1

Temat: Mydło siarkowe do mycia twarzy

Jeśli któraś z Was ma cerę tłustą ze skłonnością do trądziku i używała mydła siarkowego do mycia twarzy, to proszę o informację czy taka metoda oczyszczania twarzy sprawdza się i czy aby na pewno mydło siarkowe nie zrobi nam krzywdy. W internecie krążą przeróżne opinie a mi zależy na tym, aby wypowiedział się ktoś, kto naprawdę przetestował mydełko na własnej skórze:)

2

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

Używałam mydła siarkowego i szczerze powiedziawszy to nic a nic mi nie pomogło. Wysusza okropnie skórę a krostki jak były tak dalej są:(

3

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

ogólnie żaden kosmetolog czy dermatolog nie poleci Ci mydła jakiekolwiek by ono nie było do pielegnacji twarzy, a wręcz przeciwnie odradzi.

4

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

[url]http://www.mydlarnia.info/mydlo-na-tradzik-i-zaskorniki-cat-225-id-834.aspx[/url] dla twarzy skłonnej do trądziku smile Poleciłam je znajomej i jest bardzo zadowolona smile

5

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

ja też znam mydło siarkowe  : [url]http://sklep.soufre.pl/pl/z-linii-siarkowej/12-mydlo-siarkowe.html[/url]  i jest fantastyyczne, nie przesusza, a  jednoczesnie zbiera zbędne wypryski.

6

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

Ja nie byłam przekonana, ale kiedy się zdecydowałam, to oprócz zapachu nie zauważyłam pogorszenia stanu mojej skóry.
Ale z drugiej strony nie zauważyłam też mniejszego trądziku czy znaczącej poprawy cery.
Na Twoim miejscu wyposażyłabym się w dobre mleczko do mycia twarzy, jeśli nie jesteś pewna, czy nie podrażni Ci skóry.

7

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

mi sie wydaje, ze to moze przesuszac cerę sad

8

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

to zalezy jakiej firmy, nie chcę sie upierac, ale akurat to Soufre jest delikatne w dzialaniu

9

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

Ja słyszałam tylko o tym, że takie mydło bardzo dobrze się sprawdza, ale sama jeszcze go nie używałam. Mam problem z cerą bo poza tym, że jest ona przetłuszczająca się to jest też podrażniona i nie mogę eksperymentować z kosmetykami za bardzo bo może to się skończyć dla mnie na prawdę niedobrze sad Już jakiś czas mam problem z AZS i dowiedziałam się, że dobrym rozwiązaniem jest zabieg oksybrazji. Tego typu oczyszczanie podobno jest właśnie przeznaczone dla wrażliwej skóry w tym właśnie takiej z AZS czy łuszczycą. Już znalazłam salon, w którym będę chciała sobie zrobić serię tych zabiegów, ale jeszcze się nie umówiłam. Czy ktoś może był na takim zabiegu i ma jakieś doświadczenia.

10

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

Kiedyś stosowałam i widziałam efekty, ale nie można za długo, bo przesusza cerę

11

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

jak ma sie trądzik to powinno sie myc twarz zelem siarkowym albo olejkiem laurowym czy herbacianym

12

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

Mi bardzo wysuszyło sad

13

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

ogólnie dobra rzecz na trądzik. poza tym jeszcze było z olejkiem laurowym i olejkiem herbacianym by sie przydało smile

14

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

No właśnie siarka wysusza skórę, więc trzeba stosować dobry krem nawilżający...

15

Odp: Mydło siarkowe do mycia twarzy

Trzeba je stosować wg potrzeb a nie codziennie...