951

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj boskie jedzenie kluski śląskie i sos boczkowy.

952

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja robię dzisiaj świderki z pesto z buraków i z serem kozim, czyli tak bezmięsnie dzisiaj smile

953

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

O, moje ulubione połączenie smakowe. Jadłam kiedyś carpaccio z buraków właśnie z serem kozim i to było naprawdę przepyszne. Masz gdzieś przepis czy po prostu sama sobie coś takiego wymyśliłaś?

954

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Sama szukałam w sumie takiego połączenia ale korzystam z gotowego przepisu bo zawsze mieszają mi się te wszystkie proporcje itp. Wzięłam go stąd

955

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

a jakiego w ogóle makaronu do tego używasz? Muszą być świderki?

956

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja mam rybkę mirunę, ziemniaki, ogórki konserwowe i zupę pomidorową z ryżem smile Pyszne i zdrowe. Polecam smile

957

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dziś pomidorowa, korzystam z ostatnich polskich pomidorów prosto z krzaka:)

958

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Wydaje mi się, że nie. Ja mam pełnoziarniste rurki czaniecki i myślę że z nimi też powinno być ok

959

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

A u mnie dzisiaj dziewczyny żurek na zakwasie przygotowanym z mąki żytniej kilka dni temu z jajkiem i białą kiełbaską, pachnący majerankiem do tego ziemniaki wink

960

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

ahha co to jest sos boczkowy ?:D to mnie bardzi zaciekawiło bo lubie boczek.

961

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja chyba zrobię kurczaka w sosie pomidorowo-sliwkowym z żółtą pastą curry. Zobaczyłam ten przepis u GruszkazFartuszka.

962

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Mniam!! Kurczak mega pomysł jutro go przyrządzę! Pycha! Ja dzisiaj mam zupę ryżankę z marchewką i koperkiem na kurczaku wink

963

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Był sos z mięsem drobiowym , do tego ziemniaczki i kefir

964

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dziś zupa fasolowa na boczku (ale niezbyt tłustym)

965

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Nie przepadam za fasolową no chyba że z całą fasolą i doprawioną sporą ilością majeranku... smile
U mnie dzisiaj pomidorowa z kluseczkami i śmietaną z natką pietruszki a na drugie danie będą mielone z ziemniakami i ogórkami kiszonymi smile

966

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Może tartę z jakimiś warzywnymi dodatkami? Ciasto można kupić gotowe  , a na wierzch położyć cokolwiek co leży nam w lodówce. Ja często tak robię smile

967

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja mam dziś na obiadek risotto z dynią. Miałam ochotę na curry, ale do risotto posiadam wszystkie składniki.

968

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie pikantne leczo do kaszy jęczmiennej - zdrowe i pyszne!

969

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie będzie dziś troszkę niezdrowo. Robię rybkę i frytki.

970

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie dziś pyszna gorąca zapiekanka:)

971

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie spaghetti carbonara wink

972

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dziś będzie gorąca i  pożywna grochówka:)

973

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Mam pstrąga i chyba go upiekę w folii z warzywami:)

974

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ryba z warzywami, uwielbiam smile Dzięki, podsunęłaś mi pomysł na dzisiejszy obiad big_smile

975

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ostatnio ciągle jestem bez domowego obiadu z braku czasu, dziś tylko tortilla na mieście..