84

Mojej mamie kupiłam suplement, dobrze działa na pamięć żeń szeń, który jest tam w składzie, dodaje sił, poprawia nastrój,  mama czuje  dużą zmianę na plus ma  dużo więcej energii i już nie czuje się ciągle zmęczona.